Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2005 by Claune
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13.06.2005 Příspěvek č. 17




Tak tahle kytka je dost zvláštní, začala kvést tak jsem ji otrhal paličky a ona začal mile růst dál

Old Post 14-06-2005 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13.06.2005 Příspěvek č. 18



Záštipek pomocí techniky FIM, mám s ní dobré zkušenosti, ale vím, že ne vždy se to povede, někdy dokonce kytka zastaví růst horních pater, ovšem když se je tomu naopak tak je možné z toho dostat i 5 nových větví.

Old Post 14-06-2005 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13.06.2005 Příspěvek č. 19



Hnojivo: slepičáky
Dávkování: Do 2 litrové PET lahve je dám asi do ¾. Zaleju vodou a nechám tak tejden odstát. Po tom zhruba deci této vytvořené tekutiny na 2 litry vody. Zalévám to s tím tak 2krát tejdně.

Old Post 14-06-2005 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20



moje druhé políčko, má asi 6 kytek (málo) a navíc jak už jsem psal někde nahoře, tak je tu málo světla. Uvidíme, tady se můžete podívat o co se jedná.

Old Post 14-06-2005 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte podobnou věc jako je v příspěvku č. 18...jeslti má vůbec cenu to pěstovat dál, nebo jeslti tuhle kytku mám rovnou vytrhnout? Já nevím ještě se mi to nestalo. dík za odpovědi

Old Post 15-06-2005 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 22

je to v pohodě kytka přepíná na růst...za nějaký čas se vytvoří první jakoby zdravé listy a pojede si neboj..
jestli mohu poradit s hnojením..
zkus na květ odležele kobylince příprava je stejna jako u slepičinců pozor zkoušet od minimálních dávek a čekat s další spíš 5 dní...kůn má největší procento fosforu až 4 krat vice než slepice, na růstu je to s dusíkem naopak...přeji hodně štěstí v této prapodivné době, kdy létají lidé na Měsíc a nesmí pěstovat jednoletou bylinku na svém pozemku..

...

Naposledy upravil papaja 15-06-2005 v 23:16 PM

Old Post 15-06-2005 v 19:25 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17.06.2005 Příspěvek č. 23



tady je něco dalšího

Old Post 17-06-2005 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

17.06.2005 Příspěvek č. 24


tady ještě list

Old Post 17-06-2005 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 25

Zdárek!
Kytky pěkný a s tou kvetoucí se přiklánim k PAPAJOVI, protože je to celkem běžná věc, že kytka ještě jako malé miminko vystřelí paličky. I když je neutrhneš, tak ona zase přepne na růst a bud evše OK. K tomu hnojení bych řek asi to, že teď, když kytky rostou bys je měl spíš podpořit v růstu, než v květu. Teď radši víc dusíku (naložený kopřivy, nebo jakýkoli jiný dusíkatý hnojivo). Ty kobylince bych žačal, až nasaděj palice.
Hodně štěstí a chutné pokouření.

Old Post 17-06-2005 v 09:53 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

No musím říct, že se slepičákama mám ty nejlepší zkušenosti ať už v růstové fázi tak i v květenctví. Akorát se musí tak 14 před sklizní vysadit, jinak má hulení divnou chuť.
Jinak dík za rady,mám ještě doma hnojivo NPK. Ale s tím jsem nikdy nepracoval. Uvidíme možná se pokusím s ním zaexperimentovat.

Old Post 17-06-2005 v 18:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

23.06.2005 Příspěvek č. 27



Tak už to začíná pěkně zarůstat, vytrhal jsem 4 samce, vypadá to že jich bude víc, většina kytek zatím neukázala pohlaví. Naštvalo mě, že právě ty nejhezčí kytky(kyťáci) musely ven.
Tady pár fotek...

Old Post 24-06-2005 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

23.06.2005 Příspěvek č. 28



Další...

Old Post 24-06-2005 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

23.06.2005 Příspěvek č. 29


Tady je poslední fotka co jsem dneska vyfotil, zatím největší kytka, kterou mám na políčku, pro představu je vedle položená PET láhev.
Měj te se

Old Post 24-06-2005 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 30

Tak tu všude možně čtu že slepičince sou výborný hnojivo,to sem rád,já mam vysazeno mezi slepicema,teď maj na políčko vstup zakázanej ohradou,ale zbytek roku to vesele hnojej.Mimochodem sou to famózní likvidátoři škůdců(slimáků a jinejch potvor)ještě sem na svejch kytkách nic takovýho nenašel.Ale co má křídla tak to tam zaletí.Kdoby to byl řek že je slepice tak všestranně užitečná.

Old Post 26-06-2005 v 20:55 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

29.06.2005 Příspěvek č. 31



Tak tady je vidět celkový pohled na políčko, už jsem vytrhal hafo samců, pár kytek ještě vypadá zle (vytáhlý až hanba) tak že taky čekám dálší pánskou klientelu.

Old Post 02-07-2005 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

29.06.2005 Příspěvek č. 32




A tady další.....
Doufám že to nějaká svině neukradne, už vidím konec prázdnin jako Martin Tomsa....
To je zatím vše...měj te se

Old Post 02-07-2005 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7604230 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív