Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zúčastnili jste se CzechTeku a následných happeningů?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Zúčastnil jsi se historických událostí?
Byl jsem v Mlýnci přímo na CZTK
Byl jsem na nedělní demonstraci před MV a Úřadem Vlády
Byl jsem na pondělní demonstraci
Byl jsem na středeční mediální show na Letenské pláni
Byl jsem položit svíčku k soše Sv. Václava
Byl jsem na demonstraci jinde nez v Praze
Byl jsem na demonstraci na letenske plani v sobotu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 17

to carlos:

jaka apatie ? muzes my prosimte vysvetlit jak jinou mame demokracii oproti jinej zemim, a se stejnym pravnim systemem , kde by fungovala jinak ? Takze "demagogicky" ty si myslis ze je demokraticky aby odstoupil premier a ministr (at uz je to kdokoliv a kdekoliv) po natlaku 15000 lidi ? Promin ale takhle demokracie nefunguje - nastesti !!! Uvedomujes si ze timhle prakticky chces poprit zaklady demokracie ? Jo a prosimte kdo je schopnej vubec cehokoliv v radach CSSD ?

Uznavam ze u nas neni ve zvyku odstupovat ale vladni cinitele u nas zazily o hodne vetsi skandaly,chyby a kauzi a taky tu zidli ukocirovali .... tohle proste neni zadnej skandal ale nanejvys chyba velitele zasahu ale spis to skonci u prerazeni policistu, kteri se nejak provinily... tak to bude a neni to zadna apatie...
Ano technicky vzato zakrok byl asi podobnej ale to co nasledovalo po zakroku za totace tak po tom se ti asi ani nezda nebo nevim :/ ... (mimochodem predtim rozehnali demonstraci, ted rozehnali party poradanou nacerno !!!)
Bouhzel tady nejde ani o tu hudbu tady de o to ze si na tom politici honej politicky bodiky a nekdo tu skousi si vykricet legalizaci bordelu v lese jo a pak tu jsou este naky nezahojeny trzny rany .... nic vic nic min .

Old Post 10-08-2005 v 15:57 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 18

pro silne nervy - rozhovor s PlnouParouBack na Radio1 - http://www.radio1.cz/mp3/porady/Zat...-2005-08-10.mp3 (28 MB) - jestli kvuli tomuuhle ne, tak uz nevim...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-08-2005 v 06:38 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 19

to mufin:ty jsi tam nebyl vid?myslim cztek
Choval jsem se jako slušnej člověk a ten tvůj plně legální zásah policie mě neminul taky.
Kdo napíše fuck of cztek revolution je podle mě zasranej komanč kterej doma sedí na prdeli cpe se zemlebábou (sory že jsem sprostej) ale nemusíme se bavit o tom jestli to bylo legální či ne ,proboha dit to je čektek.
Na politický kecy kašlu,protože to by se do toho vůbec míchat nemělo,o co by to bylo jednodušší.

Strávil jsem civilku na policejní akademii tak vim jak takovíhle akce berou pánové v černém.Jsou víc posraný než všechny ostatní účastníci mače,takže se nedivte že pak zkratujou a mlátěj všechno co se hejbe.

Jsem proti jakýmukoli násilí,a tohle násilí bylo.A to plodí zase jen ....

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 11-08-2005 v 08:50 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Organika zase vedele jak ta jedle ;) Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od KABUTO
to mufin:ty jsi tam nebyl vid?myslim cztek
Choval jsem se jako slušnej člověk a ten tvůj plně legální zásah policie mě neminul taky.
Kdo napíše fuck of cztek revolution je podle mě zasranej komanč kterej doma sedí na prdeli cpe se zemlebábou (sory že jsem sprostej) ale nemusíme se bavit o tom jestli to bylo legální či ne ,proboha dit to je čektek.
Na politický kecy kašlu,protože to by se do toho vůbec míchat nemělo,o co by to bylo jednodušší.

Strávil jsem civilku na policejní akademii tak vim jak takovíhle akce berou pánové v černém.Jsou víc posraný než všechny ostatní účastníci mače,takže se nedivte že pak zkratujou a mlátěj všechno co se hejbe.

Jsem proti jakýmukoli násilí,a tohle násilí bylo.A to plodí zase jen ....



takze hele :

1) byl jsem tam

2) komanc ani nijak levicove zamerenej nejsem sory ....

3) zemlbabu nejim .....

4) takze teoreticky a spekulativne uznavas ze presumce vyny byla v tomoto pripade na miste ? ses asi prvni kdo to tu uznal ....

5) ale politici se dotoho michat budou a musej...

6) ano ja se ale opravdu nicemu nedivim a neodsuzuji zakrok policie

6) ano násilí plodí násilí jen se asi neschodnem (nebo nebudes chtit uznat) kdo ho zpodil v tomoto konfliktu prvni .... achjo

Naposledy upravil mufin 11-08-2005 v 14:09 PM

Old Post 11-08-2005 v 13:58 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od MedicalUser
bezte volit pristi rok. volte koho chcete jen ne komunisty a cssd. kdo nevoli, voli prave komunisty a cssd! Uz neverim tomu, ze se u nas neco zmeni. Paroubek a bublan si mele to svoje a nic se neresi/nevyresi. Zazivame tady 4 roky teroru. Spidla, Gross, Paroubek = tri magori co chtej ridit neco na co nemaj. VOLTE, VOLTE je to sance jak aspon trochu zmenit vyvoj tyhle republiky.

stop moji propagandy

Mufine ctu tvoje prispevky ohledne czteku tady na groweru a musim souhlasit s Kabutem. Prijde mi ze tady chces akorat prudit. Kdyby benga nezablokovali tu cestu, tak by vsichni byli na ty spravny louce a nikdo nikoho nemusel mlatit a vse by bylo bez skandalu.


s prvnim odstavcem naprosto souhlasim ..... skoda ze tohle vi jen asi tak ccca 0.000001 % lidi co hlasej ze polika je na hovno .....

ona te ta naivata prejde az pochopis .... az si o tom neco zjistis tak ti vyde ze nikdy nemohli bejt na spravny louce ....
vis prudit ono je to tezky kdyz se tady okamzite kazdej urazi kdyz mu nelicuje jeho nazor s oponentem ... vid

Naposledy upravil mufin 11-08-2005 v 14:11 PM

Old Post 11-08-2005 v 14:04 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Včera jsem byla na takový menší demonstraci, hudební doprovod nebyl povolenej a ke všemu nám do toho začalo pršet :/ tak jsem alespoň využila příležitosti a podepsala petici.

Old Post 11-08-2005 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Palec nahoru Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od vood
Včera jsem byla na takový menší demonstraci, hudební doprovod nebyl povolenej a ke všemu nám do toho začalo pršet :/ tak jsem alespoň využila příležitosti a podepsala petici.


super hlavni ze si sla s davem .... myslet muzes nekdy jindy a jinde a vubec proc myslet - na vsechno my staci srdicko .... jak roztomile ....

pardom uz na to fakt kalim, ale tady to proste jinak nejde

Old Post 11-08-2005 v 14:27 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

ehm... Příspěvek č. 24

mufine - nezlob se na mě ale jdi se někam hodně hluboko zahrabat s těma tvejma řečnickejma názorama - běž raději přispívat do stupidního fóra na novinky.cz možná se stotožníš s názorama některých xenofobních jedinců kteří tam plkaj stejně nesmyslný bláto jako ty teď tady

p.s.: Už na to tady opravdu raději jen kálej nic jiného tady stejně neděláš a nenaděláš s těma tvejma pseudonázorama na CZTK05!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 11-08-2005 v 15:15 PM

Old Post 11-08-2005 v 14:40 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 25

carlos - sory kámo - ale srovnávat čektek s listopadem mi příde jako plivanec do ksichtu lidem co tam tenkrát šli - tou dobou si byl na základce takže prrrr
to že dostaneš někde pár ran pendrekem to se dá snést - ale dneska nikdo kvůli účasti na čekteku nebyl vyhozenej z práce nebo ze školy pokud vim - nikomu to nezničí kádrovej posudek a potažmo kariéru atd atd - to je potřeba si uvědomovat - s takovejma okolnostma se dělá bordel trošku jinak
Kabuto - mmm určo máš pravdu - ale seš si 100 % jistej že si náhodou nešláp na kus pozemku kterej pronajatej nebyl????
do tý doby než sem viděl v tv mapičku s tim který plochy byly pronajatý a který ne tak sem věřil že by moh velitel zásahu, jeho zástupce a komplet štáb kterej to plánoval jít sedět natvrdo - bohužel mam pocit že takhle to uhrajou
sorethroat - za fobie nikdo nemůže
void - řek bych že tenhle případ nemá s presumpcí viny či neviny moc společnýho

Snark in the System

Old Post 11-08-2005 v 15:24 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

puvodne sem nechtel rusit vase rozjimani ale... Příspěvek č. 26

..stejne mi to neda, abych neryl. Schodnu se s vetsinou ze zasach policie byl naprosto neadekvatni a benga zkurvily co mohli.
Jen by me zajimalo kde konci ta hranice "ochrany soukromeho majetku". Dobre louku "deti" nicit jeste mohou, co treba zahradu? nebo barak(byt)? Vo co de ne dyt banda 20-ti nafrcenejch skopcaku doma az takovou paseku neudela ne. Me je jasny ze Frikulinum z Prahy je u prdele nakej vidlak, kterej vstava rano v 5 do hokny, ted mluvim predevsim o minulych CT, ikdyz muzeme diskutovat o tom jestli pri 8dB pod hranici muze clovek-nezvykly spat. Mame preci demokracii picowoe, vzdyt to je CT my sme free a ty ostatni ten brajgl musi vydrzet pac my chcem tancovat. Ze nesouhlasite to je mozny ale v MF Dnes si Radim Spacek(ze by synacek mluvciho Vaclava Havla?) "reziser, ucastnik CT" vylejval srdicko ze lide z vesnice MUSI par dni vydrzet ten hluk a brajgl jelikoz myslenka CT stoji nad temito prizemnimi potrebami obycejnych vidlaku(volne citovano, myslenka zustala zachovana). Jinac nikde sem nebyl pac sem vydelaval aby tenhle zkurvenej stat vzal 1/2 brigadnich penez na chlast politikum, obusky policistum a podpory cikanum a sockam. Ale jen protestujte je to super aspon si ty nahore nemysli ze muzou vsechno.

http://zpravy.idnes.cz/domaci.asp?r...63054_domaci_ad no comment

ps: ty kryplove co tahaj na party(jakykoliv) psy by mely byt biti jeste vic

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 11-08-2005 v 16:13 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 27

delph - rozumnej názor bych řek
ad psi - no to je něco podobnýho jako děti - humus

Snark in the System

Old Post 11-08-2005 v 16:26 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Organika ale hovno..... :D Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od sorethroat
mufine - nezlob se na mě ale jdi se někam hodně hluboko zahrabat s těma tvejma řečnickejma názorama - běž raději přispívat do stupidního fóra na novinky.cz možná se stotožníš s názorama některých xenofobních jedinců kteří tam plkaj stejně nesmyslný bláto jako ty teď tady

p.s.: Už na to tady opravdu raději jen kálej nic jiného tady stejně neděláš a nenaděláš s těma tvejma pseudonázorama na CZTK05!



trocha OT v mrtvym theaderu snad nevadi.....

aha takze bacha ja se milil ..... protoze pan sorethroat me neprustrelne a naprosto logicky presvedcil ze si celou dobu myslim strasny picoviny a ze to co sem tu vsude napsal je lez a keci nejakejch stupudnich statnich zamestnancu na novinky.cz .......
ok takze jak to teda vlasne bylo doopravdy .... cely svoje nazory jsem nastudoval pouze na novinky.cz vyhradne v komentarich a az kdyz jsem nasel neco dobryho tak sem to sem pastnul ..... ano slepi konspiartor a nadseny aktivista me prokoukl - stidim se az za usima .... o tobe patri moje dik mile decko
jo a prosimte co ma spolecnyho CZTK05 s xenofobii atd. ... ???

vsem ostatnim se omlouvam za OT pripadne to smazte az sorethroat pochopi myslenku techto vet

to voidman: presumci vyny policie pouziva dnes a dene (je to logicky)a prakricky policista dene porusuje nekolik zakonu ktery se tykaj ovsem pouze obycenych smrtelniku ..... ten kdo by ji pouzivat nemel je soudce ikdyz uz se to urcite parkrat porusilo ...

Naposledy upravil mufin 12-08-2005 v 06:54 AM

Old Post 11-08-2005 v 16:45 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 29

deplh: souhlasim .... jen je skoda ze tem nahore se staci snazit 3 mesice pored volbama a pak jsi tam jedou svoje melouchy jenze tohle oni vedi az moc dobre .... a stadecko za bednama jim ftom skvele pomaha .... stim nelze nic udelat krome kadidatury ale pochibuju ze te bud nestahnou sebou a nebo ze te tak pospinej ze se na 10let medialne znemoznis ... je to skoro zacarovanej kruh

Old Post 11-08-2005 v 17:06 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pechi
Stálý Člen

Karma uživatele pechi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 30

to mufin:
situaci jsem sledoval pozorne a hlavne kontiunalne (RSS).Cisty ze strany teknaru to rozhodne nebylo,ale nedelo se nic co by vybocovalo z bezny praxe poslednich rocniku naopak tu byla pritomna snaha eliminovat hlavni terce kritiky-hygiena,pozemky atd.-odpovedi policie byl zasah,kterej se rozhodne vymykal dosavadni praxi.Od listopadu tady snad podobnou nakladacku nikdo nedostal (jestli jo tak napiste a poucte me).Tenkrat,ale slo o prechod z nesvobodnyho statu do svobodnyho-touha lidi svobodne konzumovat nedostakovy spotrebni zbozi (hnaci motor revoluce pro 80% procent cechoslovaku). Rezim proste nebyl schopnej naplnit obchody zbozim,ktery lidi chteli-jinak by brblalo porad tech 20%,ktery chteli predevsim svobodu slova,pohybu atd.
back to da Tek:Proste nemuzu si pomoct,ale postup policie a vyroky nejvyssich sttnich predstavitelu me presvedcili o tom,ze se me to dotyka vic nez bych chtel.Podle tebe 15000 mladejch lidi neni dostatecne velka skupina na to,aby se respektovaly jejich nazory....ale tech 15k je jenom spicka ledovce.Reprezentujou statisice lidi,ktery nikam nepridou (kooor mlady).A vlada je tu i pro ne.Nasili spachany na jeteli nemuzes srovnavat s nasilim pachanym na lidech....takze s tim kdo zacal bych byl zdrzenlivejsi.Situaci hrotila v prvni rade policie a to jeste predtim nez nekdo stacil vysrat prvni hovno v krovi a zneuctit jetel svoji existenci .To ze lidi budou napruzeny a pujdou do konfliktu muselo napadnout i toho nejposlednejsiho policejniho stratega.Masinerie byla rozjeta davno predtim------neskandoval bych POLICEJNI STAT ale POLICEJNI SIKANA..........to se vzhledem k udalostem a vyrokum hodi daleko lip.Demokarcii tu sice mame,ale jeste trochu nedospelou.Soudim podle toho,ze tady se na nazory obcanu moc nehledi (pokud neni pred volbama)---v doopravdovy demokracii,padaj hlavy za mensi prohresky (letenky pro milenku atd.).Kontruj ochranou soukromyho majetku a budes mit pravdu.....nelibi se mi to taky,ale na druhou stranu nevidim nikde vuli vyjit vstric tem desetitisicum formou poskytnuti pozemku-vojenskyho prostoru.a zadat o povoleni,kdyz vis ze ti ho nedaj taky nema cenu (POSTRILET TY ZKURVENY FETAKY--ach ti demokrati s normalizacnim mozkem).

apropo ty jdes taky s davem,ale s tim kterej nikam nechodi

Old Post 11-08-2005 v 19:57 PM
pechi je offline   Profil uživatele pechi   Find more posts by pechi   Foto galerie člena pechi   Click here to Send pechi a Private Message   Add pechi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Upozornění to mufin... Příspěvek č. 31

...hele prosim-tě, co to meleš?!

citace:
trocha OT v mrtvym theaderu snad nevadi.....

aha takze bacha ja se milil ..... protoze pan sorethroat me neprustrelne a naprosto logicky presvedcil ze si celou dobu myslim strasny picoviny a ze to co sem tu vsude napsal je lez a keci nejakejch stupudnich statnich zamestnancu na novinky.cz .......


Kdo tvrdí že to co jsi tu všude napsal je "lez a keci nejakejch stupidnich statnich zamestnacu na novinky.cz" ???

---
citace:
ok takze jak to teda vlasne bylo doopravdy .... cely svoje nazory jsem nastudoval pouze na novinky.cz vyhradne v komentarich a az kdyz jsem nasel neco dobryho tak sem to sem pastnul


Tvrdíš a chceš mi přišít zase něco, co jsem já o tobě nikdy nenapsal!

Pouze jsem zdůrazňoval že mi tvoje argumentace přijde dosti podobného rázu jako je vyjádřena na některých diskuzních fórech cz-webů v přítomnosti xenofóbně-zaměřených jedinců kteří přispívaj svím mnohdy dosti dementním a velice zkresleným pohledem na skutečnosti uplynulých dnů... přičemž se ohání svímy pseudo-názory tak sebevědomě jako kdyby je osobně prohlašoval ministr spravedlnosti!
Dokonce ve svých vyjádřeních vůči nepřiměřenosti policejního zásahu na CzTeku05 jsou schopni bez jakých koliv servítek prohlašovat gesta typu: "Ještě vetší nakládačku by měly od policie dostat ty zas*aný, agresivně-útočný a nebezpečný smažky!FUJ!"

Nechci a už ani trochu nemám náladu jse s lidma jako jsi ty nadále bavit o určitých skutečnostech na této komunikační úrovni - nikam to nevede prostě ty máš svůj zabědněnej názor kterej ti neberu a budu se ho snažit nadále respektovat, tím že ho budu svévolně ignorovat - docílim tim toho že se nebudu muset každej den pozastavovat nad zaslepeností a omezeností některejch jedinců jako jsi ty

---
citace:
ano slepi konspiartor a nadseny aktivista me prokoukl - stidim se az za usima


Nemáš se za co stydět nikdo neměl proč co prokouknout? všem je to jasný - Jsi asi jako jeden z mála členů tady na grower.cz ve freetek komunitě kterej akci cztk05 odsuzuje stejně tak jako jí odsuzujou některý totalitně smýšlející jedinci na většině českejch diskuzních fórech...

---
citace:
.... o tobe patri moje dik mile decko


Nemáš zač dědo vševědo aka rozumbrado, kterej CzechTek 2005 sledoval tak akorát v TV z pohovky u sebe doma pche...

Takovím jako jsi Ty bych doporučoval si pečlivě prostudovat www stránky Policejnistat.cz na kterých je video a foto dokumentů více než dost na to aby jsi pochopil, že to co se odhrálo poslední červencový víkend nebylo chránění cizího majetku - nýbrž velmi levné a dopředu naplánované "POLICEJNÍ CVIČENÍ" (cca 10mil.kč) ale HLAVNĚ velice a velice hrubé a excesivní porušení osobních práv a svobod občanů České republiky!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 12-08-2005 v 02:02 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 32

PARDOM ZAS OT jak sfine......... klidne to mazte

citace:
Původní příspěvek od sorethroat
...hele prosim-tě, co to meleš?!

....................

.


takze ty jsi myslel tvuj minulej pripevek vazne .... aha ja tu svou reakci na ten tvuj az tak moc ne (ono to ani neslo) ...... no nic ....

"Ještě vetší nakládačku by měly od policie dostat ty zas*aný, agresivně-útočný a nebezpečný smažky!FUJ!" - clovek kterej se chce prat tak at se pere - silnejsi vetsinou vyhraje a police byla proste lip vybavena ... jak se pak muze nekdo divit ze dostane na budku tot fakt zahada sorac ale vetsi problem v tom fakt nevidim .....
Nj vono je to tezky kdyz povazujes za svetostranku www.Policejnistat.cz ale kdyz ti nevadi si neco nalhavat tak prosim...

"Jsi asi jako jeden z mála členů tady na grower.cz ve freetek komunite" sem jsem si asi omylem zamenil vyznam slova grow... promin pudu radsi ohbajovat extremni nesmysli na techno.cz a pod. ale ty asi opravdu netusis co to byla totalita..... decko.

"Takovím jako jsi Ty bych doporučoval si pečlivě prostudovat www stránky Policejnistat.cz na kterých je video a foto dokumentů více než dost na to aby jsi pochopil, že to co se odhrálo poslední červencový víkend nebylo chránění cizího majetku - nýbrž velmi levné a dopředu naplánované "POLICEJNÍ CVIČENÍ" (cca 10mil.kč) ale HLAVNĚ velice a velice hrubé a excesivní porušení osobních práv a svobod občanů České republiky!!! " - ano nejaky videa fotky sem vydel ... kdyz se ti hodi do kramu jen jeden pohled tak ok jo a primo na miste jsem byl to by jsi ovsem vedel kdybi jsi se aspon uracel si to o stranku driv precist .....
hele muzes me ignorovat muzes me posilat do prdel me je to jedno , ja se docel bavim .... ale pls read and think , pak skus mozna neco napsat jinak se vo to radsi nepokousej je to fakt hutny ho*no jo a prosimte uz me neotravuj pmkama .... dekuj !

Old Post 12-08-2005 v 10:59 AM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1503000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív