Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » pocity s najdeneho matrossa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 17

2 dexter Mne sa tiež stalo že som si doma našiel zabudnute pohulo asi pol roka po urode .A ras sa kamoš zdvihol po obalku ked sme boli prave na ceste do krčmi a na potešenie tam našiel

Old Post 03-12-2004 v 20:40 PM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quentine
Stálý Člen

Karma uživatele quentine - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 18

jednou jsem našel, jednou jsem ztratil*

Old Post 05-12-2004 v 23:04 PM
quentine je offline   Profil uživatele quentine   Find more posts by quentine   Foto galerie člena quentine   Click here to Send quentine a Private Message   Add quentine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McGregor
Nový Člen

Karma uživatele McGregor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 19

Hih,to já v pátek hledal doma ve svym bordelu jestli někdy nam napsan pin na kartu,nějak sem ho zapoměl,mno,a světe div se,našel sem ještě pul pytle,tak sem měl obbbrrrrrooooovvvvvskou radost,sem myslel že už sem všechno spalil,mno,a dnes už je to realita,mno,a taky se mi povedlo loni na fesŤáku jen tak si lehnout do trávy,a něco mě tlačilo,tak koukam,a ona to popelnice,a v ní ještě doost na megabrko))
P.S.: nevíte jakej mam pin,já si ješte nevzpoměl

Kdo mi řekne kdo jsem? A jak se menuju? Hmm,neřeš,kalíímmééééé

Old Post 06-12-2004 v 09:57 AM
McGregor je offline   Profil uživatele McGregor   Find more posts by McGregor   Foto galerie člena McGregor   Click here to Send McGregor a Private Message   Add McGregor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 20

0564 - pokuď máš čtyřčíselnej
89452 - pokuď máš pětičíselnej
416876 - pokuď máš šestičíselnej, jinak nevim
.......................

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 06-12-2004 v 18:30 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zewl
Stálý Člen

Karma uživatele Zewl - 100% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 21

ksakru ja sem asi ten kdo to huleni ztraci v zivote sem takhle neco nenasel...

Old Post 07-12-2004 v 06:07 AM
Zewl je offline   Profil uživatele Zewl   Find more posts by Zewl   Foto galerie člena Zewl   Click here to Send Zewl a Private Message   Add Zewl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 22

Zdrawime,
¨zrovna včera se mě to stalo .Nemohl sem v noci spat tak sem si řekl že půjdu vyvětrat psa.Venku už je kosa jak pí*a tak sem ze skříne vytáhl zimní bundu takovou velkou péřovku ,kterou sem měl naposled před rokama na horách. Mno tak du ven sáhnu do kapci a říkamsi ty pytle špinky- ale hovno!!! vtěch špinkách byl ještě gram nějaké lampy a je to fakt dobrota dnes se stavim za kamoshem a zaspomíname na hory :3-))

§§kuma!faka§§

Old Post 07-12-2004 v 08:18 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 23

kamosi nasli pred 2 rokama ve spanelsku na plazi 5g cokolady . . . ja sem loni 1/4g cokolady ztratil, kdyz sem vencil psa :-)

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 07-12-2004 v 19:41 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0980840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív