Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování za oknem...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Lucishka
Nový Člen

Karma uživatele Lucishka - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 17

Čus, taky sem si dala kytí za oknem ale asi sem to trochu přehnala, klíčí mi tam asi 40 semínek=)

Old Post 20-04-2004 v 07:11 AM
Lucishka je offline   Profil uživatele Lucishka   Find more posts by Lucishka   Foto galerie člena Lucishka   Click here to Send Lucishka a Private Message   Add Lucishka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 18

[účet odstraněn]

Old Post 24-04-2004 v 09:44 AM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANAMA
Nový Člen

Karma uživatele MANAMA - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 19

Ja si kazdý rok zasadím pár semienok asi mesiac po sylvestri za okno a do leta mám krásné zrelé palice. toto robým iba keď mi vykradnú volaký hajzli políčko. Problém je ze vždy mi to máti vytrhá. Teras mám za oknom asi 30 cm palicu uz skoro zrelú, uz len cakám kedy mi ju máti sklidí :-)

Naposledy upravil MANAMA 02-05-2004 v 18:58 PM

Old Post 25-04-2004 v 22:11 PM
MANAMA je offline   Profil uživatele MANAMA   Find more posts by MANAMA   Foto galerie člena MANAMA   Click here to Send MANAMA a Private Message   Add MANAMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la_gata
Nový Člen

Karma uživatele la_gata - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

jo urcite to jde lehce je zaleju kazdej den ale fakt musi svitit slunicko a to pak rostou rychle.

Old Post 26-04-2004 v 12:31 PM
la_gata je offline   Profil uživatele la_gata   Find more posts by la_gata   Foto galerie člena la_gata   Click here to Send la_gata a Private Message   Add la_gata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 21

ja zalivam 2x denne kdyz sviti oskar tak 3x hnojim jak prase se divim se ze to kytky ustojej. me kytky vyrostly max 30cm a ted ma jedna tak metr a vypada docela spekozne... kvuli vysce se prestehovala z okna na stolicku u okna (aby nebyla videt z ulice) shanim digital...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 26-04-2004 v 12:45 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 22

já to mám taky za oknem sem dost netrpělivej a zajímalo by mě jestli bych tý kytce nemoh odtrhnout dva dolní lístky když mi vylejzaj už ty pětičetný

Old Post 28-04-2004 v 08:18 AM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la_gata
Nový Člen

Karma uživatele la_gata - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 23

tak to já mevim, me už roste treti patro a ty spodni sem tam nechala, dyť tam nevadej

Old Post 28-04-2004 v 11:48 AM
la_gata je offline   Profil uživatele la_gata   Find more posts by la_gata   Foto galerie člena la_gata   Click here to Send la_gata a Private Message   Add la_gata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sacul
Stálý Člen

Karma uživatele sacul - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 24

Já mám svoji od 10.2 za oknem ted je asi 2 tydny na balku.
Sorry ale fotky jsou nekvalitni ,mel jsem puceny digital a baterky dochazely...tak jsem toho musel rychle hodne vyfotit :-(

Old Post 03-05-2004 v 11:47 AM
sacul je offline   Profil uživatele sacul   Find more posts by sacul   Foto galerie člena sacul   Click here to Send sacul a Private Message   Add sacul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la_gata
Nový Člen

Karma uživatele la_gata - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 25

cus
co myslíte kdy budu moct dát kytí ven, protože doma je už dlouho mít nemůžu a jaký je nejlepší místo?

Old Post 04-05-2004 v 14:43 PM
la_gata je offline   Profil uživatele la_gata   Find more posts by la_gata   Foto galerie člena la_gata   Click here to Send la_gata a Private Message   Add la_gata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
botanic
Nový Člen

Karma uživatele botanic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 26

to caswel: spodní lístky je dobré odštípnout "když se jim chce". jestli ještě na kytce držej pevně, nech je kde jsou a když půjdou lehkým zatáhnutím oddělit, můžeš je odstranit.
to la_gata: kytky už můžeš dát ven bez obav a místo by mělo mít dostatek světla a dost chráněné proti nenechavcům, pak zaleží na půdě: jestli budež dávat pod kytky svůj substrát nebo do místní země. v druhém případě by nesměl být nějakej jíl nebo skála.

Old Post 04-05-2004 v 19:45 PM
botanic je offline   Profil uživatele botanic   Find more posts by botanic   Foto galerie člena botanic   Click here to Send botanic a Private Message   Add botanic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la_gata
Nový Člen

Karma uživatele la_gata - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 27

cus ještě bych se chtěla zeptat slyšela jsem něco o zalívání indickym čajem. Nevite co je na tom pravdy?

Old Post 07-05-2004 v 18:36 PM
la_gata je offline   Profil uživatele la_gata   Find more posts by la_gata   Foto galerie člena la_gata   Click here to Send la_gata a Private Message   Add la_gata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la_gata
Nový Člen

Karma uživatele la_gata - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

prosíííím lidi to nejste schopný něco napsat???!!!

Old Post 13-06-2004 v 15:02 PM
la_gata je offline   Profil uživatele la_gata   Find more posts by la_gata   Foto galerie člena la_gata   Click here to Send la_gata a Private Message   Add la_gata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 29

zalivat cajem me prijde jako blbost protoze akorat zvysujes moznost plisne jinak neni v caji zadna latka co by kytkam mela chybet takze spis asi ne

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 13-06-2004 v 15:48 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Dotaz neuvěřitelný teorie... Příspěvek č. 30

Virgill: souhlas...

Teda koukám, že tady rozvíjíte zajímavý teorie
Sorry, ale doporučuju se tady trošku porozhlídnout, případně i na jinejch místech na netu...
těch kvalitních info je tu fakt spousta a na to, aby člověk vypěstoval pár kytek pro začátek bohatě stačí...

Nejdůležitější je mít dobrý podmínky... flek čili místo... od toho se vše odvíjí

Tak ať vám to hezky roste...

Old Post 18-06-2004 v 12:25 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WtF
Stálý Člen

Karma uživatele WtF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 31

jeziiis..... kytky se vam tahaji nahoru za svetlem.... a ze zacatku je nejlepsi pestovat to v makem kvetinacku... omg

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci...

Old Post 27-07-2004 v 06:28 AM
WtF je offline   Profil uživatele WtF   Find more posts by WtF   Foto galerie člena WtF   Click here to Send WtF a Private Message   Add WtF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DnF
Nový Člen

Karma uživatele DnF - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Za oknem Příspěvek č. 32

Mam za oknem hnusny vytahly mutanty o ktery byste pohledem nezavadili, ale mam je rad, a jaky daj letos huleni jsem vcera vyzkousel ... a dost dobry Na vzhled nekoukejte.

Old Post 02-08-2004 v 15:39 PM
DnF je offline   Profil uživatele DnF   Find more posts by DnF   Foto galerie člena DnF   Click here to Send DnF a Private Message   Add DnF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
09-08-2020 - Pestovanie na Balkone - 2 odpovědí
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3270220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív