Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první skříňka (podruhé)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 17

...a ve finální fázi květu ovívání paliček je též také prevence před plísní.

Old Post 17-05-2004 v 08:40 AM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18

Zoidberg Dr. : Díky za doporučení, chtěl sem mít náklady co nejnižší. Stonky mám tlustý jak sviňa, cirkulace ve skříni je zajištěna odtahem od výbojky, protože sání zvenčí je dole skřně, zprava proudí vzduch k výbojce, takže o vítr nouze není. Snad jen ten argument s plísní, ale myslím, že ve finální fázi květu stejně snížím vlhkost.

Old Post 18-05-2004 v 09:37 AM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoidberg Dr.
Spec. na lid. druh

Karma uživatele Zoidberg Dr. - 15% PěstitelskáKarma uživatele Zoidberg Dr. - 15% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 19

To X-man: to urcite sniz, jinak hrozi ta zminovana plisen!!! Ve skrini staci na zvysovani vlhkosti visici rucnik namocenej ve vanicce s vodou a pri pkvetu vyndat.

..:: Hulte, abyste si uzili nasledujici chvile a ne jen proto, abyste byli uhuleni ::..

Naposledy upravil Zoidberg Dr. 15-06-2004 v 09:44 AM

Old Post 04-06-2004 v 09:30 AM
Zoidberg Dr. je offline   Profil uživatele Zoidberg Dr.   Find more posts by Zoidberg Dr.   Foto galerie člena Zoidberg Dr.   Click here to Send Zoidberg Dr. a Private Message   Add Zoidberg Dr. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Já sem ani ručník nepotřeboval, vždycky sem rostliny vydatně postříkal rozprašovačem a zalil. Vlhkost byla docela vysoká. Měl sem spíš strach, aby to nemělo negativní vliv na elektrotechniku.

Old Post 04-06-2004 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21




A jsou tu fotky kvetoucích rostlinek. Fotky jsou z 41 dne květu. Uvítám rady.

Old Post 16-06-2004 v 17:29 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-man
Stálý Člen

Karma uživatele X-man - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22



Na jedné fotce je detail zadní rostliny, která má trochu divné palice - má málo chlupů.

Old Post 16-06-2004 v 17:33 PM
X-man je offline   Profil uživatele X-man   Find more posts by X-man   Foto galerie člena X-man   Click here to Send X-man a Private Message   Add X-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2006 - Moje první skříňka - 9 odpovědí
30-03-2003 - moje první skromná skřínka - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3403970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív