Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

first Příspěvek č. 17

na vojne, takovej smaci ale jinak se mi zdalo "ze to nic nedela". Ten druhej den pote byl brutus

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 15-04-2002 v 12:32 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Obecné Příspěvek č. 18

Eště o prázdninách mezi devítkou a prvákem sem si řikal:"Feťáci hnusný! K čemu vám to je?! Hnusný drogy, radši se pudu ožrat!"
Jak já mohl bejt tak blbej! Odpusťte mi, prosím!
Spolužáci v prváku řikali, že je to fakt dobrý, tak sme si dali ve škole o přestávce. Od tý doby sem vášnivým zastáncem marihuany v jakémkoliv množství a podobě.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 15-04-2002 v 12:52 PM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 19

No jo zase je tady to hulení.

Abych se přiznal hulím tak od devítky.Ale nejvíc mě skazi muj kamoš na střední

Old Post 16-04-2002 v 11:58 AM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hofa
Stálý Člen

Karma uživatele hofa - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 20

Na zakladce nam kamos prinesl ganju, poprve to vubec nezabralo. a podruhe - totalni ulet. no a tak pokracuju

free smoke for everyone!!!

Old Post 21-04-2002 v 22:19 PM
hofa je offline   Profil uživatele hofa   Find more posts by hofa   Foto galerie člena hofa   Click here to Send hofa a Private Message   Add hofa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Jak... Příspěvek č. 21

Kámošová Matka s Forem pěstovali ganju pro okrasu
skleníku.Kámoš mě utrhl pár lístku na ozkoušenou nic mi to nedalo.Pak přišla sklizeň a kámošoví rodiče začali SUŠIT:-) Na jaře zamnou kamarád přišel z fajfkou.Zahulili sme a nic nám to nedalo tak sme toho vyhulili ještě víc.A už sem byl vyhulenej jako ....
(A bych se přiznal hulim od 7. třídy základní školy,a mzslim že na mym mozku je to znát).

[Edited by Kosa on 22-04-2002 at 08:27 AM]

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 22-04-2002 v 07:24 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

To je docela zajímavé Příspěvek č. 22

Bylo to ještě na škole, už jsem skoro končila(střední), těsně po revoluci, dozníval samet, všichni na sebe byli ještě hodní a ohleduplní, teprve se nám otvírala cesta za něčím, co pro nás bylo za komoušů tabu a v tom se to stalo.
Z Austrálie se tou dobou vrátil jeden takový človíček, všichni jsme z něj byli tak trochu po....ý, přenesl mezi nás úplně jiné myšlení a samozřejmě i travičku a tak to vlastně začalo. No a teď ho mám už skoro deset let doma a jemu ještě dva takový podobný v mladším provedení.
čauky

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 22-04-2002 v 08:01 AM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skogen.van
Nový Člen

Karma uživatele skogen.van - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7 

Obecné Příspěvek č. 23

....v devadesátým roce minulýho století na náměstí v Řevnicích,kámoš přitáhl plnou krabičku od sifonovejch bombiček nacpanou špekama vlastní provenience.taky to podle toho vypadalo.vyčadily jsme na posezení ve třech asi půlku krabky a pokračovaly ve svým vesmírným vandru.a od tý doby se to s námi táhne našimi životy jak tenká zelená linie.......

Old Post 22-04-2002 v 23:17 PM
skogen.van je offline   Profil uživatele skogen.van   Find more posts by skogen.van   Foto galerie člena skogen.van   Click here to Send skogen.van a Private Message   Add skogen.van to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flunatko
Nový Člen

Karma uživatele flunatko - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 24

prvniho jointa sem mela driv nez prvni sex !!hi hi hi...

flunatko

Old Post 24-04-2002 v 12:32 PM
flunatko je offline   Profil uživatele flunatko   Find more posts by flunatko   Foto galerie člena flunatko   Click here to Send flunatko a Private Message   Add flunatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

by flunatko Příspěvek č. 25

Já taky

Sex je sice dobrej ale na pořádnej stávek s kámošema nebo se svojí holkou to není.

Old Post 19-05-2002 v 12:23 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlecznaIrlinka
Nový Člen

Karma uživatele SlecznaIrlinka - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 26

Uwhaaa to je mega tema,pamatuju si do detailu kdy jsem poprvy kourila....a hned hustozni skero..................jednoho wecera nekdy na konci sedme tridy jsme sli s kamoskou za jednim typkem jen tag pokecat pak po chvily z nej vylezlo ze ma v kapse speka(vedela jsem velky kulovy jaky to ma ucinky,co se mnou bude a uz vubec jsem netusila pri jaky davce se asi tag prumernej clovek zkouri).......Tag ho vyndal a ze on hulit nebude taxem teda myslela ze kamoska si da jenze vona tagy ne tag rikam ja to stahnu dyt vo nic nejde aspon uvidim co je v tom tag good.....zrovna byla dobra nalada a necemu jsem se hrozne smala tagze kdyz jsem to tlacila mega dlouho do hlavy taxem si nevedomky stoupala a sedala smichem......no kdyz jsem timhle zpusobem vyhulila celyho speka tag sme se usadily na gauc....a pak to zaclo.......AAAAaaaaa haluze jaxvin znate to..'hele irli ty s nama nemluvish?..irli ty mas haluze???Irli co je s tebooou'.....Ty woe dyt vona je totalne na sraczky.....ja na ty dva cumela jak pichly tele.....sklebila jsem se jim jak prase valela se po zemi kamoska ze me nechapala....A pak nastala asi desata hodina kdy jsme mely jit s kamoskou k nam domu (protoze u nas spala)...tag sme sli ja totalne na kasi ja nemohla ani chodit mlela sem paty pres devaty chodila jsem uprostred silnice,okolo sli cajti a ja na ne neco mektala nastesti me co nejrychĺejs kamoska zastavila a OK....vo to by neslo az na to ze sme prisly domu a vite co :sucho v drzce,koktani jaxwin...podotykam ze ja koktala opravdu nehorazne......A voni se ptaly co mi jako je.....a porad do me hucely proste vopruz......A tag po delsi dobe rikam.......'no a co,tag ja sem kourila travu no'protoze mi lezly na nervy tim vecnym co ti jeee??..a vodesla sem do pokoje s tim ze mi to prislo uplne normalni....myslim ze uz snad nemusim pokracovat v tom co se nasledujici hodiny delo...proste prudily do me kecy.......ale nastesti to nebylo tag silene provokativni ulehla sem do postele a gebyla se do polstare a rodice&spol.my byly naprosto volni...............druhej den sice trochu pripominek co jim jako k tomu predeslimu veceru reknu ale OK po par dnech uz byly v normalu sice stale nasrany na me ale nebylo to tag nechutny jako ten vecer..................Opravdu na muj prvni vyhul do smrti nezapomenu..bylo to nahodou docela bezva ja se bavila jaxvine jen s moji kamoskou sme se neschodovaly v ruznejch vecech znate to..........'hele prosimte co to tam lita na tom strope??'......odp:nic prosim te to je jenom v tvy hlave..a tag pod...............
No nic budu koncit protoze asi nikdo nebude cist tag zasrane dlouhej clanek ...me by to tagy nebavilo.............Aloha lidiczky....Irlineczka...

THC ci sono avere la coincidenza il migliore che cosa addosso orbe terrestre quando fracassaro.:-o)))

Old Post 21-05-2002 v 13:39 PM
SlecznaIrlinka je offline   Profil uživatele SlecznaIrlinka   Find more posts by SlecznaIrlinka   Foto galerie člena SlecznaIrlinka   Click here to Send SlecznaIrlinka a Private Message   Add SlecznaIrlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TECHMAN
Nový Člen

Karma uživatele TECHMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 27

Mal som asi 15, predty som to uz skusal ale nic mi to nerobilo (shit?). Bolo to v jednu peknu noc na jednom letisku (bola tam nejaka letecka party). Zoznamil som sa s jednym tipkom (pozemny mechanik) dali sme si par piv a iba tak nahodou sa ma spytal ci nejdem s nim zahulit!? Ja plny radosti, utekali sme von, naplnil malinkou fajocku (do vtedy som taku nevidel) niecim zelenym...
Dali sme si asi po 2 prasky. On ostal lezat na trave a pozeral sa na hviezdy, ja som isiel za ostatnymi (zase mi nic nebolo?), jak si tak vykracujem stretol som cestou mojho otca kamarata, pekne som sa mu pozdravil a siel svou cestou a ako tak okolo mna prechadzal javil sa mi nejaky farebny, otocil som sa a on - NIKDE! Potesil som sa - moja prva halucinacia HA HA HA! Sadol som si ku znamim kde som mal este svoje nedopite pivo.
Ostal som tam bez slova sediet asi 2 hodiny!? Nikoho okolo mna som NEVIDEL A NEPOCUL, bol som asi niekde "inde"...
Ráno otvorím oči, pozerám okolo seba "Bar, ostal som spat v bare!" ako som tam zaspal neviem,co sa dialo neviem, ale viem, ze to bolo NADHERNE!
Od vtedy preslo par rokov hulenia, ale taky "TRIP" som uz nemal!!!
Tym by som chcel povedat, ze po prvy krat je to urcite najkrajsie...

VIVAT GANJA?!

BE FREE!

Old Post 21-05-2002 v 14:26 PM
TECHMAN je offline   Profil uživatele TECHMAN   Find more posts by TECHMAN   Foto galerie člena TECHMAN   Click here to Send TECHMAN a Private Message   Add TECHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlu
Stálý Člen

Karma uživatele greenlu - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 28

první špek...v 16ti, byl to skaňour a nic to se mnou nedělalo, druhej byl lepší...a ty další až do současnosti...nespočetno kvalit a stavů...


špek s námi....

Old Post 21-05-2002 v 15:50 PM
greenlu je offline   Profil uživatele greenlu   Find more posts by greenlu   Foto galerie člena greenlu   Click here to Send greenlu a Private Message   Add greenlu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 29

Tak prvniho speka. co za neco stal, jsem mel ve druhaku na gymplu. A hnedka to byl afghanskej has, kteryho pritah v ty dobe uz znalej spoluzak na chatu. Po vykoureni jsme sli ven a u me se zacali dostavovat halucinace. Nebyly sice nejak silne, ale skoncil jsem u sousedovic plotu, kde sem do sebe hazel snih, polykal ho a rval, ze ta jahodova je lepsi nez vanilkova Pak sem se sel sklidnit do chaty, ale vnitrek se se mnou tocil tak, ze se vsechno videl dvakrat a chvilkama sem mel pocit, ze se vznasim. Uzasnej zazitek. Od ty doby si rikam, ze na hukleni neco je. Ale do podobnyho stavu jsem se po huleni dostal uz jen malokrat.

Old Post 21-05-2002 v 18:35 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Obecné Příspěvek č. 30

Uplně poprvý to bylo v zimě 2001, asi prosinec či co to bylo...Sehnali jsme přes známého nějakou zajímavou odrůdu, kdovícotobylo...Sešli jsme se ve třech lidech v lese a protáhli to šlukňou.Byli jsme z toho celkem slušně, a nejvíc nás zaujaly úplně zúžený zorničky druhých (kámošovi ani nešly vidět!!).Bylo to celkem dopohody, jenom kdyby nesněžilo a nebylo 20 pod nulou...

Old Post 24-05-2002 v 20:17 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misscannabis
Nový Člen

Karma uživatele misscannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 31

newim gdy to bylo ale este si to pamatuju sme neco dostaly s kamoskou ale nemely sme to ubaleny a my to predtim nikdy nebalili a mely sme si to ubalit to bylo docela husty se diwim ze to tag strasne ubaleny wubec horelo no a nak sme to vyhulili a myslim si ze nam ani nic nebylo......wlastne si ani nejsem jista tim jestli sme to wubec brali do plic........no a ted je to vo necem uplne jinym.........

Old Post 26-05-2002 v 19:59 PM
misscannabis je offline   Profil uživatele misscannabis   Find more posts by misscannabis   Foto galerie člena misscannabis   Click here to Send misscannabis a Private Message   Add misscannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 32

Matka to dovliekla s práce ( celú kytku) no a ja som sa chcel pochváliť pred partov tak som znej zobral pár listov, semiačka a napchal do cigarety. Ja debil že som nezobral paldy. Nezhulili sme sa.

Old Post 30-05-2002 v 10:54 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6221960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív