Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » muj prvni sklenik :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

muj prvni sklenik :) Příspěvek č. 1






Zdravim ve spolek
..tenhle rok jsem konecne obmekcil mamku a tak mi povolila dat si neco malo do skleniku, semena jsem mel od kamose, kterej uz nakou dobu pestuje, udajne dost dobry, a vyklicilo mi jich asi 30 z 35ti, jenze po zasazeni (samo sem je nedal hned do zeme) vylezla jen jedna kyti a vic uz sem to neresil ..doufam, ze se mi podari pripojit fotky, jako malou ji bohuzel nemam, hned od zacatku jsem kytku zastrihaval fim metodou a tak se celkem rozvetvila, uz vim, ze jsem nadelal spoustu chyb, ale aspon budu propriste poucenej..
Zatim se loucim

edit: tyhle fotky jsou uz par tejdnu stary, ted je kytka temer oholena od listu a ma spoustu krasnejch palic a taky je pekne povohejbana, takhle se mi potvora vytahla, kdz jsem byl 14dni na dovce.. bohuzel mam s kyti jeden vetsi problem.. kdyz uz celkem pekne kvetla a zase sem byl na dovce, vyhodila pindiky a zacala se sebeukajet, takze mam ted palky osypany seminkama ..zejtra ji vyfotim a nahodim lepsi fotky, brou, musim taky nekdy chrapat

edit2: tak uz jsem vyhrabal par novejsich fotek, kde ma kytka stale este dost listi a palicky uz jsou taky o neco vetsi, to byla drina to sem cely dat uff

Naposledy upravil lullu 07-09-2005 v 00:26 AM

Old Post 06-09-2005 v 23:41 PM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

Hm, vypadá to parádně. Taky jsme jednou pěstovali ve skleníku, byl to super modýlek a chutnal jako borůvka.
A byl to obrovskej košatej strom.

Old Post 09-09-2005 v 09:30 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 3

fuuu paraaaadaaaaa podla mna..aj ja chceeeeem

Old Post 10-09-2005 v 18:43 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 4










..tak mam naky novejsi fotecky, uz sem se bal, ze se tady moje mala nikomu nelibi, tak diky :-D

Old Post 11-09-2005 v 21:31 PM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alalí
Stálý Člen

Karma uživatele Alalí - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

Mňam, to bude modýlek. Já už jsem letos sklidila tři zakrslíky a jsou taky moc dobrý. Ale už se těšim, až budu mít v bezpečí pod střechou všechno, teď už začínaj zloději útočit. Pěstění zdar.

Old Post 12-09-2005 v 06:53 AM
Alalí je offline   Profil uživatele Alalí   Find more posts by Alalí   Foto galerie člena Alalí   Click here to Send Alalí a Private Message   Add Alalí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 6

..dneska sem s brachou testoval zastipky a pravda, ze je to o neco lepsi nez minulej tejden, ale zatim nic moc, kazdopadne kamosovi sem dal rizek a vcera dotah bratroj uz hotovou palicku a prej to nebylo vuubec spatny, tak uvidime

Old Post 13-09-2005 v 22:11 PM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toyne
Nový Člen

Karma uživatele Toyne - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 7

No Lullu, na to jakej si vosoust ti vyrostla moc pekna kyticka, takze doufam, ze az probehnou vsechny zakladni testy v rodinym kruhu, doneses pak neco do divadla a spolecne se zmastime. grow well + karma
ps- uz mas salvej?

Old Post 13-09-2005 v 22:42 PM
Toyne je offline   Profil uživatele Toyne   Find more posts by Toyne   Foto galerie člena Toyne   Click here to Send Toyne a Private Message   Add Toyne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 8

Sewa sewa,,,ty kamo daj na kostofku potom.. som si stiahol aj par fotiek do kompu

Old Post 15-09-2005 v 13:12 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 9

..to jsem moc rad, ze se Vam libi :-D ..zatim sem v pestovani takovej ..kazdopadne beru fotak a jdu udelat naky novy fotky, zatial!

Old Post 19-09-2005 v 09:56 AM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 10









..tak sem se dneska vydal fotit a kdyz sem se dostal ke skleniku, musel sem urychlene nekam jet, takze fotky nic moc.. ale snad to neni nejhorsi ..kdyztak mi plz poradte, za jak dlouho bych mel cca sklizet
dik lullu

EDIT: jeste jedna vec, uz je to tak cca mesic, co sem kytce oholil skoro vsechny listy, priste jich tam alespon par necham, protoze kytka hodne nasadila do tvorby listu v palicich, asi aby se udrzela, kazdopadne strihani a trhani listu ma jednoznacne pozitivni dopad na mnozstvi urody, mimo jine sem zastipal i vetsi palice na koncich a palice zacaly krasne nabirat na hustote, mno, uvidime, jak to nakonec dopadne

Naposledy upravil lullu 22-09-2005 v 10:50 AM

Old Post 22-09-2005 v 10:43 AM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11

karma leti kamo ja taky letos jel sklenik ale spis pokusy se zastrihovanim a podobne ale tohle je moc

Old Post 22-09-2005 v 21:28 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 12

joo, dik moc! ..vcera sem proved mensi zastipnuti a nasledny testovani a nebylo to zas az tak spatny ..tak sem zvedavej, jak moc se to jeste zlepsi ..co jsem jeste nepsal je hnojeni, puvodne sem nehnojil vubec, ale asi 3tejdny zpatky sem si koupil kristalon p&k a hnojil sem jedou za 3dny 1odmerka v konvici vody (tj. pondeli [-ut,st-] ctvrtek) po tejdnu a pul sem presel na periodu (pondeli [-ut-] streda) mnoo a ted ji davam mnamku kazdej den ..tak to je prozatim asi fsechno :-) ..a este jednou dikec

joo a este neco, kdyz kouknete na detail palic, mam tu kytku uz setnout? :-D

Naposledy upravil lullu 23-09-2005 v 13:22 PM

Old Post 23-09-2005 v 09:05 AM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 13





..tak panove, nastalo mi totalni peklo, pres vikend sem nebyl u kytky a asi sem chytnul plisen.. v nekterych palicich zazloutly listky, jiny palice seschly, tak jsem napadeny casti ostrihal, samozrejme to byly ty nejhezci palky na kytce hodim sem naky fotky, myslite, ze mam kytku celou zariznout? ..nechtel bych aby se to svinstvo dostalo dal, poradte plz, sem z toho uplne spatnej..
dik

Naposledy upravil lullu 26-09-2005 v 09:32 AM

Old Post 26-09-2005 v 09:25 AM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 14



..tak jeste pridavam dve fotky z veselejsiho soudku, jsou na nich 2/3 mych milacku :-)
edit: to je muj dobrman, takze si urcite umite predstavit, jak jsou ty palice obrovsky

Old Post 26-09-2005 v 10:28 AM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toyne
Nový Člen

Karma uživatele Toyne - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 15

Zdravim te Lullu!! myslim si, ze duvod, proc ti palice zloutnou muze byt i ten krystalon. Nekdo tady psal ze s nim nemuzes skoro nikdy prehnojit ale je i mozny ze se ti to podarilo. Myslim ze kazdej den hnojit je precejenom moc, ale jistej si nejsem, prostuduj etiketu a kdyztak na par dni vysad at vidis, jestli to tim neni. A sklizet se doporucuje, kdyz mas okolo 75% stetinek zralych-tzn. maj tmavou a ne zelenou barvu. Kdyz sklidis pozdeji, muze mit prej trava vic sedativni ucinky, ale to ma taky neco do sebe tak hodne stesti!! see you soon : )
PS: poslu ti ma mail fotku myho zadku, at je galerie tvych milacku kompletni

Old Post 26-09-2005 v 11:59 AM
Toyne je offline   Profil uživatele Toyne   Find more posts by Toyne   Foto galerie člena Toyne   Click here to Send Toyne a Private Message   Add Toyne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lullu
Nový Člen

Karma uživatele lullu - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 16

..nazdaar, to sem necekal, ze te tu Romane Kaděřávku z Michalovic za Znojmem takhle potkam
..no cece, ten kristalon sem zacal denodenne servirovat nedavno, s tim, ze tam byly pauzy, takze to snad tak moc vadit nemohlo, i kdyz sem teda uz samo vysadil, nejvic to kyti dostavala snad tak tejden a to ji s tim pomahaly mistama i rajcata ..tohle je vyslovene plisen, ktery se libi v palicich, sklenik mam sice celej povodviranej, ale asi to je na odvetrani jeste malo a jak palice houstnou, snadno se to do nich pousti jdu se mrknout na ty co uz sem ustrih, jestli teda radsi neseknu rovnou celou kytku.. zatim cau a uz se tesim na fotku ty tvy prdele, nalepim si ji na dvere a budu je nove otvirat vykopavanim

Old Post 26-09-2005 v 12:23 PM
lullu je offline   Profil uživatele lullu   Find more posts by lullu   Foto galerie člena lullu   Click here to Send lullu a Private Message   Add lullu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2019 - Muj prvni verejny out - 7 odpovědí
28-10-2015 - muj prvni balkonek :) 2015 - 152 odpovědí
04-06-2015 - muj prvni balkonek :) 2015 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6286080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív