Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
*SMOKETHATSHIT*
Nový Člen

Karma uživatele *SMOKETHATSHIT* - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 289

nic

grow it , smoke it , love it

Old Post 25-02-2009 v 08:04 AM
*SMOKETHATSHIT* je offline   Profil uživatele *SMOKETHATSHIT*   Find more posts by *SMOKETHATSHIT*   Foto galerie člena *SMOKETHATSHIT*   Click here to Send *SMOKETHATSHIT* a Private Message   Add *SMOKETHATSHIT* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 290

ze je nelegalna

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 25-02-2009 v 08:12 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 291

Krom plic skodi hlave jinak je to nadherna rostlina :-)))

Old Post 25-02-2009 v 09:41 AM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Winston Smith
Stálý Člen

Karma uživatele Winston Smith - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 292

Marihuana je jako nůž, který může pomoct k přípravě pokrmu, stejně jako být vražednou zbraní...sama o sobě zkrátka není ani dobrá ani špatná, v rukou člověka má však potenciál být obojím... a tady je to o těch temnějších stránkách. Vadí mi to, jak si člověka dokáže podmanit, až veškerou zábavu začne podmiňovat stavem zkouřenosti, dále demotivační syndrom a nárust lenosti, únava a nechuť cokoliv dělat. člověk si s ní snadno vytvoří alternativní svět a rezignuje na veškerou aktivitu, vždyť k zábavě stačí se zkouřit a zkouřit se je tak snadné...ale jak jsem psal výše, toto je pouze její potenciál a záleží až na konkrétním člověku.
Jinak co se týče závislosti na ní, kdo kouří déle, pochopí, že skutečně existuje, však si vy co se tu tomu smějete běžte pročíst thredy o tom jak se lidi pokoušejí přestat hulit a stejně podlehnou...kolikrát jste si vy sami říkali týden nehulím a pak přišla příležitost a už jste drželi v ruce špeka...dokonce se objevují i slabé abstinenční příznaky, jako podrážděnost a nespavost...i když samozřejmě tu jde hlavě o tu psychickou závislost

Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj
emancipate yourself from mental slavery
none but ourselves can free our minds

Old Post 25-02-2009 v 17:27 PM
Winston Smith je offline   Profil uživatele Winston Smith   Find more posts by Winston Smith   Foto galerie člena Winston Smith   Click here to Send Winston Smith a Private Message   Add Winston Smith to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolecnakonec
Nový Člen

Karma uživatele lolecnakonec - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 293

vadi mi, ze je nelegalni
vadi mi, ze spousta lidi ji huli jenom aby byli frajeri
vadi mi, ze mam bez ni problemy usnout
vadi mi, ze se mi hodne zhorsila pamet
vadi mi, ze se mi nic nechce delat
vadi mi, ze v ni spousta lidi vidi jenom kseft
vadi mi, ze nekteri lidi ji nedokazou nikdy pochopit
a vadi mi spousta dalsich veci, jen na ne ted nemuzu vzpomenout
ale presto vsechno ji mam rad

Do školy i do práce, vždy pod vlivem THC!

Old Post 25-02-2009 v 19:51 PM
lolecnakonec je offline   Profil uživatele lolecnakonec   Find more posts by lolecnakonec   Foto galerie člena lolecnakonec   Click here to Send lolecnakonec a Private Message   Add lolecnakonec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 294

vadi mi ze mi kurvi zdravi, ze nekteri lidi nehorazne smelej a hlavne toho srani okolo huleni...staci se zamyslet jaky by to bylo bez huleni, ja bych mnel more penez, casu, asi bych sportoval a bych byl mnohem chytrejsi

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 25-02-2009 v 21:52 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od Jaby
...staci se zamyslet jaky by to bylo bez huleni, ja bych mnel more penez, casu, asi bych sportoval a bych byl mnohem chytrejsi

Hehe, jo, za vsechno muze ta trava... ono je to jednoduchy, takhle to na to svest a rict si, ze s tim holt nic nenadelas.
Bud si nestezuj, nebo se sebou zacni neco delat
Me to taky vadilo, tak ted hulim mnohem min. Nejvic me vytacela spatna pamet, hoooodne vytuhly rana a takovy to nesoustredeni, kdy s nekym mluvite a nez dorekne par vet, tak nevite, co rikal...

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 25-02-2009 v 23:53 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 296

vadi mi ze se stava castym cilem corkaru!!!!

Old Post 27-02-2009 v 10:54 AM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 297

zdravim

me tez vadi asi nejvic ten vliv na pamet. a celkove ta otupelost, kdyz clovek huli nekolikrat denne nebo staci i kazdej den. Ja si hulim tak 1-2x tydne a pohodicka pamet zatim funguje relativne v normalu a citim se celkem svezi. Jinak si myslim, ze to jak to na cloveka pusobi neni o IQ, ale spis o osobnosti a o tom, jaky ma danej clovek vrozeny dispozice. Takovim umelcum to urcite dava trochu jiny stavy nez nejakymu delnasovi ve fabrice, nebo intelektualovi na visce kazdej uvazuje trosku jinak a kazdej ma v rausi trosku odlisnej stav. tot muj nazor

a taky cim jsem starsi, tak pozoruju ze vetsina huleni neni moc dobre vypestovanyho.. byva to chemicky hnojeny a pak me z toho boli hlava. taky mam radeji sativy nez indyky, ale cistou sativu jde sehnat pomerne tezko..

Naposledy upravil MadEGGA:() 27-02-2009 v 19:11 PM

Old Post 27-02-2009 v 18:52 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
angelo97
Stálý Člen

Karma uživatele angelo97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 298

mno ja som teraz v obdobi ked mi travka slape najviac....obdobie o ktorom tu vsetci pisu s nostalgiu...i ked sa teraz uz nesmejem ako blazon sam od seba ale skor na tom co ma napadne stale je to super...takze zatial mi na nej vadi to ze je trocha draha,ze mozu z nej byt neprijemne paranoidne stavy,ze niektorych ludi nepekne zmeni(dosiel somm tak o par priatelov) a este trocha aj ta lenivost....a napriklad odkedy hulim vobec niesom lenivyasi je to subjektivnetakze pekne v klidku si vsetci zahulte ale s mierov

Old Post 27-02-2009 v 21:27 PM
angelo97 je offline   Profil uživatele angelo97   Find more posts by angelo97   Foto galerie člena angelo97   Click here to Send angelo97 a Private Message   Add angelo97 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 299

ze je hned prec ...a ze nemam /zatial/vlastnu urodu a musim kupovat

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 27-02-2009 v 21:55 PM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 300

roste moc pomalu a když už je konečně zralá na zklizeň, tak to někdo zklidí za tebe a ty pak musíš čekat na novou sezonu
250 za g je moc:/

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 28-02-2009 v 22:11 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 301

Az na ten dehet, a že z některejch lidí dělá stereotypní blbečky

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 28-02-2009 v 22:50 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logic7.m
Stálý Člen

Karma uživatele logic7.m - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 302

jej kež by tak nevypatlávala

Old Post 28-02-2009 v 22:53 PM
logic7.m je offline   Profil uživatele logic7.m   Find more posts by logic7.m   Foto galerie člena logic7.m   Click here to Send logic7.m a Private Message   Add logic7.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dominus
Nový Člen

Karma uživatele dominus - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 303

vadí mi,že som potom sprostý (nemyslíslí mi to) a byva mi občas nevolno ale inak pohodička

NaZvar...!!!

Old Post 03-03-2009 v 13:12 PM
dominus je offline   Profil uživatele dominus   Find more posts by dominus   Foto galerie člena dominus   Click here to Send dominus a Private Message   Add dominus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dominus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 304

ze jsem po ni liny a jeste ta kratko-doba pamet

*smoke weed every day*

Old Post 04-03-2009 v 19:40 PM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8364050 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív