Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 273

Nekde jsem tu cetl ze by se melo z duvodu presoleni pudy prolevat nejmene 3x takovym objemem co ma kvetinac.
Zde jsou info o pruplachu pri vysokem EC zcela totozne s Grower.cz

http://www.growweedeasy.com/flushin...arijuana-plants

Takze mate oba dva spise na mysli jen zaliti cistou vodou kdyz ma vytect pouhe 30% ?
Proto jsem se prave ptal kolik litru na pruplach.

Old Post 21-11-2016 v 15:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 274

No když se to vezme, tak ty potřebuješ, pokud řešíš problém s přehnojením dostat tu vodu, která je v květináči a je přehnojená ven. To znamená, že bys to měl prolít tak, aby nová voda, kterou leješ do květináče vytlačila ven tu přehnojenou vodu. Měl bys to tedy prolít minimálně 11l vody, aby to bylo efektivní.

Old Post 21-11-2016 v 16:07 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 275

Možná jsem ale napsal úplnou kravinu. Ale když to proliješ tolika vody, tak to bude myslím si dostačující průplach.

Old Post 21-11-2016 v 16:09 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 276

Asi tak, jde to i ve sprse, ale tomu bych se vyvaroval . Klasika zalivka bez hnojel s upravenym ph ,jak jak uz nekdo psal ,pokud prolejes 3x s tim ze ti neco vytece ,to znamena ze nashromazdeny hnoje v hline protecou, smichaji se s cistou vodou a daji ti mensi ec . Az uvidis ze ec je stabilnejsi na normalni hodnote,tak lehce prihnojuj a mer vytok, to ti orientacne ukaze co si muzes dovolit jim dat nazrat.

Old Post 21-11-2016 v 16:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 277

Ja mam na mysli,at vezmes do ruky sprchu,pustis vodu a lejes do kvetniku,dokud nepotece normalni voda a ne hnedka,takova,kterou lijes do kvetniku kdyz hnojis......
predpokladam,ze hnojis bio hnojivama a proto se to da dobre poznat,kdyz prestane vytekad hneda voda plna srace......dale mas EC metr,tak to prolij,nehej ve vane pul hodiny,dej pod kvetnik podmisku a vytok co opet neco vytece z kvetniku behem dalsi hodiny zmer,urcite to nebude mit ec 2-4 ale mene......o to jde
11l Kvetnik Ti urco minimalne 5 dni prosychat bude !!!

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-11-2016 v 16:46 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 278

Mam k dispozici maximalne 30 litru odstate vody coz je 6 l na jeden kvetinac, musel bych prolevat zitra treba 3 kvetinace a dalsi den ty dva.
Nebo to prolit jen temi 6 l a musi to proste stacit....popripade to po tydnu zopakovat s temi 6l.

Abych rekl pravdu tak mam docela strach do jednoho kvetinace lit i tech 6 litru ,zda se mi to hrozne moc ale kdyz to musi byt...

Old Post 21-11-2016 v 16:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 279

Hele ec nemas az tak moc vysoky , co clovek to nazor, klidne to muzes dva tydny zalivat cistou vodou a tostliny si vezmou co potrebuji . Vsichni se boji ze kdyz to nepohnoji,tak jim to zdechne. Nekvic tinsezerou az tam bude kvet . Ted jim klidne lej jen vodu dokud se to nezlepsi, nebo to prolej kde uznas za vhodny. I kdyz by mela voda ze sprchy bysoky ph tak hlina to skroupne, jen me to prijde jako zbytecnej sok. Dneska ti vyfotim ty moje a to jim teklo ec 6 jeste pred tydnem. Ted zalevam vodou a uvidis sam jak na tom sou

Old Post 21-11-2016 v 17:00 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 280

Já tam furt vidím špatnou teplotu v kořenech

Old Post 21-11-2016 v 17:04 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 281

:-D
Hele......
kdyz jsem jel svoje prvni kytky INDOOR ,mel jsem jich 20 a najednou mi zacaly nejak chradnout,zloutnout,zasychat konecky listu,behem par dni na nich nebylo skoro zadne listi a ja porad nevedel cim to bylo,objednal jsem PH metr,pac papirky i kapky staly za prd,hlavne kdyz hnojis bio hnojivem,kapky ti jsou k nicemu,ikdyz nekteri si tady nekdy stoji za tim,ze to zmeri i pres tu hnedou barvu poznaji PH diky kapkam :-D
zjistil jsem,ze kdyz hnojim hnojivem biocanna,ph po pridani hnojiv klesne z cca 7,6 az na hodnotu okolo 4 !!!!
z toho jsem odvodil,ze kytky nepapaji a ja vesele zasoluju substrat,
kytky uz byly v kvetu,asi v pulce a chtel jsem je vyhodit,pac to byli neskutecni zebraci,nevedel jsem co dal,tak jsem je jednu po druhe vzal do sprchy a zacal pruplach,teklo z nich strasne moc sracek,sama hneda voda,rikam coca-cola
dopadlo to tkze jsem je za 5minut 12.00 zachranil,sice jsem se pripravil o velkou cast sklizne,ale i tak jsem mel nakonec 480g slusneho koureni,uplnej humus to nebyl a vyhra v loterii taky ne,jde jen o to,ze nejjednodussi reseni prislo az jako posledni.......
jestli ti muzu poradit,vem je pod tu sprchu,neres odstatou ci neodstatou vodu ,jestli to chces udelat nejlepe jak muzes tak :
proplachni je pod sprchou kazdou 30-40litry vody a tu odstatou vodu co mas ,tak uprav PH a kazdou nakonec zalij tou upravenou odstatou vodou 30L/5kytek je kazda 6L vody s upravenym PH, nechej je okapat ve vane,da se jeste zmacknout trosku kvetnik,aby co nejvetsi mnozstvi vody vyteklo ven(bacha na prilis moc sily,ony ty kvetniky rady praskaji) dej je zpatky do boxu a vsechny ofuky co mas,nasmeruj primo na kvetniky,bude to rychleji prosychat,jinak uz nevim co vic muzes udelat ale myslim si,ze moc na vyber nemas,jako ja tenkrat poprve :-D

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-11-2016 v 17:07 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 282

To neni vazne ani technicky mozny,ne opravdu, podlaha v noci ma kolem 19-20C.
ae jeste teda muzu zkusit gat pod kvetinace tlustou karimatku ,nebo nejaky polystyren? jesli to ma teda vubec nejakou cenu?
Vyhrivaci desky-podlozky do zasuvky jsou prilis male a drahe.

Old Post 21-11-2016 v 17:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 283

a nebo perinu na noc :-D

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-11-2016 v 17:12 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 284

Madical,ty se s toho zblázníš

Old Post 21-11-2016 v 17:13 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 285

Hele,20°C je uplne pohoda,nezapominejme,ze kytky out se sklizi s prvnimi prizemnimi mraziky .......ja mam v boxu pres noc okolo 18°C pravidelne a holky nic nerikaly,jsou uplne v pohode

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-11-2016 v 17:15 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kewin
Stálý Člen

Karma uživatele kewin - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 286

Ahoj, nechci Ti to tady vůbec zasírat, ale trošku mi teď Tvé problémy připomněly ty mé , před pár koly. Jel jsem také hlínu, měřil pH, hnojil dle návodu (EC metr jsem neměl) a kytkám se prostě nedařilo, i když jsem vše dělal podle návodu. Nakonec jsem byl tak zoufalý, že jsem kytky vzal do sprchy a natvrdo vlažnou vodou (ne studenou) jsem je všechny prolil, řekl jsem si, že hůř se jim už dařit nemůže.

A hle... Pomohlo jim to. Vysychalo to teda ukrutně dlouhou, jelikož jsem jel CFL, ale to pomohlo mě.

Tím Ti nechci radit, aby jsi udělal to samé, spíš jen poukazuji na to, že někdy méně je více a přehnaná péče ničemu nesvědčí.

Přeju Ti, ať to zdárně dokončíš, ale podle mě také nevypadají tak špatně...

Ať se daří.

EDIT: v podstatě jsem tenkrát udělal to, co napsal a poradil Anarchom pár příspěvků výše.

Naposledy upravil kewin 21-11-2016 v 17:32 PM

Old Post 21-11-2016 v 17:16 PM
kewin je offline   Profil uživatele kewin   Find more posts by kewin   Foto galerie člena kewin   Click here to Send kewin a Private Message   Add kewin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 287

Zblazni se z toho no :-D . Fikus to trefil. Jeste jedna technicka , jak vypadaji koreny a jakou mas teplotu vody. To je taky klicovej faktor. Pak samo ze vymena vzduchu a teolota v boxu . Pokad je vse v poradku,tak ti to musi rust

Old Post 21-11-2016 v 17:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 288

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
:-D
Hele......
kdyz jsem jel svoje prvni kytky INDOOR ,mel jsem jich 20 a najednou mi zacaly nejak chradnout,zloutnout,zasychat konecky listu,behem par dni na nich nebylo skoro zadne listi a ja porad nevedel cim to bylo,objednal jsem PH metr,pac papirky i kapky staly za prd,hlavne kdyz hnojis bio hnojivem,kapky ti jsou k nicemu,ikdyz nekteri si tady nekdy stoji za tim,ze to zmeri i pres tu hnedou barvu poznaji PH diky kapkam :-D
zjistil jsem,ze kdyz hnojim hnojivem biocanna,ph po pridani hnojiv klesne z cca 7,6 az na hodnotu okolo 4 !!!!
z toho jsem odvodil,ze kytky nepapaji a ja vesele zasoluju substrat,
kytky uz byly v kvetu,asi v pulce a chtel jsem je vyhodit,pac to byli neskutecni zebraci,nevedel jsem co dal,tak jsem je jednu po druhe vzal do sprchy a zacal pruplach,teklo z nich strasne moc sracek,sama hneda voda,rikam coca-cola
dopadlo to tkze jsem je za 5minut 12.00 zachranil,sice jsem se pripravil o velkou cast sklizne,ale i tak jsem mel nakonec 480g slusneho koureni,uplnej humus to nebyl a vyhra v loterii taky ne,jde jen o to,ze nejjednodussi reseni prislo az jako posledni.......
jestli ti muzu poradit,vem je pod tu sprchu,neres odstatou ci neodstatou vodu ,jestli to chces udelat nejlepe jak muzes tak :
proplachni je pod sprchou kazdou 30-40litry vody a tu odstatou vodu co mas ,tak uprav PH a kazdou nakonec zalij tou upravenou odstatou vodou 30L/5kytek je kazda 6L vody s upravenym PH, nechej je okapat ve vane,da se jeste zmacknout trosku kvetnik,aby co nejvetsi mnozstvi vody vyteklo ven(bacha na prilis moc sily,ony ty kvetniky rady praskaji) dej je zpatky do boxu a vsechny ofuky co mas,nasmeruj primo na kvetniky,bude to rychleji prosychat,jinak uz nevim co vic muzes udelat ale myslim si,ze moc na vyber nemas,jako ja tenkrat poprve :-D



Jeste me napadlo koupit cocos a presadit je vsechny a hlinu vyhodit nebo je to uz kvuli tak velkym korenum nemozne presazeni?

Old Post 21-11-2016 v 17:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5463200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív