Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Zářivky 2x18 by Killdarian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
owce
Stálý Člen

Karma uživatele owce - 80% PěstitelskáKarma uživatele owce - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 17

Čus chci si pořídit mini skřínku cca 25cm širokou s 4x 15w zářivkama, přwemejšlel jsem že tam dám 2x Osram lumix studenou bílou (950lm) a 2x Reptilight NARVA. Co si myslýte o týhle kombinaci?

Old Post 15-06-2004 v 18:40 PM
owce je offline   Profil uživatele owce   Find more posts by owce   Foto galerie člena owce   Click here to Send owce a Private Message   Add owce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele owce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owce
Stálý Člen

Karma uživatele owce - 80% PěstitelskáKarma uživatele owce - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 18

Jo díky uvidim jak to ještě dopadne, ty repti-glo jsem myslel kvuli tomu že maj 8%UVB. Přemýšlel jsem ještě o flora-glo, nevim co tam nakonec šoupnu teďka záleží hlavně na prachách a po prázdninách to budu zdokonalovat!

Old Post 16-06-2004 v 17:30 PM
owce je offline   Profil uživatele owce   Find more posts by owce   Foto galerie člena owce   Click here to Send owce a Private Message   Add owce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele owce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 19

No, konečně se na něčem shodnem. Akorat sem owcovi chtel napsat, že ta reptilightka bude stašit 1 a vydím, žes byl rychlejší.
Jo ale ja bych tam asi nedaval daylightku. Ma až moc velkou svetelnou teplotu. Myslím, že je lepší cool white.

Old Post 16-06-2004 v 21:09 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owce
Stálý Člen

Karma uživatele owce - 80% PěstitelskáKarma uživatele owce - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 20

Hele ta svetelna teplota je k čemu dobra?

Máte někdo zkušenosti s flora glo? Doporučujete, nebo ne?
Určitě tam šoupnu 1x repti 1x studenou bílou a na těch zbilejch dvou se ještě rozmejšlim.

Old Post 18-06-2004 v 20:40 PM
owce je offline   Profil uživatele owce   Find more posts by owce   Foto galerie člena owce   Click here to Send owce a Private Message   Add owce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele owce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Obecné Aktualization Příspěvek č. 21








Takže mam tady další fotky. Všechno z 3. měsíce růstu.
Ta kytka ve květu šla pod nůžky.Nic extra ale myslel jsem, že z toho nebude vůbec nic.
Ostatní kyti se vytáhli jak sfina a tak sem uz udelal 20 řezanů. Bohužel nemám rockwool, tak to hážu do substrátu, ale neni to vončo.
Trochu jim žloutnou některé spodní listy, ale na kytku se skoro 40ti vrcholky je to dobré.
Na tak fota:1-Květnatka před sklizením
2-a po usušení
others-Kytky a to posledni jsou řezany

Old Post 20-06-2004 v 15:28 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Aktualizace Příspěvek č. 22





Takže to zase porostlo, ale jelikož mam malou skříň tak už to moc neroste jelikož to musim kazdy tyden zastrihovat a dost masivně. Abych řekl pravdu tak pod těma zářivkama to roste velice pěkně, až tak, že mě to sere, protože to nestiham zastřihávat, a to už sem nad tím strávil pěkných pár hodin. Dnes zase. asi 2 hodky.
Minulý týden jsem udělal 40 řízků, ale nemam místo ve skříní, tak sem je vyhodil :-(( a dnes sem udělal nejake misto ve skrini a udělal 15 řízků. Ale zase sem toho dost vyhazoval. Furt mam mějaky matros na suseni, tak zkousím masticky,tinktury apod. Samozrejme i mléko. Nedávno sme měli výborný koláčky a palačinky! :-)))

Takze k fotkám:1-celá skříň
2-Obě dvě kiti
3-nezužitkované klony
4-Jak sa to větví

Old Post 21-07-2004 v 18:50 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 23

taky se chystam na neco podobnyho, ale 3x23 (skoro 70), a zajimalo by me, jak dlouho si to nechal na rustu a jak na kvetu??

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 22-07-2004 v 09:22 AM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 24

To aspect: Ty kokot. Jaky bordel co tě zase sere?!?
A to si kurva piš, že je to matka. Kdybys nejel fur na kreku a radši jenom hulil, tak víš, že sou to matky.

To ganjafarmerbomber:To sou mamky, tak je to pořád na růstu. (přes 4 měsíce)

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 22-07-2004 v 20:05 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 25

Nazdárek Killdariane,
mám takovej dotaz, kolik ti topi ty dve linearky ??? A napsal si tu, ze mas vyrezesenou ventilaci, ale nenapsal si jak, tak co kdybys to napravil ??? Mimochodem ty tvoje kyticky rostou fakt uctyhodně, se az divim, ze je mas tak nadherny, takze te obdaruju Kackem

Old Post 28-07-2004 v 10:17 AM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 26

Mám tam větrák od zdroje z komplu a odvětrává to tak, že je tam tak 26 stupnu. Teď v létě asi víc, ale kiti vpoho.
Děkuji všem za K áčka

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 06-08-2004 v 21:44 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 27

A nedas sem zase nejaky novy fotecky ???

..:: Neuč se, život tě naučí ::..

Old Post 06-08-2004 v 22:03 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Nápad Update Příspěvek č. 28





Takze sem tady svinsky dlouho nebyl, protoze sem mel porad nejakou praci a tak. Kyticky uz sem vetsinou sklidil. Jedna sla na kvet ven na zahradku a jedna si ted prez podzim dokveta pod oknem.
Jinak sem vymenil skoro celou osadku skrine.
Bohuzel se na me domluvyli ti zasrani skudci a zautocili ve dvou frontach. Nebyl sem 5 dnu doma a dojednu a mam na tom hafo sfiňuší a zasrane msice. takze mi to docela zdevastovali.
Davam sem fotky nynejsi osadky a jak se mi to opalicovatelo par za par tydnu venku.

Jinak pekne mi tam vali jahoda.

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 29-10-2004 v 13:10 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 29

No takze timto bych asi toto tema uzavrel protoze maminky vykvetly a Svilusek sem se zbavil ale stacili mi zdevastovat jeste vetsinu kitiz z poslednich fotek. No ale to je jedno.

Celkové pěstování pod ťěmato zářivkama byla sranda a uzival sem si to.Zářivy jsou urcite super a mají budouctnost. Myslim ze za tu elektrinu to roste velice pekne a rozhodne dokud budu bydlet u rodicu tak budu pokracovat s temato zarivkama.
Do vlastniho bytu pocitam se sodikem tak 250W. Ale matkorizkovnu si necham taky.

Na pokračování pěstitelsých úspěchů v této zářivkové skříni se můžete podívat!Podrobnosti v threadu.
Jako zakončení threadu bych chtěl poděkovat všem growerům, kteří se se svými skušenostmi aktivně dělí s námi začátečníky. Jmenovitě pak Dědu mrázovi. dík

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 11-01-2005 v 12:05 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killdarian
Stálý Člen

Karma uživatele Killdarian - 85% PěstitelskáKarma uživatele Killdarian - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 30

Cau. Sorry za odezvu, ale uz sem tolik nechodivam.
No jedina co jsem nechal vykvest primo pod zarivkama je ten shittek jehoz fotky jsou v prizpevku c.21
A ta vykvetla kitizz v prizpevku 28 je kvetena venku.
Chtel jsem sice vyzkouset jak by to kvetlo pod dvema warm-whitekama, ale kdyz bylo to leto, tak jsem od toho upustil. A pak uz nejak nebyl cas nebo jsem zrovna skrin nejel.

!!!!!Zářivky rules!!!!!

Zářivky 2x18

Matokořízkárna 2005.White satin+indor mix.

Řízkárna

2nd Matkorizkovna (LP,G13,Ob,PwP,NL\H)

Old Post 30-03-2007 v 12:55 PM
Killdarian je offline   Profil uživatele Killdarian   Find more posts by Killdarian   Foto galerie člena Killdarian   Click here to Send Killdarian a Private Message   Add Killdarian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0949570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív