Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Chata (2005)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 17

Jojo, ten hnuj je opravdu v pohodě!!!A co je eště lepší, že na tom místečku, kde to mám se drží opravdu dobře vlhkost, takže u nich nemusim bejt 14 dní veder a v pohodě.
Jinak dávej bacha, ať ti s kukuřicí nepokosej i kytičky.
Jak řikáš, roste to, jako divý docela by mě zajímalo složení toho hnoje....
Heh, eště, jak sem tam minule byl, tak tam vyrostla nějaká kytka a měla strašně tlustý listy a dooost košatá, která tam před 14ti dny nebyla.
Okolo toho hnoje to je taková botanická zahrada.
Tu díru si mohl udělat klidně větší ale chybama se člověk učí, pěstu zdar a dík za K+.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 03-08-2005 v 11:06 AM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 18











Tak 14 dní uběhlo a je tu aktualizace...
Posledních 7 dní bylo ohledně počasí pěkně na h...o, ale to rozhodně nevadí mojim kytkám!!!
Nejvyšší už má ke třem metrům a pořád má malý palice, zato menší začínínaj tvořit nabobtnalejší a nabobtnalejší palice.
Asi 2 kytky maji dost tmavě zabarvený blizny, zvláštní...
a jedna kytí mi připomíná DP, no nic mrkněte na to.
Fota sou ze 13.8(včera)

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 14-08-2005 v 18:18 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 19







A eště pár dalších....

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 14-08-2005 v 18:22 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 20

Eště sem chtěl dodat, že kytičky sou po opravdu drsném prostříhání, byl sem u nich tak 2 hodiny a jen sem prostřihával, listí bylo haaafo....

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 15-08-2005 v 12:33 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 21










Takže 14dní zase uběhlo a je tu aktualizace z 27.8., Ten den začalo poměrně hezké počasí a tak sem se vydal fotit už vSobotu, s tim, že v Neděli to bude stát zase za h...o.Naštěstí tomu tak nebylo.
No nic, k samotným kytkám, musel sem je zase zbavit přebytečného listového ošacení, protože ho je stále mnoho.Paldy se začínaj víc a víc nafukovat, mám pocit, že rostou před očima.Velkou radost mi dělájí kytičky s narůžovělýma bliznama.No nic, mrkněte na to!!!(eště, měřim 190cm).S čerstvými zprávami z chaty kotg................

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Naposledy upravil kotg 10-11-2005 v 21:04 PM

Old Post 29-08-2005 v 21:10 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 22





Jedeme dál.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 29-08-2005 v 21:16 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Dneska všichni házej na grower fotky pěknejch outdoorů - pěkný, mooc pěkný. A káčka lítaj jak na běžícím páse... Ale zaslouženě...

Old Post 29-08-2005 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 24

Njn i přesto, že je zvláštní počasí(dost na h...o), tak to roste.Dix za K+....

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 30-08-2005 v 07:47 AM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 25

The Best Junge!!!

Old Post 30-08-2005 v 11:37 AM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 26

Mám velice nemylou zprávu, z mého jediného out políčka nezbylo ani ho..o.Postarali se o to ZASRANÝ JEZEĎÁCI!!!!Po poli zbyla jen rozvoraná půda a oholený stonky.Museli na to přijít, když ten hnuj brali na zahnojování polí.Asi si dokážete představit, jak sem se cejtil, byl sem mírně řečeno NASRANEJ.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 12-09-2005 v 19:49 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Upřímnou soustrast kámo..... To zamrzí.... Mě každej rok ukradli u mě na zahradě podobný kytky, tak vim jaký to je, přijít o parádní košťata...
Nejlepší obrana je útok - zaútoč ve skříni doma novou lampou a příští rok venek zkusíš znovu.
PEACE


Old Post 12-09-2005 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 28






Dík Rappa, vim, že podobný problémy řeší teď spousta growerů a tak jim všem upřímnou soustrast.....
Ale, eště než sem chtěl sklízet, tak 7 dní předtim sem byl fotit a tak vám ukážu, jak některý kytky vypadaly cca 7dní před sklizní.Ach, vidim je jako teď, jak se tam pohupovaly ve větru.....

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 12-09-2005 v 20:06 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 29

JJ zabolý a to döst, když to tak vezmeš, pečuješ o to 6 měsíců a potom nic!!!!AAARGGHHHH už sem v klidu, vždyť o nic nejde, že??

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 13-09-2005 v 14:11 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 30

peace kotg
co naděláš při partyzánským pěstování je lepší ani nemyslet na sklizeň
příště....
btw. ty jámy, jak tady někdo zmińoval, super-příští sezonu jich chci udělat mraky nebo aspoń několik

...

Old Post 03-10-2005 v 08:00 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Upřímnou soustrast....
PEACE

Old Post 04-10-2005 v 00:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2006 - aut 2005 - 10 odpovědí
10-03-2005 - dievcata 2002 - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6086490 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív