Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zelená je tráva, fotbal to je hra!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 289

fotbal je má nejoblíbenější droga a včera večer jsem byl vážně HIGH

No One Likes Us, We Don't Care

Old Post 07-09-2006 v 17:53 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 290

Powem vám,že neska som si zahulil swoi wlasny out,teda iba odždibnutu malinkatu šišku usušenu len tak na skrini 48 hodin.

Modelik ye to dobry ako rit,bo som welmi euforicky naladeny,to slnječko a tak. . .indica,ale taka motivačna,a chut,welmi exkluzivna,ako wlasna,čo vam powjem,ešte teras som na dojazdoch.

Išli sme a na čerstvo pokosenom dedinskom ihrisku sme naboso
zasušili fotbalik.
To bola paradička,taka rekreačna THC kopana.

Inak k tomu čerayšemu futbalu.
Teda,ty naši nič nehrali,vyhrali ste bratja naši uplne zaslužene,myslim,že naš neskayši vypečeny vesnicky kader
by tu našu futbalovu repre porazil. . .

Zdar !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 07-09-2006 v 18:12 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 291

Groweři, hrajete někdo on-line fotbalovej manager www.Mifa.cz?

Já se zaregistroval nedávno a fakt mě to docela baví.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 11-09-2006 v 09:11 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 292

Dnes se jdeme podívat na Slavii s Tottenhemem Hotspur, docela se těším na férovej match..pak sem kdyžtak postnu nějaká vlastnoruční fota ze zápasu i okolí.

Old Post 14-09-2006 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 293

Tipnu si: 1:2

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 14-09-2006 v 16:28 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 294

Tak jsem doma ze Strahova. Pro diváky u TV asi nic moc match, ale poněvadž jsme byli hned vedle VIP míst Angličanů, kteří to slušně rozjížděli, a i docela nedaleko kotle, tak to stálo za to! Technicky ani po stránce atletické vybavenosti dnes Slavia na lepší výsledek neměla, snad příště.. Časem sem dám fota z matche, zvláště Angláni jsou good.

Old Post 14-09-2006 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 295

Fotky ze zápasu Slavie s Tottenhemem, nech sa páči.

Old Post 17-09-2006 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 296




Fotky ze zápasu Slavie s Tottenhamem, nech sa páči..

č.1 - kucí anglický vopálený mi na požádání utvořili tuto kreaci

č.2 - nástup

č. 3 - docela impozantně vyhlížející anglický kotel

Naposledy upravil 17-09-2006 v 11:53 AM

Old Post 17-09-2006 v 11:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 297




...a ještě nášup

č. 4 - po tomto přímáku měla Slavia asi největší šanci v zápase

č. 5 - Angláni sedící vedle nás

č. 6 - kotel Slavie

Naposledy upravil 17-09-2006 v 12:02 PM

Old Post 17-09-2006 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 298


...a ještě 1 akční

Old Post 17-09-2006 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 299

Nazdar hoši,
začal jsem hrát nedávno fotbal za regionální klub v Anglii a dost často mám problém s komunikací, protože na mě samozřejmě neberou ohledy a melou si to svoje.
Snažim se proniknout do tajů anglický fotbalový terminologie, ale moc se mi to nedaří. Hledal jsem i na netu, ale nikde jsem si nepolepšil.
Zrovna poslední trénink jsem přišel na další komand kterej používaj, když mě míjí spoluhráč a chce, abych převzal míč, tak řval "take off", já to v tý rychlosti bohužel vyhodnotil jinak a myslel, že mu mám míč nechat. Nahrát je "pass", podržet míč "kepp it" nebo "time" (jako u nás "máš čas"), ale taky řvou "time", když na malým hřišti po straně za čarou stojí neutrální hráč a máš mu dát přihrávku aby nahrál tvýmu spoluhráči. Klik je "press-up", skočit na záda druhýmu máš po příkazu "teams" a tím má strohá jazyková výbava končí.
Potřeboval bych vědět, co tak můžou křičet spoluhráči, když na mě míří pass a chtěj, abych ji pustil za sebe. Jak říct "dej to dopředu" (hraju útočníka) a vůbec cokoli, s čím bych se mohl při fotbalovým tréninku i zápase potkat.
Jo ještě tak rozhodčí je referee, trenér coach a útočník forvard nebo striker, spíš používaj striker,nevím proč. Záložník jsem ve slovníku našel jako halfback, ale co je teda midfielder(jestli to používaj?). Stoper možná libero, to nevím.
Jestli jste někdo dostatečně zdatnej v angličitině, budu strašně rád za každou pomoc.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 17-09-2006 v 12:53 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 300

PORSCHAK - letmo jsem koukal po netu a zatím jsem nic nenašel (teda až na fotbalovou terminologii česko-ruskou..). A co takhle jim vysvětlit, ať Ti někdo ze spoluhráčů věnuje 15 minut na to, aby Tě do tajů jejich footballové terminologie trochu zasvětil?! Za zeptání nic nedáš, vždyť snad musí chápat, že ten slang nemůžeš mít ještě zažitý...good luck.

Old Post 17-09-2006 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 301

Skandalf- No právě, ruskou jsem taky našel, ale tam naštěstí něigráju.
Asi je budu muset poprosit, i když to se mi právě moc nechce. Zatim se prosazuju do kádru a jsem vůbec rád, že s nima můžu trénovat. Po pěti absolvovanejch trénincích od začátku sezóny mě na tréninku zmařili kotník, byl jsem tři tejdny off a pak jsem odjel na náplanovanou dovvolenou na dva tejdny domu. Teď se zase začleňuju a nechci je hned otravovat.
Jinak dík za snahu, zdar.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 18-09-2006 v 21:18 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 302

Tý jo, viděli jste někdo Ml. Boleslav s Olympique Marseille? Já sledoval 2. poločas a to teda byla fotbalová pohádka se vším všudy

Old Post 28-09-2006 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 303

Holááá Zbrojovka (BOBY) Brno!

Old Post 29-09-2006 v 00:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 304


to Apofis jo byl jsem tam s holkou na jare pekna kosa.
Nastesti tam meli peceny burty a grog tak celkem v poho
mas pravdu celkem dobra atmosfera

Old Post 29-09-2006 v 01:13 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4521780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív