Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 289

No plánuju toho dost, ale průser je, že to je taky tak všechno

Komár neni mucha pyčo

Old Post 25-05-2010 v 14:46 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YourSoDom
Nový Člen

Karma uživatele YourSoDom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 290

Už si jedu 2x Quick one za oknem jako test , jsem zvědavej jak se bude těm samonakvétačkám dařit na balkoně a příští tejden se chystám zasazení Kaya 47 a Ice Kushe , problém je že oboje je růstem spíš sativa takže se bude muse zastřihávat :-/

Old Post 25-05-2010 v 19:38 PM
YourSoDom je offline   Profil uživatele YourSoDom   Find more posts by YourSoDom   Foto galerie člena YourSoDom   Click here to Send YourSoDom a Private Message   Add YourSoDom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 291

5ks blueberry rezov je už na plácku + len tak z prdele som nechal naklíčiť dve semená Skunk Ruderalis X Shaman, kamarátov oprc z minulého roka

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 01-06-2010 v 18:24 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lumber
Nový Člen

Karma uživatele lumber - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 292

Letošek klony Northern light,Kill bill,Orangebud
počasí se mi zdá zatim supr..

lumbi

Old Post 09-06-2010 v 18:48 PM
lumber je offline   Profil uživatele lumber   Find more posts by lumber   Foto galerie člena lumber   Click here to Send lumber a Private Message   Add lumber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 293

letos je to zajímavé: ve skleníku už jedu klony:
Skunk1
Pure power plant
Sage
White russian

Seeds: Timewarp (NextGenerationSeeds)

Old Post 10-06-2010 v 19:17 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vlast,a
Nový Člen

Karma uživatele Vlast,a - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 294

Chikoo pLs porad mi ozvi se,,, mam též na balkoně devilmatic feminized 2valy moc pjekně jedna vubec ta stojí a druhá má neějaké divné listy.nehnojím zatím vůbec mam tam řízkovací zeminu a prerlit to jest vse. prosím pošly odkaz jak si to dáváš ty protože nepočítám moc s uspěchem,a máš to tež autoflawer.....mám na balkoně udělaný takový menší skleník... pls odpověd co nejrychleji diks vlast,a,.byl bych rád kdyby si mi poradil jak ty to pjest dik zatim cao

vlast,a

Old Post 25-06-2010 v 08:30 AM
Vlast,a je offline   Profil uživatele Vlast,a   Find more posts by Vlast,a   Foto galerie člena Vlast,a   Click here to Send Vlast,a a Private Message   Add Vlast,a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 295

Na budúce sezónu sháním S.A.G.E., Shamana, AK-47 a fialové pheno Mandaly 1 či Durban Poison.

Old Post 01-12-2010 v 16:30 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 296

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Na budúce sezónu sháním S.A.G.E., Shamana, AK-47 a fialové pheno Mandaly 1 či Durban Poison.


to je zase mrtvolné téma

shamana kašli...za moc nestojí


letošním rokem jsem projel celou u nás dozratelnou nabídku Dutch Passion a nabudúce zůstanu věrný dvěma modelům, které jsou absolutní top, co se týče kvality, kvantity a dozrávání, potažmo problémům s plísní. tedy:

MAZAR a ORANGE BUD


cosa nostra

Old Post 01-12-2010 v 21:13 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 297

ja v tom mám tiež celkom jasno na moj prvý out balkon to bude
http://sensiseeds.com/skunkfeminised/1p1560505.html

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 01-12-2010 v 21:25 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 298

citace:
Původní příspěvek od w33d
ja v tom mám tiež celkom jasno na moj prvý out balkon to bude
http://sensiseeds.com/skunkfeminised/1p1560505.html


problémy s plísní i dozráváním...


cosa nostra

Old Post 02-12-2010 v 11:32 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 299

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
shamana kašli...za moc nestojí


Když já jsem ujetej na fialovějící sativy a tohle je jedna z nich (z toho mála). A četl jsem o něm pěkný věci. Kdyby nebyl Orange Bud čistá indica, jdu do něj...

Old Post 02-12-2010 v 16:46 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay


problémy s plísní i dozráváním...

a čo by si mi doporučil ?

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 02-12-2010 v 18:30 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 301

citace:
Původní příspěvek od w33d

a čo by si mi doporučil ?


mazar+orange bud


citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
shamana kašli...za moc nestojí


Když já jsem ujetej na fialovějící sativy a tohle je jedna z nich (z toho mála). A četl jsem o něm pěkný věci. Kdyby nebyl Orange Bud čistá indica, jdu do něj...


jakože ano...vzhledově je hezký, stejně jako hollands hope, ale jinak celkem o ničem...

krásný vzhledově je i mazar, který taktéž fialoví, ale spíše zimou než phenotypem, nicméně, mi se líbí více, jelikož hraje všemi barvami plus ty tuny pryskyřice...


cosa nostra

Old Post 02-12-2010 v 21:56 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 302

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay


mazar+orange bud


citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
shamana kašli...za moc nestojí


Když já jsem ujetej na fialovějící sativy a tohle je jedna z nich (z toho mála). A četl jsem o něm pěkný věci. Kdyby nebyl Orange Bud čistá indica, jdu do něj...


jakože ano...vzhledově je hezký, stejně jako hollands hope, ale jinak celkem o ničem...

krásný vzhledově je i mazar, který taktéž fialoví, ale spíše zimou než phenotypem, nicméně, mi se líbí více, jelikož hraje všemi barvami plus ty tuny pryskyřice...


Dovolím si prúúúúdko nesúhlasiť. Shaman od DP jednoznačné stoji zato, pestoval som ho rok dozadu, spoločne s Orange Bud hneď vedľa seba, a ten Orange sa teda na Shamana (čierno fialové pheno so sviežou citrónovou vôňou) nechytal ani zďaleka, čo sa účinkou týka. Samozrejme, s konzistenciou palíc bol na tom Orange ako indika stopercentne lepšie, čo sa ale odzrkadlilo na páru splesnetých paličiek, narozdiel do Shamana, kde som nenašiel ani jednu!

Takže ak chceš svieže sativovo energické high plné smiechu, ber Shamana. Orange bol akurát tak na denne pálenie, pohodový funkčný stav, nič viac - nič menej

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 03-12-2010 v 12:10 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 303

tak som si našiel zopár modelov do mojej ceny čo by som chcel tak môžete poradiť
http://www.nirvanashop.com/us/femin...-feminized.html
http://www.nirvanashop.com/us/femin...ed-5-seeds.html
http://www.royalqueenseeds.com/northern-light.html 5seeds fem
http://sensiseeds.com/search.asp?q=white+skunk 5seed fem.
http://www.paradise-seeds.com/magic-bud.html 5seeds fem
to je zatiaľ čo mám tak v rozhľade a ešte sa chcem spýtať či na out sú lepšie fem alebo regular seeds dik
P.S:Nechcem dávať tak 100€ za seeds max tak 35€ tak som vybral modely čo sa mi zmestia do tej ceny

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 03-12-2010 v 16:43 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 304

trochu experiment
fruit spirit
Vanilla kush
critical
a z jara Deimos automatka
pokud se podaří bude se křížit fruit spirt sam./vanilla kush fem.

Old Post 03-12-2010 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8705110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív