Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kolik hulíme ????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jola
Nový Člen

Karma uživatele Jola - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 17

Já snad i radši pěstuju než hulím. Víc než půlku toho, co vypěstuju, rozdám a mám pak hroznou radost, když to někomu chutná. Zahulím si tak jednou za 2 týdny, jak kdy. Nechtěla bych, aby se z toho stal stereotyp. Navíc mi stačí tak 3 prdy, z dobrý ganji klidně 1 a jsem háááj, sou háááj...Nejvíc mě nasere debil, co mě nazve feťačkou. Já taky nikomu neříkám, když si dá občas pivo, že je alkoholik. To sou dneska lidi...

Old Post 31-10-2001 v 21:29 PM
Jola je offline   Profil uživatele Jola   Find more posts by Jola   Foto galerie člena Jola   Click here to Send Jola a Private Message   Add Jola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Palec nahoru Příspěvek č. 18

2 Jola

sdílím Tvůj názor a moc se mi líbí
K4U...

Old Post 01-11-2001 v 07:10 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 19

To Jola: Naprosto s tebou souhlasim. Sám jsem se osobně setkal s lidmi, co nás huliče jednoznačne odsunuli do skupinky "feťáci" aniž by vůbec tušili o čem tady je řeč .... což mi přijde docela líto. Mají svůj názor postavený na poznatcích prezentovaných v médiích apod a pak to takhle dopadá. Nejednou jsem se dostal do ostré debaty na téma Marihuana a to co jsem kolikrát slyšel bylo víc než k pláči ..... opravdu si nemyslím, že člověk který si občas zakouří špíčka či šlukovku by měl být o něco horší než třeba člověk, který pije alkohol apod .... ba naopak Nejhorší je že všeobecný názor veřejnosti na hulení je stále zatím dost negativní i když už můžeme sledovat menší změny k lepšímu .... snad za pár let bude líp Každopádně ať si kdo chce co chce říká my všichni tady přeci víme o čem to všechno je a víme svý a to by mělo zatím stačit .... tak hezkej den lidi a úsměv na tvář

Take a peace with Joint!

Old Post 01-11-2001 v 08:41 AM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaris
Nový Člen

Karma uživatele Yaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Dotaz Combien?Wieviel?How Much? Příspěvek č. 20

Huleem každej den když jsem v česku a to vostošest,někdy dokonce aji o vostosedm!!!Je to sice oolet,tak po třech tejdnech.ALe třeba posldních 14 dní jsem si dával hašišoidní kůru ve Francii a jsem zase free. Ajta krajta!!!

Yaris

Old Post 04-11-2001 v 12:42 PM
Yaris je offline   Profil uživatele Yaris   Find more posts by Yaris   Foto galerie člena Yaris   Click here to Send Yaris a Private Message   Add Yaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jola
Nový Člen

Karma uživatele Jola - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 21

To Tomasino: Kdybych to měla tak nějak shrnout, tak si myslím, že je prostě úplná blbost soudit lidi podle toho jestli hulí, kolik hulí nebo jestli nehulí. Když má člověk rozum, tak umí s tou svou "drogou" (každý nějakou má) zacházet. Taky si myslím, že takové to staré heslo, že všeho moc škodí, je naprosto pravdivé. Myslím, že marihuana není špatná, špatní jsou lidi. A blbí...Jó, a informovanost v Čechách, to by bylo na samostatné téma (ono tady někde je či bylo, ne?). Do novin taky otisknou jen články starých úchylů, nikoho nového s novýma názorama mezi sebe nepustí.

Old Post 06-11-2001 v 18:58 PM
Jola je offline   Profil uživatele Jola   Find more posts by Jola   Foto galerie člena Jola   Click here to Send Jola a Private Message   Add Jola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 22

2 Jola&Tomasino: a to počkejte, až budete někdy (jako já) chodit na schůzky rodičů do školy a poslouchat, jak "třídní důvěrnice" nalejvá vyděšený rodiče zaručeně tutovejma informacema o smrtící marihuaně !!! Já se nestihl ani poblejt !
Hulím příležitostně (2-4x týdně),jen šlukovka a pouze vlastní "hard" outdoor.
Ať žije matka příroda!!!

[Edited by Limba,CsC on 06-11-2001 at 09:38 PM]

....snažím se!!!

Old Post 06-11-2001 v 20:27 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 23

No ajá hulim asi jako většina - po úrodě jsem vždycky tak tři měsíce naloženej v THC a pak naštěstí dojde ( taky víc než půlku vždycky rozdám ) a kupovat se mi nechce, takže prostě příležitostně.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 06-11-2001 v 20:53 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Pohodička Příspěvek č. 24

Já hulím většinou brčka - normální ganju, denně jich zvládnu tak círka 3 - 5, když je ňáká kalba tak jich ubalím i 16 za večer, což je docela dost, a pak vypadám docela zabržděně:-)......
jinak skunky a různé podlampovky hulím méně, i když jsem zvládl i 8 brček WW, a to byla sada jako prase, ke konci jsem si připadal jak magor:-).

PS: tento čtvrtek očekávám materiálek z Hulandska, tak to teda bude Ganjalympiáda:-)

Old Post 06-11-2001 v 22:33 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 25

To everybody.Kouřil jsem , abych zapomněl. Bylo to na nic. Kouřil jsem, abych se rozvzpomněl, bylo to na prd. Kouřím, protože svět je potom lepší místo, kde nezáleží na tom kolik kouřím, ale jak se potom projevuju.

kdo nekouří s námi, ať si klidně kouří proti nám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 07-11-2001 v 00:03 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 26

ja toho vyhulim taky strasne moooooooooooc!!! a samej skunk, ted zrovna umiram u Blueberry... mota se mi z toho hlava...:O))

Blackberry

Old Post 07-11-2001 v 16:27 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Zdravotní rizika? Příspěvek č. 27

Mno mě spíše zajímá co na to vaše zdraví a především plíce......?
Já hulím denně a trochu mě to štve. Chci to omezit ale to jaksi nejde, kdykoliv někam přijdu a potkám známí..... však to znáte. Jen děsně nemam rád když se musím domotat domů, jo a taky když mi nějaký trouba vnutí nezralé hulčo a neví ani o tom. Tím myslím to hulčo po kterém se mi chce děsně spát a jsem unavený... v pátek, nebo v sobotu to naštve - na to je dobrý PIRACETAM - a taky se hodí když mě nějaký modýlek trošku drtí - jen mam potíže se někdy zpětně zhulit.
Ale zpět k tomu zdraví: sleduji na sobě omezení krátkodobé paměti, třeba když hledám klíče nebo ovladač na TV...... atd. Navíc mi přestávají stíhat plíce - jsem aktivní kuřák cigeret, a občas to bolí na plicích. Taky jsem hodně apatický - o hodně více než v normálu, který si dnes nedokážu ani vybavit, asi je to ve mě. Taky máte ten pocit "bez špeka ani ránu" - netváří se takto závislost. Přesto je toněkdy fakt pecka hodit si relax na špeku - lépe si snad ani odpočinout neumím..!!

Old Post 07-11-2001 v 17:45 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mdick
Nový Člen

Karma uživatele Mdick - 57% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 28

K tématu: kolik toho vyhulim záleží nejspíš na daném období. V létě jezdíme s kámošema pravidelně na tejdení dovolenou do země vyvolené ... no a votamtud si vždycky přivezu takže ten následující měsíc střízlivost nepotkám.
Další období je podzim, ale letošní sklizeň byla dost slabá -svině zlodějský- takže z momentálních 5-6 dnů v tejdnu přejdu pravděpodobně zase na víkendoví hulení.
Kouřim z devadesáti % jointy, na hulení doma mám šlukovku.
pro Jola: nic si z toho nedělej, když si někdo kdo neví o co de myslí o někom (tobě) o kom nic neví něco co ani neví co znamená.
to everybody: lets smoke vivala marihuana huráááááá

Old Post 07-11-2001 v 19:36 PM
Mdick je offline   Profil uživatele Mdick   Find more posts by Mdick   Foto galerie člena Mdick   Click here to Send Mdick a Private Message   Add Mdick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2007 - Kolik pěstujete ??? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5790020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív