Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 273

hej ludia... ja som síce Anarchysta a vládu mám na háku ale... hmm... nechcete sa náhodou dať dokopy 150 a založiť si poriadnu stranu s poriadnou propagáciou...??? (len treba nato v tejto skurwenej dobe cash, keby bol spravím si to aj ja...) je tu niekto čo má nejaký ten milión , 2,3,5,10 naviac???

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 01-04-2007 v 19:00 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 274

citace:
Původní příspěvek od MastaHBlastaH
legalizacia na slovensku je otazkou casu,tak ako je to vsade inde,staci ked sa do parlamentu dostanu ludia nasej generacie a veci sa zacnu menit.... Tak ako pisal dStanly,oplati sa odtialto cim skor odist,lebo zmeny budu prichadzat az za dlhu dobu....


..mudro hovoris, az mi je to divnô.. and peace

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 02-04-2007 v 12:24 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 275

"...je lepšie nechať ľudom nejakú jednoduchú drogu, ožratý dementný alkoholik čumiaci v krčme do steny predstavuje pre systém nulové nebezpečenstvo no spoľahlivú pracovnú silu. Ako osol."

"Že ujo policajt alebo teta hlásateľka v správach povie že áno deti, drogy sú zlé. Prečo ? Lebo sú zlé. A potom vidí, ako ujo prezident sa stretol s druhým ujom prezidentom a pripíjajú si navzájom vodkou a whisky. A potom sa začnú športové správy a dieťa vidí že všetky ligy a mužstvá sú oficiálne sponzorované tými, čo predávajú drogu. Ich rodičia pijú alkohol pri každej možnej príležitosti. A fajčia krabičku denne."

2: ...som anarchista....
stranu??? si robis srandu ne... pokial viem taq existovala strana LIST.. mala aj svoje stranky.. no uz ani neviem ci to este funguje... tu sa ludia nedokopu ani k pidiplagatikom alebo ani k nalepkam... atd,..

inaq ono to je trosku aj na tej "verejnosti" mam pocit, ze tie informacie presakuju na povrch a hovorit sa o nich bude.. ci to niekto chce, ci nechce..
Kazdym rokom pribuda konzumentov a pestovatelov... taq go go go..
PS planujem polepit par nalepiek s textom

MARIHUANA
ZABIJA
agresivitu

EDIT: znie to trosku cudne.. no aspon sa to dostane ludom do hlav
PPS.. par odkazov co podla mna presiakli na povrch

stranka mesta krupina.. pridal to tam admin...

http://www.krupina.sk/index.php?ses...icle=1123735076

no a toto nieje ani taq presiaknute...ale potesi

vyzva politikom
http://www.gafor.host.sk/vyzva.html

slobodna volba (bohuzial to nak neaktualizuju)
http://www.slobodnavolba.sk/

idem im tam napisat, myslim, ze som to uz raz chcel spravit.. no ale.... ved to vsetci pozname

spsemi

Hello Grower
Have a nice day

Naposledy upravil Spsemi 03-04-2007 v 12:19 PM

Old Post 03-04-2007 v 12:10 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 276

citace:
stranu??? si robis srandu ne... pokial viem taq existovala strana LIST.. mala aj svoje stranky.. no uz ani neviem ci to este funguje... tu sa ludia nedokopu ani k pidiplagatikom alebo ani k nalepkam... atd,..

PS planujem polepit par nalepiek s textom

MARIHUANA
ZABIJA
agresivitu
al;ebo daco taqe.


nieje nahodou propagacia omamnych latok zakazana zakonom? Je dost tazke apelovat na spolocnost,ked je to zakzane robit efektivnou formou...

Old Post 03-04-2007 v 12:21 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 277

mastablastaH: šhak aj petovanie je zakazané a čo keď nalepiš jednu nalepku si myslim že sa svet nezblazni ja lepim list a cez stred je napisané www.gafor.host.sk a 100% ten čo chce tak si to prečita a ten čo nekce tak sa na to ....(asi 98% staršich ľudí na to sere) sprav si aspoň jednu nalepku a daj ju na najviac navštevované misto v tvojom okoli a pozeraj sa že čo sa bude diať ostaneš prekvapený tak ako ja_!

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 03-04-2007 v 13:21 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 278

V boji proti prohibicii su nalepky bezmocne,ale aspon ukazaju ostatnym hulicom,ze je tu niekto,kto rozmysla ako oni.Skoda,ze nemame moznost,aby sa sirsej verejnosti dostali pravdive informacie o marihuane,na zaklade ktorych by si mohli utvorit vlastny nazor..

Old Post 03-04-2007 v 13:43 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 279

nalepky, letaciky .. to vsetko je pekne..ale ak sa ma tento problem pohnut smerom dopredu, je POTREBNE zalozit obcianske zdruzenie.



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 03-04-2007 v 14:43 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 280

citace:
Původní příspěvek od MastaHBlastaH
V boji proti prohibicii su nalepky bezmocne,ale aspon ukazaju ostatnym hulicom,ze je tu niekto,kto rozmysla ako oni.Skoda,ze nemame moznost,aby sa sirsej verejnosti dostali pravdive informacie o marihuane,na zaklade ktorych by si mohli utvorit vlastny nazor..


myslis, ze sa k sirsej verejnosti dostanu pravdive informacie.. akoze... nikto nic... vsetci budeme cusat.. a zrazu pride naky konopny jezis a kazdeho osvieti.....

citace:
Původní příspěvek od MastaHBlastaH


nieje nahodou propagacia omamnych latok zakazana zakonom? Je dost tazke apelovat na spolocnost,ked je to zakzane robit efektivnou formou...


Aka propagacia... myslis ten textik??? alebo co.. nerozumiem???

citace:
Původní příspěvek od Dr*Skunk
mastablastaH: šhak aj petovanie je zakazané a čo keď nalepiš jednu nalepku si myslim že sa svet nezblazni ja lepim list a cez stred je napisané www.gafor.host.sk a 100% ten čo chce tak si to prečita a ten čo nekce tak sa na to ....(asi 98% staršich ľudí na to sere) sprav si aspoň jednu nalepku a daj ju na najviac navštevované misto v tvojom okoli a pozeraj sa že čo sa bude diať ostaneš prekvapený tak ako ja_!


fpodstate mi len ide o to aby, sa ("starsim") ludom ulezalo slovo marihuana v hlave, a aby si uvedomili.. ze to nieje len BU bU bu bu STRASIAk , ale je to normalna sucast sveta ktora je vsade okolo nich, a nie je to len zalezitost party narkomanov v nakom zavsivavenom doupjeti, kde sa po zemi valaju pouzite striekacy a mrtve novorodeniatka...

spsemi..... nicvzlom

mozno prave kladieme zakledne kamene nasej ziarivej buducnosti



Hello Grower
Have a nice day

Naposledy upravil Spsemi 03-04-2007 v 17:05 PM

Old Post 03-04-2007 v 16:52 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 281

ak niekto spravi kvalitnu stickeru sem s nou..ja by som sa urcite pridal s propagaciou v BA
mozno nieco kreativne sa pokusim aj ja vymysliet ak nebudem lenivy...

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 03-04-2007 v 19:19 PM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 282


2Spsemi: tym,ze je propagacia omamnych latok trestna,je nemozne zalozit obcianske zdruzenie na boj za legalizaciu marihuany....Zmenu v legislative ako obcania vlastne nemozeme urobit,najvhodnejsim riesinm je prestahovat sa do krajiny,ktora ma tolerantnejsi postoj voci marihuane.
2Jurasek:do tej stickery by som isiel,pozeral som nejake na inspiraciu a najviac sa mi paci ta,ktoru prikladam k prispevku

Naposledy upravil MastaHBlastaH 03-04-2007 v 21:39 PM

Old Post 03-04-2007 v 21:30 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 283

a co www.slobodnavolba.sk ???? ak nieco obhajujes, taq to nemusish hned propagovat..... to si myslim... jj ...

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 04-04-2007 v 09:52 AM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 284

propagacia je trestna? a co potom setky tie plagaty tricka obrazky knizky casopisy nalepky hrnceky ciapky prstene nausnice atd s motivom marihuany? vznik obcianskeho zdruzenia je prvy krok k rieseniu problemu



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 04-04-2007 v 09:56 AM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 285

citace:
Původní příspěvek od HeRB
propagacia je trestna? a co potom setky tie plagaty tricka obrazky knizky casopisy nalepky hrnceky ciapky prstene nausnice atd s motivom marihuany? vznik obcianskeho zdruzenia je prvy krok k rieseniu problemu

Propagacia fajcenia marihuany ako drogy je trestna... Privesky,tricka a pod. priamo nepodoporuju fajcenie,preto su legalne. Obcianske zdrzuenie vie urobit vela pre vyuzite konopy,ale s postojom zakona voci marihuane ako hulivu nespravi nic.

Old Post 04-04-2007 v 12:55 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 286

je nas 5 čo to tu tiešia a nevieme sa o to postarať aby či už to pomôže alebo nie tie nalepky lepiť aspon pre dobrý pocit spravte niekto dobrú nalepku a naj by bolo tlačiť všecky rovnaké

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 04-04-2007 v 14:55 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeRB
Stálý Člen

Karma uživatele HeRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 287

MastaHBlastaH:
Obcianske zdruzenie samo o sebe nemoze zmenit legislativu ale jeho funkcia je taka, aby ludia pochopili ze sa tu nieco deje a ze nejde len o par fetakov, ale ze je to celospolocensky problem, ktory dosiahol take rozmery ze sa to tyka vsetkych a preto vzniklo toto zdruzenie, ktore bude davat stimuly a podnety autoritam. A potom sa uz tento problem bude musiet riesit. Snad aj pozitivnymi legislativnymi zmenami.



Hladam cesty a useky, ako spokojnosti vyjst v ustrety.

Old Post 04-04-2007 v 18:08 PM
HeRB je offline   Profil uživatele HeRB   Find more posts by HeRB   Foto galerie člena HeRB   Click here to Send HeRB a Private Message   Add HeRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 288

2HeRB:Na slovensku je hlavne problem,ze politici a mafia maju prospech zo sucasneho stavu veci.Ja osobne si myslim,ze politici su plateni mafiou na to,aby presadzovali represiu voci marihuane a tym vytvaraju priestor pre cierny trh. Zufala situacia.
Co sa tyka nalepiek,tak si myslim,ze obcianske zdruzenie by bolo vhodne hlavne kvoli nim,mohli by sme odvadzat 2percenta dani,z ktorich by sa dalo financovat tlacenie nalepiek a plagatov.

Old Post 04-04-2007 v 18:36 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2014 - Dekriminalizacia marihuany na Slovensku - 67 odpovědí
12-04-2010 - Legalizácia Marihuany Na Slovensku: Nová Anketa - 13 odpovědí
29-06-2005 - Legalizace marihuany - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3456560 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív