Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Muj prvni indoor no name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
formy01
Stálý Člen

Karma uživatele formy01 - 88% PěstitelskáKarma uživatele formy01 - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 17

s tim svetlem je to pravda takhle jsem to mel taky a pak najeddnou to vyskocilo 0 10 cm za 24 hodin (byl jsem pryc a ona zatim rostla svine )) ) tak jsem se na to vysral byl to samec

Old Post 28-02-2005 v 19:40 PM
formy01 je offline   Profil uživatele formy01   Find more posts by formy01   Foto galerie člena formy01   Click here to Send formy01 a Private Message   Add formy01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 18





po přepnutí na květ už paldovatí.

Old Post 03-03-2005 v 16:41 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
langos
Stálý Člen

Karma uživatele langos - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 19

co to he za usporku

Old Post 19-03-2005 v 18:09 PM
langos je offline   Profil uživatele langos   Find more posts by langos   Foto galerie člena langos   Click here to Send langos a Private Message   Add langos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele langos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 20

To kroucení stonků je absolutly fpoho, to je důsledek ohybání a ničemu to neškodí pokud vím.. Možná bude kytka mít v namáhaných místech takové klouby, já tomu říkám svaly
S ohybáním dobrá práce! čím to děláš?
A tu lampu nevyměnils?

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 20-03-2005 v 00:15 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Abdejt Příspěvek č. 21






Tak to zasejc trochu povyrostlo.

2 Ke-Guglimugli:Tak ta moje svaly nemáOhýbal jsem to pomocí nitě kterou jsem izolepou lepil ke květináči.Na novejch fotkách to jde vidět.Lampu jsem nevyměnil.

2 langos:Je to usporka 11W.Mno ta vatáž je hrozná já vim ale ono to na semínka bude stačit.

Semínka si vyrábim pomocí acylpyrinu,návod jsem našel tady na groweru.Prostě jsem z ní udělal hermouše.Ptejte se,kritizujte.
1.foto................detajlek
.
.
.
2.foto.................celek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
3.foto...............vázání nitěma
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4.foto..............nitě detajl
.
.
.
.
.
.
.
.5.foto...............osvícení

Old Post 20-03-2005 v 12:19 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 22




Hello my friends
2Nakaši: Jo je to hobby ale já si zkoušim udělat sémě konopné ačkoli mi z lonska zbylo tak by pro mě nebylo odvěci udělat si jich víc.
Už se těšim až bude teplejš a začne nám ta pravá sezona
Ještě chci fšem poděkovat za karmičky které dáváte.
Tady jsem si hrál s fotáčkem tak nějaký makra.3koda že ty paličky nejsou hustší, ale to bych musel jít, jak říka Nakaši do sodíku.Kdyžtak něco napište,zkritizujte...

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 24-03-2005 v 17:31 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 23







2uzel23:ten kryt sundat nejde zkoušel jsem to.Semena už vykukujou a já asi budu ???kosit??? nevim nevim,poradte.Kouknete na fotky.Reknete, co si myslite o modelu a cokoli jineho.Foto doporucuju v plne velikosti.Mejte se jak chcete.hoj

makro
.
.
.
.
.
.
.
.
makro2
.
.
.
.
.
.
.
.
makro3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
cukring
.
.
.
.
.
.
.
.
.
semena......a vo tom to je
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
koruna bonsaje

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Naposledy upravil masoquista 23-01-2006 v 22:18 PM

Old Post 31-03-2005 v 19:34 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goldenboy1
Nový Člen

Karma uživatele goldenboy1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 24

mas to v poho na to ake to malo podmienky

Old Post 12-04-2005 v 08:57 AM
goldenboy1 je offline   Profil uživatele goldenboy1   Find more posts by goldenboy1   Foto galerie člena goldenboy1   Click here to Send goldenboy1 a Private Message   Add goldenboy1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 25





Dlouho jsem nic nepostnul.Kytka je už samo sebou usušená, semínka vypreparovaná ale kytka nezkouřená.Byl to můj první indoor tak mi jí bylo líto.Otrhal jsem listy a usušená kytka slouží jako dekorace vedle monitoru.Pohleďte, takový je její osud.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 04-06-2005 v 13:23 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 26

no je to docela chuderka..nechces ji na priste doprat aspon lepsi svetylko? treba takova 75w sodicek by ji chutnal vic..
a ses asi prvni kterej nezhulil to co vypestoval..

Old Post 04-06-2005 v 14:26 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
no je to docela chuderka..nechces ji na priste doprat aspon lepsi svetylko? treba takova 75w sodicek by ji chutnal vic..
a ses asi prvni kterej nezhulil to co vypestoval..


jo jo.Je to takovej indoor pro zábavu.Mně ten outdoorek sedí nějak víc, ale chci mít při sobě živé kytičky i v zimě tak letos zase nějakej indoorek rozjedu.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 19-10-2005 v 20:14 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1409610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív