Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » jamajka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 17

To Woogi: Kámo si vyprošuju takovej tón. To tvoje vy jste, se chováte, soudíte, si myslíte, vytahujete. Někdo by s toho chápal, že jedině ty seš ten se správnym názorem chlape. Některejch lidí se to dotýká hele. Příště takovejhle příspěvek na konkrétní osobu jednotného čísla prosím. Ne všichni tady tu módu odsuzujou.

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 15-12-2004 v 05:53 AM

Old Post 15-12-2004 v 05:47 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytel
Nový Člen

Karma uživatele Pytel - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

Wooogi: já vůbec žádný diskofily neodsuzuju, koneckonců ať si každej poslouchá a woblíká co chce... jen sem psal svůj názor, že bych si to triko sám na sebe už asi nevzal...na tom snad nejni nic tak špatnýho?...

Old Post 15-12-2004 v 07:31 AM
Pytel je offline   Profil uživatele Pytel   Find more posts by Pytel   Foto galerie člena Pytel     Add Pytel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

wooogi: mluvíme jenom o komercializaci úplně všeho, co se těm obchodníkům dostane do spárů

Old Post 15-12-2004 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 20

To Woogi
citace:
Původní příspěvek od cannabio
Víte co mi neleze do palice?? Proč jako všichni tydle klucííí a holkýýý nosej hadry v barvách cizích zemí. Proč jako nejdou do vlastních našich českejch barev hovada?? Co je jako např. na Itálii nebo Francii tak božího?? Dyk frantíci maj dokonce i strejný národní barvy ne?? Hm nepanimáju!!


Jo. Jenže tento můj příspěvek nikoho neodsuzuje ani nezařazuje do žádný skupiny disko, fasho a tak. Já jen vyjádřil svoje nepochopení. Taky sem možná ne dobře konstatoval, že bych radši potával na ulici roštěnky v tričkách a mikinách Czech republic a ne že bych je radši v hadrech nějaký zemně neviděl. Tudíš se nediv, že sem takhle vyjel. Tvoje věta "to waše diskouši bla bla bla.... zase vypovídá něco o tobě. Seš jako jedinej nejtolerantnější člověk na světe a všichni co píšou do tohodle fóra sou netolerantní hovada že jo. Jako fakt je asi lepší takovýhle příspěvky psát jmenovitě někomu. End

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 15-12-2004 v 08:14 AM

Old Post 15-12-2004 v 08:08 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 21

hele promin woogi, ale trosku nechapes co Ramon mysli... a ma pravdu

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 15-12-2004 v 20:26 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

wooogi: tahle diskuse se vine úplně špatným směrem. Prostě sme to vzali za špatnej konec

Old Post 15-12-2004 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

wooogi: tohle jsou jenom změny názorů. Třeba já bych si nikdy takový tričko nekoupil (až moc připomíná fotbalový dresy, který nijak zvlášť nemiluju)

Old Post 15-12-2004 v 21:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 24

to all a hlaven wooogi: je to diskancky ja ty nagelovany buziky narvany v upnutej trickach Italy vidim docela casto no a pak kdyz stejnej typek ma i tricko jamajka zmlatil bych ho hehe.delam si prdel jen bych mu dal jednu .ne vazne ma to kazdej priteplenej kokot kterej chodi na dyzu takze je to diskant a divnej typek.END.

Old Post 16-12-2004 v 10:24 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cajza
Nový Člen

Karma uživatele Cajza - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 1  

Palec nahoru Jamjska vlajka Příspěvek č. 25

Hey you all, plne souhlasim s temi co si mysli, ze se z jamajske vlajky stal modni trend, taky jsem kdysi chtel mit tricko prave s jamajskou vlajkou, ale ted to uz nema smysl. Jinak by me zajimalo, zda nekdo nevite, kde se da sehnat primo jamajska vlajka??? Tricek a mikin a jinych veci je hafo, ale ty me nezajimaji. Ale poradnou vlajku je tezke sehnat poradi nekdo???? Diky.....

Old Post 28-02-2005 v 15:06 PM
Cajza je offline   Profil uživatele Cajza   Find more posts by Cajza   Foto galerie člena Cajza   Click here to Send Cajza a Private Message   Add Cajza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 26

to Cajza: ia som tiez xcel vlajku jamajky, a vyriesil som to tak ze si si iu usil normalne zoberies ciernu, zltu a zelenu latku, vystrihnes a zosies na stroji, ta moie ma teraz cca 60x100cm..
peace..

Old Post 28-02-2005 v 18:32 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masai_Mara
Stálý Člen

Karma uživatele Masai_Mara - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 27

tak se mi zdá, že Woogi z vás všech pobral nejvíc rozumu:-( To chcete propagovat myšlenku 1love, a přitom nadávat na lidi s jiným názorem?! Jděte se zahrabat. A když vám vadí, že na ulici potkáváte typy s jamajkou na prsou, tak na tu ulici ani nelezte!!
BTW : pro pražáky, co shání vlajky Jamaiky, doporučuju obchod se státními symboly a vlajky na Újezdě - vyberete si tam vlajku z několika velikostí..

"..konzumuj všechny rostliny světa..." - Exodus, 10:15

Old Post 02-03-2005 v 11:00 AM
Masai_Mara je offline   Profil uživatele Masai_Mara   Find more posts by Masai_Mara   Foto galerie člena Masai_Mara   Click here to Send Masai_Mara a Private Message   Add Masai_Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 28

Já tyhle lidi taky moc nemusim, nevadí mi že choděj na disko, nebo nevadí no, já s tim nic nenadělam.....Ale když nosej tyhle trička, pak nás viděj v etiop.barvách, jak pálíme jointa, a začnou pyskovat že sme feťáci a smažky, tak to sorry, ale něco se jim říct (udělat) musí....Ale jinak každopádně one love,i mezi nima by se mohli najít dobrý lidi, ale já se o to moc nepokoušim....PEACE

Old Post 25-03-2005 v 10:23 AM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2001 - SHAMANYKA - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6531400 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív