Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
antoo
Nový Člen

Karma uživatele antoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 289

heh kamosovi sa raz stalo tiez, ze prisiel domov a siel si uvarit mlieko na puding no a jak varil tak sa cudoval co mu to mlieko uz nekypi a neni ani teple ... po 15 minutach mu doslo ze plyn sical(bol zapnuty) ale nehorel ..

weed every day

Old Post 17-06-2008 v 14:49 PM
antoo je offline   Profil uživatele antoo   Find more posts by antoo   Foto galerie člena antoo   Click here to Send antoo a Private Message   Add antoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 290

To jsem takhle jednou šel úplně vyhulený jak lečo takovou cestičkou kolem lesa. Už byl večer a tak už byla úplná tma. Tak si jdu a jdu a najednou si říkám, že bych se mohl vychcat. Tak sundám kalhoty, když tu vidím jak se ke mně z druhého konce cesty blíží cyklista. Tak úplně mega rychle natáhnu kalhoty zpět a čekám až mne ten cyklista objede. Tak po chvilce mne objel a já teda, že dokončím to, co jsem před tím začal. Tak jdu jdu, pomalu začínám rozepínat kalhoty a tu najednou se přede mnou ze tmy vynoří veliký bílý pes a jakoby běžel přímo na mně. Tak já jsem chytil takovou stihu, že jsem zakřičel takový to typický "uaaaaaaaaa!" Mezi tím se ukázalo, že ten pes není tak obrovský jak se zdálo. A že neběží na mne, ale jen tak si běží po cestičce za svým pánem cyklistou, který jak mě slyšel křičet, tak se tak polekal až spadnul z kola

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 17-06-2008 v 21:39 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 291

Marihuana je dar.

Old Post 17-06-2008 v 22:05 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dingo
Stálý Člen

Karma uživatele Dingo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 292

Nejbrutalnejsi, to ne, rekl bych ze nejhorsi zazitek, co jsem zazil .... S pritelkyni jsme skocili ven na brcko, venku uz zacalo zapadat slunicko a zacinal v tu dobu fotbal xD. Sli jsme ven na louku a v klidu pokurovali, panovala skvela nalada a my na to dostali chut a tak jsme sli k nam .... no jo, jenze co se nestalo .... zasekli jsme se ve vytahu .... hmm, nekdo si pomysli, ze je to fajn zaseknout se se svou slecnou ve vytahu, ale uz si to nemyslim. Pritelkyne z toho byla dost mimo, docela mi ji bylo lito . Po cca 3/4 hodinovym temer intenzivnim bouchanim do tech zeleznych dveri, co jsou za kabinou nas konecne nekdo uz uslysel.... panelak, co ma pres 20 bytu a nikdo nic neslysi, nechapu. Soused zavolal na poruchy vytahu a rekl, ze jsou na ceste .... taky by jsme tam zavolali ale nebrali jsme si sebou mobil ( od tedka ho budu nosit porad u sebe xD ) to mame teda 40 minut co tam travime + musim pricist dalsich 50m, nebot ten kreten, co nas mel vytahnout cekal, az se dohraje fotbal ... bych mu docela pral stravit ve vytahu takovou dobu, kdyz slecna na tom nebyla ocividne nejlepe, nemohl jsem delat nic, jen ji uklidnovat ....

pak nas teda vytahli po hodine a pul, vylezli jsme a dali si neco k jidlu, chvilku pauzy, jeden dil serialu The Big Bang Theory, masaz, sexik a tedka uz spinka, ten muj andilek .... mela narocnej den a myslim, ze to tu holcinu poznamena .... uz pry v zivote nepojede vytahem

takhle to dopada, kdyz si clovek dopreje trosku kvalitniho koure a pak nastane takova situace .... nikomu bych to rozhodne nepral .....

jo a to nemluvim o tom suchu v puse, co jsem mel

Old Post 20-06-2008 v 00:28 AM
Dingo je offline   Profil uživatele Dingo   Find more posts by Dingo   Foto galerie člena Dingo   Click here to Send Dingo a Private Message   Add Dingo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 293

Ještě bych vám mohl říct, co se mi jednou stalo s mým kámošem v pražským metru...
To takhle přijel vlakem můj kamarád z Moravy za mnou do Prahy. Ještě na pražským hlavním nádraží jsme zahulili a to pořádně A pak že pojedeme tedy metrem ke mně domů a tam to teprve rozjedeme. Ještě před vstupem do haly Hlavního nádraží říkám tomu svýmu kamarádovi :"Hele dávej bacha, to moje brko je strašně záludný, ono skoro nic nedělá až do doby, než přijdeš mezi lidi a tam teprve pořádně najíždí!" No sotva jsme vstoupili do haly, kde bylo tou dobou mrtě lidí, tak nám to skutečně pořádně najelo Tak jsme ve strašný stize z těch lidí prolezli celou halu až ke vchodu do metra, kde si můj kamarád musel v automatu sehnat lístek na pražskou MHD. No jo, jenže já jezdím v Praze sice MHD, ale protože ji využívám denně, tak si kupuji předplacené jízdenky na delší období, takže jsem automaty na nákup krátkodobých lístků nikdy nepoužíval. Tak jsme přišli k tomu automatu a chceme tam naházet peníze, které jsou třeba pro nákup přestupní jízdenky. No jo, ale ono to nešlo. Prostě ta dírka, kam se vhazují mince, byla zavřená. Tak jsme ve svým vyhuleným stavu usoudili, že ten automat je asi pokažený a že tedy zkusíme jiný. Tak jsme vystáli frontu na ten druhý automat na lístky a když už jsme byli konečně u něj, tak se nám stalo to samý, prostě tam nešly vhodit ty prachy. Tak jsme už začali koumat, že je to nějaký ojeb, když si tam před námi nějaký chlápek kupoval lístek, aby to nám nešlo. No docela překvapivě, na vině je pochopitelně moje brko , jsme usoudili, že se ten automat asi právě pokazil, tak že vyzkoušíme ten poslední. Tak jsme zase vystáli frontu na poslední automat. Mezi tím už jsem se tak nenápadně díval po lidech okolo, kteří vypadali jako že nás neustále koumají a nechápají, co to tam pořád děláme... No když na nás přišla řada, zase jsme se pokoušeli tam naházet prachy. Ale opět to nešlo! Teprve teď mne napadlo, žebychom si konečně mohli přečíst návod. A to byl konečně ten správný krok Jak jsme totiž záhy zjistili., že se nejdřív musí navolit druh a množství jízdenek a až teprve poté se otevře zdířka pro vhazování mincí. Jakmile jsme se to dověděli, začali jsme se tomu strašně smát, páč jsme tam u těch automatů strávili už tak 20 minut a přitom stačilosi hned na začátku přečíst návod!
No nic, kamarád si konečně pořešil lístek a tak jsme mohli do metra. Když už jsme stáli v metru, povídám tomu kamarádovi:"Ty hele, štípnul sis ten lístek?" On se na mne jen tak podíval a řekl:" Co? Tos mi neřekl, že si ho mám někde štípnout!" A tak byla další stiha na světě! Tak jsem hned začal vysvětlovat, jaký by to byl dojeb, kdyby teď přišel revizor, že bychom mu asi takhle zhulení nic nevysvětlili a že by tedy dostal pokutu. No jen tak se najednou otočím a co nevidím...Kousek za námi stojí revizor a kontroluje lidi! Tak se otočím na kamaráda a říkám mu:" Ty vole, tak teď jsme v prdeli! Za náma je revizor!" Tak jsme tam stáli v tý svý stize, že mýho kamaráda skontroluje revizor a páč nemá štíplou jízdenku, dostane pokutu a bude bez prachů na zpáteční lístek na Moravu. Naštětstí ale všechno dobře dopadlo, páč ten revizor se pořád držel v dostatečné vzdálenosti a s námi do metra nenastoupil

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 21-06-2008 v 18:22 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 294

Ja som raz bol za kamošmi v Žiline a teda ideme sa odpáliť... Ono, my tam húlime pred všetkými v takom malom parku a okolu sú bytovky a tak, sú tam preliezačky na zmotávanie a tak, proste bomba miesto... Mali sme bubler a brutálnu lampičku, nepamätám si, čo to bolo. Tam sa mi stali asi dva najväčšie zážitky v živote:
1. Všetci sme naraz pustil hudbu z mobilu (znelo to strašne) a po nejakej pol minúte (keď som sa do toho poriadne započúval) začalo všetko neskutočne ladiť. Úplná bomba
2. Z mesta, kde bývam mám plno kamošov no a v Žiline, vtedy, sme boli nejakí šiesti asi, proste keď sme sa spráskali, tak sme ešte pred tým sa postavili do kruhu a začali sa mi všetci tak brutálne na niekoho iného podobať Jeden na bratranca, ďalší na jedného debila z môjho mesta, ďalší na nejakého dreadáča, úplné hovadiny

No, ale keď čítam tie posty o telke, tak raz kamarát išiel ku mne spať a brutálne sme sa zkúrili (asi 4 šľuky z lampy, riadnej pecky), tak a teraz čo chodí na Markíze ten nový seriál Ordinácia v Ružovej Záhrade... Kukali sme to celé a jediný pohyb bol to, že sme prehltli, pozreli na seba a povedali: "To je pecka, čo?" Ako na tieto zážitky nikdy nezabudnem Mám ich kopec, ale nespomeniem si teraz na ne

No, ale tento vlastne je najlepší. To som húlil vtedy prvý krát. Išiel som po ulici normálne cez mesto. Zrazu bola odbočka a tam bol oproti panelák dlhý, asi 4 vchody, a boli tam proste nejaké 4 stromy. Proste to čo som húlil prvý krát bola lampa (takže asi viete, aký to mohlo mať účinok na mňa ). Proste tak odbočím a akonáhle som dupol nohou za pomyselnú čiaru, kde začínali tie 4 stromy, som sa ocitol v obrovskom lese, kde prebiehali okolo mňa srnky, zajace, veveričky apod., každý na mňa čumel z okna a opierali sa všetci o dve ruky a nevedel som nájsť cestu domov a v tom som uvidel mesiac. Bol nízko, tak idem teda za ním, možno sa ho dotknem Prídem asi 50 metrov od toho "mesiaca" a v tom zbadám, že ten "mesiac" bol vlastne ten žlťý kruh LIDL To bol stav na ktorý tiež nezabudnem

Naposledy upravil 21-06-2008 v 20:25 PM

Old Post 21-06-2008 v 20:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 295

Jeden z nejbrutálněších kousků se mi stal včera.
Poprvé sme s kamošem hulili přes kýbel+2l PETka,každý si dal 3 prásky a pak se to rozjelo....totálně halucinogenní stav. Po cestě do Tesca jsem asi vdechnul mouchu (nevím jestli fakt nebo to byla halda),a začal jsem mít strach,aby mi nenakladla v plících vajíčka (protože jsem ji cítil jak mi lítá v průduškách a pak v plících) a aby se z těch vajíček nenarodily larvy,které jsou masožravé a ty plíce by mi vyžíraly...potom by se vyvinuly v dospělé mouchy a vylítavaly by mi z krku ven.
No prostě neskutečný maras
Vím že podobných věcí se mi včera stalo hodněkrát,ale skoro nic si nepamatuju,musím to pak s tím kamošem probrát :P A ráno jak jsem se vzbudil a snažil se vzpomenout na včerejšek,tak jsem si byl na 100% jistý,že jsem byl někde,kde mi lidi nosili jídlo ("pamatuju" si jen pizzu),ale až po asi hodině mi došlo že jsme vlastně jen jedli buchtu. Možná to byl jen sen,bo se mi zdálo,jak jezdím v nějakém věžáku výtahem pořád nahoru a dolů a běhal se mnou jak pes náš králik co máme doma

Co z toho vyplývá? Už vím jak hulit příště==>kýblům a PETkám zdar!

Old Post 21-06-2008 v 21:31 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rosiq
Nový Člen

Karma uživatele Rosiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 296

Tak kamošovi jse zase včera stalo po tom co stáhl sám celého blunta nebuli tak prvně jse rozbrečel pak jsi cačal flusat na ruku stím že mu padaj zuby v autobuse začal křičet že nemá nohu no prostě zajímavý den

Old Post 22-06-2008 v 07:23 AM
Rosiq je offline   Profil uživatele Rosiq   Find more posts by Rosiq   Foto galerie člena Rosiq   Click here to Send Rosiq a Private Message   Add Rosiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od Rosiq
Tak kamošovi jse zase včera stalo po tom co stáhl sám celého blunta nebuli tak prvně jse rozbrečel pak jsi cačal flusat na ruku stím že mu padaj zuby v autobuse začal křičet že nemá nohu no prostě zajímavý den


takový lidi by to neměli hulit

nedávno jsem si udělal sádlo ze samce p x ww a jel se projet na kole. hulim celkem často, umim víceméně kontrolovat svoje pocity a myšlenky. projíždka celkem pohoda, hledání potencionálních míst...pak navštívení políčka. a tam to začalo. měl sem celkem silnej pocit paranoidní a ten skončil až s usnutím což bylo asi za pět hodin. počítal sem s tim že to bude silný ale to bylo silně přehnaně silný. nj taky když sežerete tři vrchovatý chleby se sádlem

prostě po dlouhý době paranoia z hulení

Old Post 22-06-2008 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 298

Kámoš zmazanej usnul při sraní.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 22-06-2008 v 14:40 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 299

Tak teď se mi stal úplně nejbrutálnější zážitek, který se kdy na zemi udál za posledních 20 milionů let
Sedím takhle na balkoně a hulím si svýho tradičního bonga před spaním. A najednou, když už jsem byl pořádně zhulený, šly dole na cestě pod mým balkonem 2 babky a jedna té druhé povídala, že mají v Tescu takovou dobrou jahodovou marmeládu, ve které jsou i kousky jahod a že když ona si chce dát něco sladkého, tak že si namaže chlaba s tou marmeládou. A pak hned říkala, že jí používá i její dcera, akorát že ta si ten chleba maže ještě máslem.
Tak když jsem tento rozhovor slyšel, upadnul jsme do těžkého smíchového deliria a když jsem se pak přestal smát, asi po půl hodině , začal jsem koumat, že taková blbost vydrží babkám jako téma rozhovoru klidně i půl hodiny.
No a sotva jsem to pořádně vykoumal a vysmál jsem se tomu, tak nekecám, po tý cestě se ty babky vracely zpátky a ta co před tím mluvila o tý jahodový marmaládě říkala tohle: "...A představ si, že tuhle tam mají i meruňkovou!"

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 24-06-2008 v 21:54 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 300

Já měl Sensi Star kříženou s Shirin Mangem. Co měly ty báby, to by mne taky zajímalo

Víš jak poznáš, že hulíš skunk? Tak, že každý prd je plný překvapení!
...Spolek závislých pěstitelů konopí...

Old Post 24-06-2008 v 22:09 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 301

Já jsem se jednou skouřil a že si dám na chuť čokoládu (THC free) a jak se mi rozpustila v puse a začal se mi v tom matlat jazyk, tak jsem chytl schýzu, že mi odumřel jazyk a že ho nemůžu ovládat, hnus...furt jsem lítal k zrdcadlu a byl jsem z toho slušně v (!).

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 25-06-2008 v 11:48 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 302

kamos mi vcil vypravel : ze maji doma vlcaka a ze jejich sousedi mají toho zakrsleho psa jorksira ci jak se tomu říka mno sak víte, mno a takhle si sedi na zahradce pokurujou nejake skenky panuje celkem fajn nalada no a zrazu dobehne ten jejich vlcak a drzi v zubech toho sousedovic jorksira, tak uplna schyza co jako ze budou delat ze soused by byl hrozne nastvaný atd... tak vzali toho mrtveho psa vykoupali ho vyfenovali a po setmení ho vratili z5 do boudy jako ze tam spí a ze asi umrel ve spanku stařím.... druhý den rano uz vidí jak se hrne soused s vyvalenýma ocima. doma panuje napetí co se bude dit a co mu soused rekne, zazvoní zvonek tak otevre soused vejde dovnitr sedne na zidli a povidá:ty vole to mi neuveris co se mi jako stalo za psycho, vcera nam zdechl pes tak jsem ho vzadu na zahrade zakopal no a dneska rano se podívam z okna a ten pes spí v boude

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 29-06-2008 v 07:18 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 303

2kouba: Urbanstory jak vyšitá :-))), tuhle jsem slyšel už hodněkrát hehe, ale dobrá

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 29-06-2008 v 13:04 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 304

..no hlavně nechápu lidi co maj po hulení halušky...buď je to kec a nebo je jejich mozek v jiný dimenzi, protože mě se to za šest let hulení ještě nestalo..

Old Post 04-07-2008 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2528440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív