Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 289


a toto ? dva listy se mi tak udělali. Manganu nebo něčeho málo?

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 13:31 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nickes
Stálý Člen

Karma uživatele Nickes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

nemoc Příspěvek č. 290



Nevite co by tohle mohlo byt ? Nejak se to zacina mnozit se mi zda

Old Post 16-08-2011 v 15:05 PM
Nickes je offline   Profil uživatele Nickes   Find more posts by Nickes   Foto galerie člena Nickes   Click here to Send Nickes a Private Message   Add Nickes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 291

Nickes to se mi stáva taky a vždycky jsem našel zespod toho listu, který je nejvíc tečkovaný nějakou malou potvůrku (zkoušel jsem ji vyfotit, ale nešlo mi to). Taková malá bíla jakoby blecha třeba ale bílá. Ja je normalně jen zabíjím. Zatím to totíž nevypadá zle.

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 15:14 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 292

jak to zabijis ?
Krome te chemie se doporucuje dost ten tabakovy odvar, ten by mel chodit na vsechny potvory jako msice, svilusky, trasnenky apod .....

Mirka

Old Post 16-08-2011 v 23:35 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od Travojed
Nickes to se mi stáva taky a vždycky jsem našel zespod toho listu, který je nejvíc tečkovaný nějakou malou potvůrku (zkoušel jsem ji vyfotit, ale nešlo mi to). Taková malá bíla jakoby blecha třeba ale bílá. Ja je normalně jen zabíjím. Zatím to totíž nevypadá zle.


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=57751
http://grower.cz/forum/showthread....%22trasnenky%22
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post916407
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post944239
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post956350

Old Post 17-08-2011 v 02:53 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nickes
Stálý Člen

Karma uživatele Nickes - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 294

No, tak to abych běžel do obchodu pro nějakou tu chemku. Každopádně díky

Old Post 17-08-2011 v 12:10 PM
Nickes je offline   Profil uživatele Nickes   Find more posts by Nickes   Foto galerie člena Nickes   Click here to Send Nickes a Private Message   Add Nickes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 295

Ahoj lidi, neustale mam problem s zkroucenim listu vzdy po zalivce.
Ph 6.3 cista voda odstata. PH zeminy 6.0 Vzdy az kytka vyschne, tak pak se listy zase narovnaji. Prelite to neni. vzdy to necham vyschnout, zalivam co 2 dny. Podlite to take neni. Svilusky, ani zadne nemoci ci parazity to nema. Osvetleni , vetrani a vlhkost je ok .......... opravdu by mne zajimalo vcem je problem. Kytka neni nijak problematicka, vse je ok listi je zelene, nikde neschne ( zatim ) ..........
Jen to krouceni a to uz je cca 14 dnu .............
Skutecne by mne zajimalo vocojde .........

Mirka

Old Post 17-08-2011 v 22:11 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 296



zdravim nevite nekdo co to je ?děkuju za odpovědi

Old Post 18-08-2011 v 03:06 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orechovnik
Nový Člen

Karma uživatele orechovnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 297


prosim o pomoc, je to jedna z troch rastlin, jej strata bude dost citit. Zacali sa na nej robit taketo skvrny, teraz asi na 70% listoch, rychlo to postupuje, zacina sa to tvorit aj na rastline vedla. Niektore listy sa pozdlzne krutia do seba ale len minimum. Nove vyhonky su v poriadku. Pripada mi to ako deficit boru alebo vapniku, avsak voda na zalievku je dost tvrda. Doteraz hnojene boli kristalom start, teraz plagron bloom, 1,5 davky. Mozu to byt nejaki skodci alebo plesne? Na listoch zospodu som nic nenasiel. Co myslite ze to moze byt?

Old Post 18-08-2011 v 09:26 AM
orechovnik je offline   Profil uživatele orechovnik   Find more posts by orechovnik   Foto galerie člena orechovnik   Click here to Send orechovnik a Private Message   Add orechovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 298

caseage-
No mě osobně to přijde jako přehnojené,ale počkej na další rady.

Old Post 18-08-2011 v 10:05 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 299

citace:
Původní příspěvek od bluewave65
Ahoj lidi, neustale mam problem s zkroucenim listu vzdy po zalivce.
Ph 6.3 cista voda odstata. PH zeminy 6.0 Vzdy az kytka vyschne, tak pak se listy zase narovnaji. Prelite to neni. vzdy to necham vyschnout, zalivam co 2 dny. Podlite to take neni. Svilusky, ani zadne nemoci ci parazity to nema. Osvetleni , vetrani a vlhkost je ok .......... opravdu by mne zajimalo vcem je problem. Kytka neni nijak problematicka, vse je ok listi je zelene, nikde neschne ( zatim ) ..........
Jen to krouceni a to uz je cca 14 dnu .............
Skutecne by mne zajimalo vocojde .........


Koukal sem k tobe do galerky, ten kytkam nic neni, maximalne jsou spokojene a krouti listy nahoru za svetlem, jsou hezky zelene

Old Post 18-08-2011 v 10:53 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od caseage
zdravim nevite nekdo co to je ?děkuju za odpovědi


Par moznosti, na vsechno by si mohl prijit sam, za prve se podivej na ostatni kytky, zda to maji take, mohla by to byt plisen. To zalezi, jak cirkuluje vzduch v pestirne a jakou mas vlhkost. Na tom vrchnim suchem listu je plisen.

Old Post 18-08-2011 v 10:59 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 301

citace:
Původní příspěvek od Celller


Par moznosti, na vsechno by si mohl prijit sam, za prve se podivej na ostatni kytky, zda to maji take, mohla by to byt plisen. To zalezi, jak cirkuluje vzduch v pestirne a jakou mas vlhkost. Na tom vrchnim suchem listu je plisen.


Tak je to na 3 z 10 prehnojene to neni takze plisen muzete mi doporucit nejakej prilravek nejlepe bio

Old Post 18-08-2011 v 11:37 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 302

2 celler :
Tak jednoduche to neni ......

Nektere listy jsou na okrajich jakoby sussi, je pravda ze rostou ....
zatim nezloutnou ......

Mirka

Old Post 18-08-2011 v 17:12 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

nemoc listku Příspěvek č. 303


ahoj vsichni,mam problem s listky zloutnou az belaj a trosku i ruovi.hnojim gro tek jiz na kvet. 2 kyti to nedavaj ostatni v pohode kvetou.cetl jsem tu neco o dusiku a vapniku ze by jim mohl chybet,ale nechci tam cpat neco navic.predem dekuji za rady

Old Post 19-08-2011 v 15:19 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 304

To samé mám i u casey jons, hnojím a hnojím ale stejně takovou barvu má, u zbytku mi žloutnou spodní listy, proste vycucaly všechen dusík a další prvky z hlíny, pokud ti nežloutne cela (jak jsem vydět na dalším fotu) tak to neřeš, prostě už nepotřebuje listy tak je zahodí

U toho tvého, zkus pohnojit více s dusíkem, so máš za hnojvo od grotekk? některé jsou bůstry nebo stmulátory a k tomu musíš dávat i jiné hnojivo aby měla všeho dostatek


EDIT : http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=19

Naposledy upravil MDe_ 19-08-2011 v 16:01 PM

Old Post 19-08-2011 v 15:51 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2831620 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív