Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » SHAMANYKA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Obecné Příspěvek č. 1

Tak právě jsem dokouřil první vzorky mojí Shamanyky. Je to fakt dost dobrý. Loni jsem narouboval Super skunka a White widow (z originálních semen ze Sensi seed) a pak sebral semena. povedly se mi nádherný kytky. Voní fakt jinak a chutnají dobře, neškrábou, nic a to jsem to ráno sušil v mikrovlnce ((( Fakt dobrý a co vy???

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 08-08-2001 v 10:47 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 2

Narouboval? Mohl bys mi to tom povědět víc?

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 08-08-2001 v 11:21 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Zkřížil si to ? Příspěvek č. 3

Jelikož roubování je z hlediska pěstění konopí naprosto kontraproduktivní, tak mě napadlo jestli si to spíš nezkřížil... a POZOR - kříženec Super skunk X White widow se nazývá GWS, tedy Great white shark.... žádná shamanyka...

Old Post 08-08-2001 v 13:28 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 4

je jedno, zda se krizi samec SS a samice WW nebo samice SS a samec WW? vzdy z toho je to samy?

logicky asi ano, ale proc se nezeptat...

Old Post 08-08-2001 v 13:56 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

... Příspěvek č. 5

... samice by měla být ta více potentní rostlina (na THC) a více genetic. stabilnější (neměnná)
... např. samice WW X samec SS... zkusim to s jinejma vzorkama, oběma způsoby, tak i tak...

Old Post 08-08-2001 v 14:07 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Obecné Je to supr kytka!!! Příspěvek č. 6

Prostě jsem to narouboval, zatřel včelím voskem a bylo to. A vyrostla s toho samice jak sviň, krásně to voní a krásně se to kouří. a nemá to ten speed coGVW, tohle je taková dobrá odrůda na meditaci. Nezáleží na podělaných zemědělských technikách jak pěstujete, ale musíte pěstovat s láskou. Já osobně odříkám mantru, zapálim u kytí tyčinku a jdu. Pokora, úcta...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 08-08-2001 v 15:11 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Dotaz To Shamanjai Příspěvek č. 7

nechci Tě podezřívat, ale neděláš si tak trošku kozy? Zatřít včelím voskem a naroubovat???!!!! To jsem v životě neslyšel, a i kdyby se to povedlo, myslím, že by nedošlo k žádnému zkřížení vlastností, prostě větev od WW by si zachovala stejné vlastnosti jako WW, stejně tak semínka. Fakt nevěřím........

Old Post 08-08-2001 v 19:18 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

No tak tady prrr.... Příspěvek č. 8

To shamanaji...Hele, no máš v tom pěknej hegeš, nebo teda spíš nevim na čem frčíš..... připadá mi že si pleteš pojmy a dojmy, no jo hodinky - holinky to je jedno, vobojí se natahuje, vííííď...

Old Post 09-08-2001 v 12:57 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 9

No já teda nevím, ale o roubování jakožto pokročilé technice už jsem někde četl; i když v té příručce to doporučovali využívat nepřímo (roubovat matečnou kytku a z ní pak odebírat řízky). A konečně: když jde roubováním změnit chuť třeba u jablek, proč by to nemohlo jít u trávy?

Old Post 10-08-2001 v 01:23 AM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Pohodička Shamee Příspěvek č. 10

Aaron: hele chlape, je to tak...dík za alespoň jeden pozitivní názor...je to jako z jabkama
Hulto: ty seš nějakej zaujatej vůči mojí osobě...a kouřím jen gaňju, nepiju a nic jinýho neberu

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 10-08-2001 v 08:55 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Seš mi jedno... Příspěvek č. 11

Jseš mi jedno (sorry, ale neznáme se), jenom prostě chci, abys úmyslně nemátl lidi... Je to smutný, ale buť v tom máš fakt parádní hegeš (resp. si vymýšlíš), nebo se vůbec, ale opravdu vůbec neumíš vyjádřit... toť vše...

Jestliže jsi psal o tom, že si narouboval, budiž... ale nechápu proč - timhle naroubováním se gen. vlastnosti (gen. výbava) vůbec nijak nezkříží, tudíž žádný kříženec nevznikne... mohl si maximálně (i když nevim proč - zbytečnost) naroubovat větev samčí (např. SS) na rostlinu - samici WW... potom jsi z toho po oplodnění dostal semínka (jak si tam něco psal) a z toho semínka by vyrostl ten GWS, nebo teda ta tvoje "shamanyka",no... dvě samice ti žádnýho křížence - naroubovance nedají (nesplodí)...

To Aaron Lig... nikdy sem neřek, že je roubování konopí NEmožné, řekl jsem, že je kontraproduktivní, tudíž naprosto neefektivní... (z hlediska pěstitelského) a to je rozdíl a holej fakt zároveň...

Old Post 11-08-2001 v 14:10 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 12

Tak jsem se podíval, co k roubování říkají na Overgrow, a zatím jsem objevil jenom návrh, že by tak šla vyrobit matečná rostlina produkující řízky různých odrůd.

Old Post 11-08-2001 v 20:21 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to Aaron Lightner Příspěvek č. 13

to zni ale docela dobre, me je ten web na nic, protoze moc neumim anglicky, zkus mi o tom rict vic prosim


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 12-08-2001 v 19:28 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 14

Ono tam zase nic tak zvláštního není. Ten člověk v zásadě potvrzuje slova <b>Hullto</b>, že genetická výbava rostliny se roubováním nezmění (při nařízkování z naroubované větve budou mít řízky identický genetický kód jako původní zdrojová rostlina - až na mutace). Vymyslel ale mírnou úchylárnu - na matečnou rostlinu naroubovat řízky z několika kytek a tak vytvořit 'integrovanou matku', ze které lze poté sklízet řízky různých modelů. To může být velmi praktické, pokud má člověk například málo prostoru k pěstění matky (matek) nebo pokud žije v zemi, kde ho zabásnou jenom tehdy, pokud má doma víc než určitý počet kytek.

Klasické roubování - seříznout konce, aby se dotýkaly co největší plochou, namatlat roubovacím gelem (to je snad víceméně to samé, jako ten kořenicí gel), něčím omotat a zavázat - je prý celkem obtížné. Jednodušší je prý roubování přiblížením - něco jako pokrevní sbratření v Mayovkách: dáš dvě kytky k sobě, vybereš vhodné větve, ty ze strany trochu seřízneš skalpelem, napatláš gelem a spojíš k sobě (něčím omotáš, aby to drželo pohromadě). Po čase větve srostou a ufiknutím jedné z větví (pod srůstem ) získáš rostlinu s přiroubovanou větví.

Opačný proces tu někde zmiňoval Carlos - tzv. pohřížení, kdy ohneš větev kytky tak, abys jí kus zastrčil do země (uděláš z ní takovou vlnu). Větev v zemi zapustí nové kořeny, pak jí lze uříznout od původní kytky a je nový výhonek. V obou případech se využívá toho, že po dobu kořenění / srůstání jsou všechny části rostlin(y) vyživovány, takže nehrozí uschnutí následkem nepovedeného roubu.

[Edited by Aaron Lightner on 12-08-2001 at 11:07 PM]

Old Post 12-08-2001 v 22:03 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to Aaron Lightner Příspěvek č. 15

dik za snahu, karma te nemine

jen malej blbej dotaz: co kdyz naroubujes vetvicku na matku - samici, a ta vetvicka uz bude treba 2 dny v kvetu a bude tedy rozhodnuto, ze to bude samec => hermafrodit???


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 13-08-2001 v 21:04 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 16

Že jde naroubovat samec na samici (a naopak), tomu bych věřil (druhá věc je, jestli se chytí i v květu, docela bych o tom pochyboval). Pohlaví květenství podle mě určuje také naroubovaný řízek (hostitelská rostlina funguje jenom jako 'energetický support'); takže podle mě bude pak taková kytka hermafrodit v tom smyslu, že původní část bude mít jedno pohlaví a naroubovaná část jiné. Že by se tím změnilo původní pohlaví kytky nebo naroubované části, nepředpokládám.

Old Post 13-08-2001 v 23:17 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2005 - jamajka - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8083340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív