Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » policie na grower.cz?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
OzZ23
Nový Člen

Karma uživatele OzZ23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 289

Policie mi může co chce. Jsem slušným občanem žijící slušný život s dobrým postavením v mezinárodní společnosti mající rodinu o kterou se perfektně starám. To že ve svém soukromí pěstuju a kouřím pro radost je čistě jen má věc a nenechám se sebou manipulovat bandou politických zlodějů co rozkrádá miliardy. Ať si policie jde po nich..... ať jde policie po Rusácích a jiném póvlu co žijí v této zemi a berou českým občanům zdroje obživy. Myslím si že se v této zemi páchají daleko horší věci než je pěstování kytek. Jsem svobodný a když se rozhodnu zhulit se tak to udělám. Chci po těžké práci také těžce relaxovat. Takže tak

Kdo jinému jámu jámu... sám do ní sám

Old Post 21-12-2011 v 09:49 AM
OzZ23 je offline   Profil uživatele OzZ23   Find more posts by OzZ23   Foto galerie člena OzZ23     Add OzZ23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 290

hosi od 60 kytek vejs (monitoring), se o to zacinaji zajimat, jinak by nedelali nic jineho nez jezdili se zasahovkou a zatykali za marjanku, je jasny kdyz to budes prodavat nekde a chytnou te pri cinnu tak se to zacne vysetrovat.
Dalsi vec je ze i kdyz te nekdo nabonzuje a nemaji dukazy, tak bez soudniho prikazu nemuzou delat domovni prohlidku a zase dukazy se shromazduji cca pul roku, takze asi tak.
A nedavat pohulit do 18 let jinak mas na sobe paragrafu, ze te muzou klidne zavrit na tvrdo. Na nejaky podminky bych se nespolehal...
Kamos sedel dva roky za jointa,kteryho prodal a to ani nic nepestoval a musel kvuli krimu prerusit vysokou skolu fakt je ze pred 10 lety a to mel pred tim cisty trestni rejstrik.

Old Post 22-06-2012 v 06:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 291

citace:
Původní příspěvek od TARANTINO
hosi od 60 kytek vejs (monitoring), se o to zacinaji zajimat, jinak by nedelali nic jineho nez jezdili se zasahovkou a zatykali za marjanku, je jasny kdyz to budes prodavat nekde a chytnou te pri cinnu tak se to zacne vysetrovat.
Dalsi vec je ze i kdyz te nekdo nabonzuje a nemaji dukazy, tak bez soudniho prikazu nemuzou delat domovni prohlidku a zase dukazy se shromazduji cca pul roku, takze asi tak.
A nedavat pohulit do 18 let jinak mas na sobe paragrafu, ze te muzou klidne zavrit na tvrdo. Na nejaky podminky bych se nespolehal...
Kamos sedel dva roky za jointa,kteryho prodal a to ani nic nepestoval a musel kvuli krimu prerusit vysokou skolu fakt je ze pred 10 lety a to mel pred tim cisty trestni rejstrik.

Jak to myslíš s tím monitoringem? Máš nějaké bližší informace ?

Grow Max 150W

Old Post 22-06-2012 v 10:24 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 292

citace:
Původní příspěvek od TARANTINO
hosi od 60 kytek vejs (monitoring), se o to zacinaji zajimat, jinak by nedelali nic jineho nez jezdili se zasahovkou a zatykali za marjanku, je jasny kdyz to budes prodavat nekde a chytnou te pri cinnu tak se to zacne vysetrovat.
Dalsi vec je ze i kdyz te nekdo nabonzuje a nemaji dukazy, tak bez soudniho prikazu nemuzou delat domovni prohlidku a zase dukazy se shromazduji cca pul roku, takze asi tak.
A nedavat pohulit do 18 let jinak mas na sobe paragrafu, ze te muzou klidne zavrit na tvrdo. Na nejaky podminky bych se nespolehal...
Kamos sedel dva roky za jointa,kteryho prodal a to ani nic nepestoval a musel kvuli krimu prerusit vysokou skolu fakt je ze pred 10 lety a to mel pred tim cisty trestni rejstrik.


60 kytek, a na toje nějaký interní předpis, nebo jen tak sedíš u kompu a plácáš nesmysly. ty 60 kytko.

Old Post 22-06-2012 v 17:14 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Re: Pronásledování growerů? Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Setkal se tu někdo s tím že by někoho nebo jeho známého honila policie za prodej řezů, seeds nebo pěst pro vlastní potřebu???
Nebo se o samozásobitele nestarají?
A máme jistotu že nás nemonitorují? O většině zde by napsal snaživej polda " byla objevena ilegální pěstírna..."
Kdy napadne nějakého osla od policie rozbít komunitu pěstitelů aby byl povýšenej? Snad každý už něco četl o Buschce http://www.legalizace.cz/?p=52

Můžeš být samozásobitel, nebo co chceš, ale jakmile budeš sušit, tak se na tebe vztahuje zákon o výrobě a prodeji omamných látek a drog, a je jedno jestli máš jednu velkou kytku nebo 50 malejch.

Old Post 22-06-2012 v 17:19 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 294

citace:
Původní příspěvek od TARANTINO
hosi od 60 kytek vejs (monitoring), se o to zacinaji zajimat, jinak by nedelali nic jineho nez jezdili se zasahovkou a zatykali za marjanku, je jasny kdyz to budes prodavat nekde a chytnou te pri cinnu tak se to zacne vysetrovat.
Dalsi vec je ze i kdyz te nekdo nabonzuje a nemaji dukazy, tak bez soudniho prikazu nemuzou delat domovni prohlidku a zase dukazy se shromazduji cca pul roku, takze asi tak.
A nedavat pohulit do 18 let jinak mas na sobe paragrafu, ze te muzou klidne zavrit na tvrdo. Na nejaky podminky bych se nespolehal...
Kamos sedel dva roky za jointa,kteryho prodal a to ani nic nepestoval a musel kvuli krimu prerusit vysokou skolu fakt je ze pred 10 lety a to mel pred tim cisty trestni rejstrik.





Skrz tu domovní prohlídku, to už taky není pravda... Za předpokladu, že se policista domnívá, že v objektu dochází k páchání trestné činnosti, je možné podniknout prohlídku bez povolení soudu. Ale v praxi tohle moc asi nepoužívají. Nebo aspoň tak jsem to pochopil, když to prezentovali v mediích skrz novou novelu zákona..

Old Post 23-06-2012 v 19:17 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od mliko





Skrz tu domovní prohlídku, to už taky není pravda... Za předpokladu, že se policista domnívá, že v objektu dochází k páchání trestné činnosti, je možné podniknout prohlídku bez povolení soudu. Ale v praxi tohle moc asi nepoužívají. Nebo aspoň tak jsem to pochopil, když to prezentovali v mediích skrz novou novelu zákona..


blbost se muze "domnivat"co chce pokud z bytu/domu nejdou nake smrtici narky z tveho muciciho sklepa[ci kytky primo nevidi] tak ti na pozemek nemuze vlezt ani kdyby se posral byl jsem uz svedkem verbalni i fyzicke obrany pred policajty kdyz se pokouseli dostat na zahradu kamose [ ex polda takze vedel co muzou/nemuzou + byli tam svedci to je celkem podstatne XY policajtu vs ty SAM nezmuzes nic to si do papiru napisou co chcou ].............proste nedejte se! a nenechejte si od skorumpovanych fetaku a lemraku a budoucich mafianskych poskoku nic libit vetsina z nich nebyla schopna jine slozite prace tak jsou u policajtu [bohuzel tak to je]

Old Post 27-06-2012 v 14:15 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 296

Tak tak alpa má pravdu, byl jsem svědkem domovní prohlídky kdy šla policie tvz. na blind. Popud byl od souseda kdy nejspíš bylo cítit na chodbě brko + možná zbytková vůně od pacháče.
Prostě věděli že možná něco tak si zašli za borcem do práce a zkusili to víme všechno nahnat strach vemte si klíče od bytu.
Týpek nevěděl která bije tak je půstil atd.
Právník se tomu divil jak je možný takovýhle postup + celkový průběh prohlídky (existuje na to speciální skupina která když to nazvu polopaticky rozebírá byt do nejmenšího detailu).
Takže rada zní nedejte se a bojujte.

Old Post 27-06-2012 v 21:58 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od SparkyX
Tak tak alpa má pravdu, byl jsem svědkem domovní prohlídky kdy šla policie tvz. na blind. Popud byl od souseda kdy nejspíš bylo cítit na chodbě brko + možná zbytková vůně od pacháče.
Prostě věděli že možná něco tak si zašli za borcem do práce a zkusili to víme všechno nahnat strach vemte si klíče od bytu.
Týpek nevěděl která bije tak je půstil atd.
Právník se tomu divil jak je možný takovýhle postup + celkový průběh prohlídky (existuje na to speciální skupina která když to nazvu polopaticky rozebírá byt do nejmenšího detailu).
Takže rada zní nedejte se a bojujte.

To musel být dobrej blb ,když si pustil sám policajty do bytu. Bez povolení k prohlídce bytu,které může vydat jenom soudce, bych je poslal do háje.Např.v USA ,by ho zprostili viny za zneužiti pravomoci policie.U nás nevim.Snad jedině zaplatit někoho takového jako je Sokol.No, přeju mu alespon podmínku,snad do basy nepůjde.

Old Post 27-06-2012 v 22:40 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 298

pokracuju ve spineni cajtu toho si nejde nevsimnout [to je z jednoho vsedniho dne ]
1.
http://www.novinky.cz/krimi/271771-...-obzalovan.html
2.
http://www.novinky.cz/krimi/271764-...-policisty.html
3.
http://www.novinky.cz/krimi/271749-...-prohlidky.html

obrazek si udela kazdy sam ;]

Old Post 28-06-2012 v 10:21 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 299

citace:
Původní příspěvek od Host
kdyz te nekdo uda tak se o tebe nejspis zajimat budou ..v mediich sem za poslednich par let zaznamenal 2 pripady kdy chyly matkare (resp. cloveka s klony), ale co meli za postihy po tom uz sem nepatral


Jo a pokaždy je udal jistej Kosina , ted se udávaj s Dvořákem navzajem kdo je horší a dražši lečitel a posilaj na sebe policajty jenom dobře .

Old Post 15-11-2012 v 02:21 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 300

Zdravím všechny, možná jsem trochu paranoidní ale včera jsem řešil něco přes bazar a poslal jsem do PM adresu....prodávajíci je někde z Pardubického kraje....a dnes mi kolem baráku tam a zpátky projeli státňáci s hradeckou značkou...bydlím v malinkatý vesnici tak mi to nasadilo celkem velkýho broučka do hlavy...proč by zrovna sem jezdili policajti až z Hradce? Myslíte si že to může mít nějakou spojitost? Možná je to blbost ale trošku mě to rozhodilo

Old Post 19-03-2014 v 15:47 PM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 301

myslím, že pokud by měli tvou adresu, tak by jeli přímo, a né jen projíždět okolo...a nemyslim si že se dívali na tvou zahradu jestli tam už něco nemáš :-D tak blbí asi nebudou :-D :-D

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 19-03-2014 v 16:16 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 302

citace:
Původní příspěvek od dodomar
Zdravím všechny, možná jsem trochu paranoidní ale včera jsem řešil něco přes bazar a poslal jsem do PM adresu....prodávajíci je někde z Pardubického kraje....a dnes mi kolem baráku tam a zpátky projeli státňáci s hradeckou značkou...bydlím v malinkatý vesnici tak mi to nasadilo celkem velkýho broučka do hlavy...proč by zrovna sem jezdili policajti až z Hradce? Myslíte si že to může mít nějakou spojitost? Možná je to blbost ale trošku mě to rozhodilo


Kriminálka bude určitě jezdit označeným autem, aby byli nenápadní

Old Post 30-03-2014 v 10:02 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 303

Už asi totálně schízuju Ale včera když sem si byl dát brčko tak vokolo paneláko jeli pomalu chlupatý se zakouřenejma okínkama V celim našem paneláku někdo pěstuje,prodává atd Já jenom pěstuju,i když nemám nějaký nelegální množství když mám 4 kytky,ale stejně se docela bojim Asi bych to neměl hulit co?

.

Old Post 30-03-2014 v 10:35 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 304

neschízuj já tet budu pěstovat na zahradě u babí a přemejšlim si vytisknout všechny zákony týkající se konoppí dát kopii i babí a kdyby přijeli tak je hrozivě sesmažit zákonama a voni pochopěj že tady se nepobavěj tak pudou do píči... doufám



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 02-04-2014 v 20:20 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2008 - Zmena pomeru na grower.cz - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0672440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív