Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » model..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

to:monk Příspěvek č. 17

Čus Monk,
semínka mi vyrostly to jo, ale nemam jich zas tolik, abych mohl rozhazovat. Když bych měl 50 semínek a ozve se mi 20 lidí s tim, že by chtěli semínka (každej tak 5-10), tak si myslim, že to není dobrej nápad jen tak rozhazovat. (pro dobrotu na žebrotu) Mimichodem, když jsem se nedavno ptal po semenech tak jsem dostal "dobrou" nabídku: 15 semen ES za 700 Kč. Naproti tomu já prodávam 1 semínko za 20 Kč. Teď mi ale semínka došly a já si kurvim kytky jenom kvůli tomu abych někomu poslal semínka za dvacku. (s tou dvackou to je naposledy, začnu prodávat za 50 kč) Běžně jsou v SeedBankách ceny od 200 kč / ks a to nemluvim o poštovnym (většinou 200 kč).

Vidim, že rád rozhazuješ. Když bys byl tak hodnej a daroval mi po 10 semínkách: bílou vdovu, jacka herrera, orig blueberry, ...

[Edited by smokiee on 23-01-2002 at 08:30 PM]

Old Post 22-10-2001 v 20:16 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

re Příspěvek č. 18

taakovyhle model vubec nemam, protoze sem vsechny prachy dal do zarivek a ostatniho, ale casem si je koupim, sice nikomu zadny nedam, ale ani neprodam...
jinak sem domluvenej s 5 lidma ze jim dam rizek orange budu az se mi to trochu rozroste... urcite jim to nebudu prodavat...

Old Post 23-10-2001 v 20:56 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 19

No to yá semíka nežebrám ale vobědnám si ňáký (časem, zatim yedu z ňákejch co sem koupil i s hulenim), takže poraďte: moye skříň je 90x70x170, květniky vysoký 20, světlo 2x150W sodík, přívod CO2, automatický zavlažování, 8xPC větrák (2x přívod, 2x odvod, 4x cirkulace), skříň je vylepená alobalem, a snažim se o co ney podmínky. Takže chci do týhle skříně ňáký dva spešl modely, aby na nich bylo hodně kvalitního hulení (no a na kolik asi i s poštovnym přídou).
Kámoš mi řiká že yamayka ye pro mou skříň v poho, mám mu věřit
Dík za radu.

Old Post 19-11-2001 v 21:16 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 20

Respektive mi každey radí Super skunk, White widow a Yamayku. Mam je poslechnout. Kolik toho mam vobyednat když z každýho modelu chci 3 kyti, klik za to zaplatim?

Old Post 19-11-2001 v 21:52 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

2 netopyr Příspěvek č. 21

yamaika = jamajka??
-pravdepodobne ano. Nevym jaka seed banka ho poskytuje, ale budiz.
Jamajka jako hulco z jamajky obcas ozn. jako jamajka je venku pestovana ganja vice sativa typu. Proto je popularni pro sve ucinky, ale tez to znamena delsi dobu kveteni. Nevim jestli ti to pomohlo.... ale vic toho ze me nevypadlo.


But, to all:
Pokud zamyslyte pestovat vice ruznych druhu pohromade, neridte se jen "hvezdnejma" nazvama, ale venujte pozornost spise indica/sativa pomeru, ktery ovlivnuje dobu kveteni, vysku aj.

Predejdete tim zbytecnym problemum.
joint

www.greenhome.cz

Old Post 19-11-2001 v 23:57 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

modely Příspěvek č. 22

ještě bych to jointovo doporučení trošku poopravil.
Nepěstujte nikdy víc než jeden model dohromady.Málokdy se trefíte na 2 modely,který rostou jakštakš stejně a potom to je akorát ochuzení jedné rostliny.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 20-11-2001 v 13:34 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

2debil Příspěvek č. 23

-myslim ze po spravnem uvazeni a trose stesti, lze vybrat odrudy ktere se daji pestovat dohromady.

www.greenhome.cz

Old Post 20-11-2001 v 15:48 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 24

Tak to bude asi takhe potřebuyu poradit yakey model dát k white widow (chci mít trochu pestřeyší menu), yamayku vypouštim (ta tam byla stejně kuli tomu že kámoš u kterýho skříň ye, má neyrači yamayku (von mi doma trpí mojí skříň a za vodměnu dostane ňáký hulení (to že tam yamayka nebude mu vysvětlim až bude pozdě )))

To: joint časem si zvykneš
j=y
yamayka=jamajka
netopejr=netopeyr
joint=yoint

Old Post 20-11-2001 v 20:35 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

To: joint Příspěvek č. 25

Resp. píšu yamayka=jamajka="JAMAICAN PEARL"
Maj to na Sensi Seeds

Old Post 20-11-2001 v 20:42 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 26

To netopejr: nechci se hádat ale jamajka je outdoor model - myslím že ji nabízí sensiseeds...?
Jinak taková malá ptákovina: nemyslím si že je vhodné vystlat skříń alobalem - já od něho taky upouštím - prý to mění spektrum odraženého světla, zkus kdyžtak odrazovou folii - nebo vymalovat skříń na bílo - latex - primalex.


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 17-12-2001 v 05:52 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

to monk Příspěvek č. 27

...promin, ale me taky nikdo zadarmo nic nedal...a bohuzel musis pochopit, ze lidi ktery by hulili, brali klony a semena zadarmo tech je furt dost a dost a ono furt s tim nekam jezdit, nebo to nekam posilat se taky financne nevyplati a navic nejsme preci zadna charita...takze neprud
jo a ten OrangeBud je takovej odvarek...pokud teda nejedes na vynos, doporucuju nejakej lepsi model. tak papa

Blackberry

Old Post 19-12-2001 v 18:29 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

re Příspěvek č. 28

neprudim, ani sem to nemyslel osobne, i kdyz si to smokiee asi tak vylozil, jenom sem komentoval ze tu dela hodne lidi to co ve svejch nazorech oznacujou za 'spatny'
chapu lidi co to prodavaj, protoze pak by to nemohlo hodne lidi sehnat (treba ja... thanx to butch), ale de o to se zamyslet jestli opravdu stoji jeden rizek za tech 200Kc, myslim ze na dvoustovce tady moc lidi zrovna nevisi, tak proc nedat zadarmo?

Old Post 19-12-2001 v 20:23 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

No asi ysem dostal rozum! Příspěvek č. 29

Nakonec ysem si domluvil ňáký řízky (White Widow, Mazar, Blueberry, Northern Lights, a možná Hempstar).
Udělám si matky (lepší než semínka). Pofrčim víc modelů na yednu sříň, poyedu ScrOG a skusim to ňák vohlídat, možná se to nevosvěčí ale skusim to.

Yo alobal ysem už vytrhal a dal tam: http://w5.inshop.cz/hydroponieplus/...bne.asp?kat=233
8xPC větrák už neni, ysou tam yenom 4PC na cirkulaci a yeden velkey na odsávání ze stínítka, přívod ye yenom díra do který to fouká kůli podtlaku.


[Edited by netopeyr on 19-12-2001 at 09:26 PM]

Old Post 19-12-2001 v 20:24 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeadBass
Nový Člen

Karma uživatele HeadBass - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 14 

modely?!? Příspěvek č. 30

Cau lidi....potreboval bych radu...chtel bych se zeptat jak dobre pujde spolecne v jedny skrini pestovat nasledujici modely : MAZAR, NEBULA, HIMALAJ, BLUEBERRY....myslim, ze by to mely bejt fsechno prevazujici indicy, ale mozna se pletu...zadny zkusenosti s nima nemam....skrin mam docela malou a tak muzou bejt tak maximalne 1m...mozna ani ne....chci jet v/scrog....poradite mi nekdo?....predem dikes

...HeadBass...

Old Post 16-01-2002 v 21:21 PM
HeadBass je offline   Profil uživatele HeadBass   Find more posts by HeadBass   Foto galerie člena HeadBass   Click here to Send HeadBass a Private Message   Add HeadBass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fum
Nový Člen

Karma uživatele fum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 31

hele chlapi víte něco o rychloskuncích jestli se to da srovnat a normálním kde se to da sehnat a tak. dik.

Old Post 23-01-2002 v 14:34 PM
fum je offline   Profil uživatele fum   Find more posts by fum   Foto galerie člena fum   Click here to Send fum a Private Message   Add fum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to Fum Příspěvek č. 32

ci myslíš tím rychlo skunkem?
třeba Top44- že to kvete rychleji?


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 23-01-2002 v 22:10 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-11-2003 - Modely - 7 odpovědí
02-10-2003 - model - 18 odpovědí
13-11-2001 - F1 modely - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7871210 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív