Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » už jste to dali ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 17

Micasa : zas az tak kritickej bych nebyl, s tema klukama, ale je fakt, ze pokud si nemela nic predpestenyho a dal jsi do země prostě semínka, tak mi přijde, žes je mohla rovnou zahodit. Je to sice jen můj názor, ale teď když je doslova aprílové počasí tak ti začnou klíčit a při prvním přízemním mrazíku je ponich a ani ti nevylezou ze země, jestli to byly nějaky dobrý seeds, vyplatilo by se ti chvíli je nechat doma a dát ven až budou mít tak 2 patra, při troše štěstíčka ba ty mrazíky přečkaly, ale takhle newim newim, nechci bejt hnusnej, ale asi ve svém okolí moc dobrejch ganja farmers mít nebudeš jestli tam sázíte tímhle způsobem,

PEACE

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 26-04-2005 v 15:28 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

chci taky jeste pockat, jistota je jistota.....zatim si kytiny doma pekne predpestuju at jsou pekne silny, pak je dam ven do poradny pudy a tra la la, uz mi mete a ja se budu tesit na sklizen!!!

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 26-04-2005 v 16:19 PM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 19

Já dávám dětičky v květnu na balkón a pak až budou mít tak 4 patra, tak šup s nima ven do lesa...

Old Post 26-04-2005 v 17:59 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 20

Já jedu taky v neděli 1.května!!!! Jinak, čim budete hnojit?? Já zůstanu u kristalon start a květ a vykvašený slepičince

Old Post 26-04-2005 v 20:18 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitron
Stálý Člen

Karma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% PěstitelskáKarma uživatele pozitron - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 21

Ja pôjdem až budúci víkend, chcem prečkať tie aprílové dažde na SVK. Naklíčeným semenám som pridal do zeme trochu práškového Stimulaxu a vonku budem dávať tiež Kristalon Start.

pozitronov prvý a druhý Windoor [2oo5/6]

pozitronov LED Box v2 [2oo8]

- RESPECT -

Old Post 26-04-2005 v 20:39 PM
pozitron je offline   Profil uživatele pozitron   Find more posts by pozitron   Foto galerie člena pozitron   Click here to Send pozitron a Private Message   Add pozitron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 22

Som sa rozhodol ze dnes 27.4. je den D ako byvam takmer na juhu Slovenska aj teploty su uz f pohode takze neni co riesit!

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 27-04-2005 v 07:04 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 23

Moje kytičky budou hnojeny, zezačátku do substrátu, humus z californskejch žížal, a pak až budou větší a pudou ven tak příjde na řadu Plagron Alga Grow, Kristalon je jen samá chemie a já jsem zásadně proti, Plagron dělá vše z nature products. No a na květ příjde Plagron Alga Bloom, vím o čem mluvím když říkám, kam se na tohle hrabe nějaká chemická sračka. tohle hnojivo ma v Alga grow formě i přírodní růstovej hormon, kterej je vyvinutej přímo pro cannabis, dělá kytičku silnější zdravější a hlavně roste jako prase, a Alga Bloom je na květ, silnější voňavější a hlavně chuťově mnohem lepší než z chemie. Kristalon jsem přestal používat tak před 3 rokama. Sice trošku dražší způsob hnojení, ale věřte mi kdo má ke svým kytičkám nějakej vztah 4 kila ho nezabijou

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-04-2005 v 08:00 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukaJ
Nový Člen

Karma uživatele bukaJ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

Tak to jsem asi jedinej, kterej to bude mít plný samců. Já to letos nevydržel a už před třemi týdny jsem vysadil bambilion semen. Mám je ve skleníčku a tak jsem se moc nebál. Vylezly snad všechny, selekcí jsem si jich pět vybral a bylo. Dokonce jsem našel dalších pět, ty vydrželi přez zimu v hlíně-dost jsem čuměl. Ty zimní samozdřejmě lezou jak o život a na zbytek si nestěžuju, dokonce ta nejlepčí je letošní. Brzy na ně skusim hnojku tak jsem trochu nervózní:-)Doporučí-li někdo nějaký typ pro tohle období, budu vděčný.

Old Post 27-04-2005 v 10:27 AM
bukaJ je offline   Profil uživatele bukaJ   Find more posts by bukaJ   Foto galerie člena bukaJ   Click here to Send bukaJ a Private Message   Add bukaJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Death
Nový Člen

Karma uživatele Death - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 25

No já už je mám týden wenku.Teďka byla celkem kosa ale dal sem na ně takovou vychytanou přikrývku,která je má ochránit před mrazíky a zároweň poskytnout dostatek světla a vzduchu.No uwidíme...

Old Post 27-04-2005 v 11:07 AM
Death je offline   Profil uživatele Death   Find more posts by Death   Foto galerie člena Death   Click here to Send Death a Private Message   Add Death to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyn1
Nový Člen

Karma uživatele martyn1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 26

ja uz mam rostlinky venku dva tydny maj krasnych 17cm a prezili i minusy a vubec nic jim neni teda zatim

Old Post 27-04-2005 v 13:45 PM
martyn1 je offline   Profil uživatele martyn1   Find more posts by martyn1   Foto galerie člena martyn1   Click here to Send martyn1 a Private Message   Add martyn1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 27

no tak jste mě teda ukecali. na prvního máje jdou ven, ale běda vám, jestli zmrznou!!!

Old Post 27-04-2005 v 19:10 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 28

dnes jsme s kamosema dodelali sklnik(vymenili pudu) a vysadili tam 11 predpestovanych kytek(6x OB z rizku, 1x svycar, 1x avgan, 1x nejaka fialka a 2 nonamy ze semen) doufam ze to ze semen budou holky

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 27-04-2005 v 20:30 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DIXXX
Nový Člen

Karma uživatele DIXXX - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 29

Myslim že se není čeho bát už mám kyti asi 14dní venku a s klidem přežily aji ty mrazy......

Old Post 27-04-2005 v 20:50 PM
DIXXX je offline   Profil uživatele DIXXX   Find more posts by DIXXX   Foto galerie člena DIXXX   Click here to Send DIXXX a Private Message   Add DIXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GanjoSkodak
Nový Člen

Karma uživatele GanjoSkodak - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 30

ja mam kyticky venku od 1 dubna, 8 no name uplne na klid a 2 fialky to koupili od mrazu,ta prvni seschla komplet,a druha ma hnedozluty listky proveseny palicky k zemi a polomrtva.......mrazy sou svine bacha ....

Old Post 27-04-2005 v 21:59 PM
GanjoSkodak je offline   Profil uživatele GanjoSkodak   Find more posts by GanjoSkodak   Foto galerie člena GanjoSkodak   Click here to Send GanjoSkodak a Private Message   Add GanjoSkodak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schumi
Nový Člen

Karma uživatele schumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 31

ja sem dal seminka do zemne jen tak z prdele 5.brezna a vypadaji ze vsech mojich kytek nejzdravej. Maji okolo 15 cm a uz vali 3.patro...

Old Post 27-04-2005 v 22:09 PM
schumi je offline   Profil uživatele schumi   Find more posts by schumi   Foto galerie člena schumi   Click here to Send schumi a Private Message   Add schumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 32

takže podle počasí má být od neděle do úterý letní počasí a pak se má ochladit...přes den 15-20.....což by mělo být tak 5 v noci a to snad půjde,no nevím.Jestli to za ty tři dny v tom vedru pořádně zakoření,tak by to mělo být pohodové ne?Navíc sazeničky jsou už na třetím patýrku,tak to snad neumře


cosa nostra

Old Post 28-04-2005 v 10:06 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2011 - co je to za kvítek? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2124490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív