Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Hašulda
Stálý Člen

Karma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 289

veselej, vyrovnanej uspokojenej no nejvic v poho jinak bych nehulil jak rika flatboy..

Old Post 14-06-2009 v 14:25 PM
Hašulda je offline   Profil uživatele Hašulda   Find more posts by Hašulda   Foto galerie člena Hašulda   Click here to Send Hašulda a Private Message   Add Hašulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 290

2flatboy: protoze si to nedokazou priznat ja to kvuli tomu vyrazne omezil a pohodka

Old Post 14-06-2009 v 16:29 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 291

zavisi od modelu. niektore su klasicke vysmiate, nadrzane, spolocenske a vesele stavy, ine introvertne, hlbave a premyslave.

http://www.erowid.org- keby náhodou

Old Post 15-06-2009 v 19:07 PM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 292

to flatboy:Protože si proberu sám vlastní život a je to dobré...

Old Post 15-06-2009 v 22:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knedlajs
Nový Člen

Karma uživatele knedlajs - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 293

nejradsi sleduju TV a připadá mi že bych moh dělat profi kritika protože vidim každou chybičku ale zatim každou věc na kterou sem koukal nenávidim třeba ranč u zelené sedmy a nebo 3 mušketýři . jináč se my střídaj stavy introvertní a extrovertní prostě asi podle nálady no.. a navíc mám supper moc autosugesce prostě si řeknu ted bych moh mít takovejhle stav a v tu ránu ho mám

Old Post 27-07-2009 v 14:44 PM
knedlajs je offline   Profil uživatele knedlajs   Find more posts by knedlajs   Foto galerie člena knedlajs   Click here to Send knedlajs a Private Message   Add knedlajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Káč
Nový Člen

Karma uživatele Pan Káč - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 294

většinou když hulím sám tak sem zamyšlenej a přemýšlím nad uplnyma hovadinama a když sem s kámošema tak většinou nejvíc vychlámanej

Old Post 28-07-2009 v 07:30 AM
Pan Káč je offline   Profil uživatele Pan Káč   Find more posts by Pan Káč   Foto galerie člena Pan Káč   Click here to Send Pan Káč a Private Message   Add Pan Káč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marry
Nový Člen

Karma uživatele Marry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 295

Tak já když se zhulim tak sem většinou taká zamyšlená...Všici si myslí že sem unavená a že bych spala, ale já vůbec nespím, taky se bojím že se ztrapním a myslím pořád abych něco neudělala špatně...když někdo něco řekne vztahuju si to na sebe..asi sem nějak paranoidní nebo co..jednou, což bylo nejhorší co sem se zatím zhulila sem viděla jak mě někdo znásilňuje, prostě úlně horor...Když sem s hulením začínala smála jsem se...ted už moc ne...docela závidím těm co se smějou, ale třeba to ještě časem přijde:-D...Myslím že u mě záleží na společnosti...Když koukám na film tak to vůůůbec,ale vůbec nechápu:-D...ale zase když poslouchám písničky úpně je prožívám...:-D

Marry

Old Post 01-08-2009 v 20:57 PM
Marry je offline   Profil uživatele Marry   Find more posts by Marry   Foto galerie člena Marry   Click here to Send Marry a Private Message   Add Marry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 296

2marry: prestan tak na mesic az na 3 hulit a pak se zase budes smat. a hul sativy ne indiky.. po tech se spis zasmejes

Old Post 02-08-2009 v 10:36 AM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od MadEGG
2marry: prestan tak na mesic az na 3 hulit a pak se zase budes smat. a hul sativy ne indiky.. po tech se spis zasmejes


Tak to asi těžko anežko!
Přestal jsem na půl roku hulit,ze dne na den a až jsem zase začal, tak se to více-méně vrátilo do původního stavu, když jsem hulíval.
A žádný pak se zase budeš smát se nekonalo.
Tohle konstatování je celkem nepravdivé! Pohledem mýma očima a subjektivním názorem mého mozku!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 02-08-2009 v 12:30 PM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 298

Když zahulím, jsem hladovej, nadrženej, uvolněnej a veselej.
Pokud hulím doma, tak následuje "žranice" a červený trpaslík.

Old Post 04-08-2009 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 299

2herbsman: tak to ses asi nejakej divnej a nebo hulis indiky. Jako je jasny, ze se to casem vrati zase do normalu. ALe jak uz proste nebude telo na THC zvykly, tak tech prnich par zahulu po delsi pauze je peknej odvaz.. sam jsem si to takhle vyzkousel uz mnohokrat. Nejsem zadnej zelenac Po delsi pauze uz jsem hulival jenom tak jeden krat do tydne a vyhledaval jsem sativy a rezal jsem se casto tak, jak kdybych hulil poprvi v zivote. Ale tak je mozny, ze to na tebe pusobi jinak. Nvm, neni muj pripad

peace

Old Post 05-08-2009 v 12:46 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lajdak
Nový Člen

Karma uživatele lajdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 300

hehe pred tydnem jsem si po 11 mesicich zahulil, bylo to docela krusny, strasne se mi uvolnily svaly a ja mel co delat s koordinaci, musel na me bejt moc peknej pohled :-))

Old Post 05-08-2009 v 13:05 PM
lajdak je offline   Profil uživatele lajdak   Find more posts by lajdak   Foto galerie člena lajdak   Click here to Send lajdak a Private Message   Add lajdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 301

ty voe.. jeste ze se ti neuvolnili aj sverace )

Ale je to krasny.. kdyz clovek huli fakt jen vyjmecne, tak si to uzije na plny pecky

Old Post 05-08-2009 v 13:38 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 302

ja sa strasne bojiim, ale iba ked som medzi urcitimi ludmi, lebo som utlejsej postavy a bojim sa takych tych namakanych chlapov, bojim sa ze si vsimnu ze som sfajceny a zbiju ma a nedaj boze ked je ich viac, raz sa mi stalo ze som sa s takimi troma stretol v ulicke v tescu a racej som sa otocil a isiel inou ulickou,

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 30-08-2009 v 13:25 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 303

U mňa je to tak, že si najradšej zahúlim s jedným človekom, alebo ešte radšej sám niekde v prírode, sedieť si len tak na lúke za pekného počasia a čítať si knihu, prípadne ulietavať na hudbe alebo zvukoch prírody - nie je nič krajšie Keď húlim s viac ľudmi, zdá sa mi ako keby kecám nasilu, ale aj tak je vždy sranda , i keď už to nie je, čo to bývalo. Ganju berem, nie z toho konzumného hľadiska, ale skôr ako prostriedok na ujasnenie myšlienok + niečo čo vás bližšie približuje k prírode a má tiež vplyv na to, že už netúžite po materiálnych veciach, ktoré vám dožičia iba krátkodobé šťastie. Mám rád túto bylinu, ale najradšej sám...

People fear death even more than pain.It's strange that they fear death.Life hurts a lot more than death.At the point of death, pain is over... /J.Morrison/

Old Post 20-11-2009 v 13:21 PM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 304

Záleží na modelu obvykle hulíme v partě takže vysmátost. Když si dám sám tak je to dost jiný a skoro bych řek že horší. Důležitý je podle mě pohodový prostředí ne jako třeba ráno před školou což mají někteří kámoši ve zvyku.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 20-11-2009 v 14:46 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7971170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív