Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ucit sa zhuleny?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

jak co Příspěvek č. 17

ja se teda moc často neučím :-) a zkouřenej fakt minimálně protože na zkurvený vše pořád chcou kvanta nějakejch pičovin a to se zkouřenej učit moc nedá, ale zase sou předměty u kterejch je to v poho, občas si třeba takhle high ulítávám na matice

_______________
Mr. bongobong

Old Post 03-04-2004 v 15:04 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mautinka
Nový Člen

Karma uživatele Mautinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 18

zhulenek a učit se to fakt nejde a nikdy to nepude to je snad to nejhorší co je.............možná pod vlivem jiný drogy....... tak to jo ale bejt zhulenej tak to fakt neeeeee......

Old Post 04-04-2004 v 00:55 AM
Mautinka je offline   Profil uživatele Mautinka   Find more posts by Mautinka   Foto galerie člena Mautinka   Click here to Send Mautinka a Private Message   Add Mautinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 19

zhuleny sem se ucil jenom jednou - mel sem posledni termin na fyziku, a dal sem to nejlepe ze vsech - ale hulil sem tim stylem ze 1 praska co 2 hodiny, a to to nebyl moc silnej vzorek . . . a rozhodne bych se to naucil rychlejc nezhuleny, ale s ganjou to bylo takove . . . zajimave a dokonce me uceni chvilema i bavilo . . .

Old Post 04-04-2004 v 11:39 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 20

Jo já se zhulenej učim skoro furt.Většinou si tak vpátek řeknu:na něco se mrknu v sobotu na něco v neděli a na něco v pondělí.No a nakonec to skončí asi tak že všechno voddálim do poslední chvíle a pak mam fakt obrovský hoňky.Vono naucit se jenom tak 40 stránek je docela mazec.Obzvlášť když sem skouřenej.Vždycky mi zaujme třeba místo sešitu (no já vlastně sešit nemam-ve škole mě neba psát poznámky) nebo místo učebnice zakoukam do rejhy ve stole nebo do nějaký věci co je mi nadosah.No snad nejsem jedinej.Mějte se Fanfárově milé Děti

Old Post 10-04-2004 v 17:23 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21

CO SE NAUČÍTE VE STAVU ZHULENÉM TO SI PAMATUJETE JEN VE STAVU ZHULENÉM proto nemůžu přestat hulit

Old Post 25-04-2004 v 19:20 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 22

Jak kdy. Studuju literaturu a literární vědu, takže ve většině případů dokážu hulení efektivně využít - dochází mi daleko víc souvislostí, daleko víc se vžiju třeba do poezie, dostávám zajímavý nápady - prostě super. Na druhou stranu, předměty na který je potřeba se drtit, bych zhulenej asi nedal.
Takže obecně: Na předměty, který vyžadujou kreativní myšlení, přehled, souvislosti apod. je hulení OK
Horší je to tam kde potřebuješ hlavně paměť

Old Post 25-04-2004 v 20:42 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 23

Mě se povedl jednou opravdu husarský kus Seděl jsem doma u bongu a psal si tahák... ale bál sem se, že když sem zhulenej, tak tam napíšu kraviny a pak to ve škole opíšu blbě tak jsem si to pořád kontroloval... ve škole jsem pak tahák ani nepoužil, protože jsem se to normálně nechtěně naučil!!! To je wěc )

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 26-04-2004 v 13:52 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 24

Hulení mě provází celým mým životem, hulím ráno, odpoledne i večer... A ne proto abych vypadl ze stereotypu, ale aby pro mě byl stereotyp stravitelnější... (Hodně zjednodušený problém hulení)... A proč se tedy neučit? Letos mám před sebou maturitu... Učit se na ní zhulenej by byl asi risk jak blázen, ale někdy musím vypracovat otázky... A ty se při zhulenosti vypracovávaj takřka sami. Ä když jsem zhulenej nestíhuju kuli matuře, protože vím, že když budu v pohodě psychicky tak jí udělám! A celkově když jsem zhulenej dost mi to dochází... A prostě se tak nestresuju, je mi to skoro všechno jedno - to má za následek ne rezignaci, ale spíše takovou pokoru... Prostě je mi jedno když to zkazím, nemám trému a většinou podám lepší výkon...

Old Post 16-01-2006 v 18:25 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 25

včera jsem přišel domů nehorázně zbořenej, po 14ti dnech na suchu mě kámoši zhulili (moc dík, fakt jsme to potřeboval :smoker, a přes děsnou únavu už bych tu němčinu do hlavy nedostal ani střízlivý... tak jsem se nažral a usnul s budíkem nataženým na šest ráno...
ráno se probudím jak nový člověk, nahážu věci do báglu a šupám do školy se učit abych nedostal plný počet a musím říct že učení a následná kompozice mi šly líp než kdy předtím, poprvé jsem nějak začínal chápat jak fachčí skloňování adjektiv a podobné cipoviny
cool
myslím že učení a ganja se nevylučují, zhulenost celkem posiluje dlouhodobou paměť a tam je toho přece potřeba dostat nejvíc
mechanické šprtání zavrhuju předem, mám nulovou mechanickou paměť takže systém naučit a zapomenout mi dělá problémy, ale se vším se jde nějak vypořádat protože člověku nic jiného nezbyde

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 16-01-2006 v 21:42 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 26

učit se zhulenej je na prd - od tý doby co nehulím jsem se zlepšil ve všem tak o 2 stupně - nekecám

to bounty killer - právě když si to třeba píšeš na ten tahák tak se to vlastně učíš - zkus si ho napsat třeba 5krát a máš to naučený, jelikož u toho taháku se učíš

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 17-01-2006 v 05:10 AM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubeee
Nový Člen

Karma uživatele cubeee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 27

Ja osobne se nejradsi ucim zhulena, protoze se na to dokazu soustredit, je fakt, ze delat si treba vypisky je sileny, druhy den to absolutne nechapu, ale jinak mi to leze do hlavy dobre.

Old Post 17-01-2006 v 14:27 PM
cubeee je offline   Profil uživatele cubeee   Find more posts by cubeee   Foto galerie člena cubeee   Click here to Send cubeee a Private Message   Add cubeee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 28

posledni dobou uz me vubec nebavi se ucit ty mrdky do skoly (halt spatny vyber skoly, ale nechce se mi zacinat skolu novou), vetsinou kdyz jsem to zkousel tak se mi pismena tocily a tak jsem to po 1-2 stranach vzdal. dneska zkusim ten system ala kamil, uvidim co je na tom pravdy. jeste k ty mature-de to i s palenim, ja hulil celej rok mimo svataku, ten jsem skoro nechodil spat a dal jsem to s vyznamenanim a byl to gympl, zadnej caj. takze hulte!

Old Post 17-01-2006 v 15:20 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 29

mozno ak sa namotas robko ;p

Old Post 17-01-2006 v 15:24 PM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 30

Dneska jsem se rozhodl, že budu hulit dál, maturita nematurita. Když nehulim tak jenom schízuju že tu maturu neudělám, ale když si dám pár prdíků tak vím, že je to v pohodě vím že nejsem tak špatnej student a vím že kdo je v klidu a nenervuje tak jí udělá! Říká se že kdo se nervuje neudělá, říká se že kdo hulí ten se nenervuje. Hulím a tudíž udělám! Vím to a až jí udělám tak to sem napíšu abych vám dokázal, že to jde i s tím!!! A teď po té co jsem spálil špeka a napsal svůj příspěvek. Se jdu učit, zítra píšem z Dějepisu!

Old Post 17-01-2006 v 15:28 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 31

to Mesias: tak to tě beru za slovo kámo, fakt to sem pak napiš a nebo mi pisni do PM-myslím to, jak ti dopadla matura. Tvůj přístup se mi totiž docela zamlouvá a páč já budu maturovat až příští rok, tak bych rád věděl, jak se ti tahle metoda učení a hulení dohromady osvědčila Jinak držim palce, ať to vyjde!

Old Post 17-01-2006 v 15:54 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 32

já jsem se učil zhulený hlavně matiku, protože jsem zhulený dokázal ty vzorce rozebrat do základu a tak pochopit. s čistou hlavou by se mi to toho asi nechtělo a navíc bych to nepochopil a navíc mě to zhuleného i dokonce bavilo! A dále jsem to používal na anglinu, ta mě zhuleného taky baví a navíc to leze do hlavy líp. Loni jsem maturoval a hulil jsem do posledního dne a v pohodě.

Old Post 17-01-2006 v 16:31 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2007 - Pocitac a huleni - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3484860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív