Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 273

citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj Groweři, mám první a malinký dotázek.
Dneska ráno se mi na kytkách objevilo toto, listy jsou jakoby zarolované.
Jsem uplný amatér, mám balkonovku Northorn light Auto.
Budu rád za každou radu. J.Š.



podle bilych tecek a nasledne krouceni listu to vypada na nejakeho parazita dival ses na listy vetsinou ze spod zda li tam nemas nejake broucky? tohle presne co dela kytka a jak vypada muzou mit na svedomi svilusky tak mrkni a dej vedet

Old Post 09-07-2014 v 11:49 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 274

Koukal.. přišlo mi že tam je něco bílého..
mám to projet BIOOLEM?
Díky.

Old Post 09-07-2014 v 11:53 AM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 275


jestli to jsou takovi mali byli broucci viz foto tak jsou to urcite svilusky ale jak uz je tady v mnoha tematech napsano tak vysavaji rostlinu ktera dela bile fleky a pri vetsim zamorene pavucinky nejlepsi je to chytit za vcasu tak ze na nic necekej a hned to postrikej bioolem a treba za 3dny zase dokud nezmiznou nezapomen ale na jednu vec biool nema ochranou lhutu a a je jen kontakni tak ze je musis poradne smocit

Old Post 09-07-2014 v 11:59 AM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 276

super děkuji, večer to nafotím a porovnám s tím v sobotu jak to bude vypadat.

Old Post 09-07-2014 v 12:23 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 277

ok neni zac ale jestli to nezmizne tak bych se nebal pouzit nejakou chemii kdyz je to na rustu ale to uz je krajni reseni jinak drzim palce a dej vedet

Old Post 09-07-2014 v 12:25 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od zmijak
tak ze problem vyresen dnes po konzultaci s mistrem bartem kteremu moc dekuji jsem zjistil ze uz mam v pici ec metr ktery me ukazoval spatne hodnoty ktere jsem poznal tak ze jsem namichal hnojiva jib v pomeru 10:20:30 a vysledne ec by melo byt cca +- 1.9-2 ale muj ec metr me ukazoval ec 3.5 tak jsem to snizoval coz vysledek je takovy ze mam zavazny nedostatek dusiku a ec spravne na vytoku s novym ec metrem je 0.9 co je velmi malo na kokos tak ze jsem okamzite namichal hnojky v pomeru 20:20:20 a zalil a taky jeste udelal postrik na listy tak ze ted cekam jak to vse dopadne jinak jeste jednou bartovi dekuji


gj, valim pro kalibrtest

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 10-07-2014 v 12:58 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 279



má někdo zkušenost s tímhle..vyloučil sem pesticidy protože na poli poblíž se nestříkalo dlouho ani přehnojení protože sem nehnojil dva týdny a silně pršelo..mám podezření na nedostatek některeho mikroprvku...jen kterého a jakým hnojivem to řešit..pred deštivým počasím seem hnojil jen kristalonem start v kterém sou i mikroprvky. fakt nevím vzniklo to za 3 dny..díki za jakoukoli raduuu

Old Post 10-07-2014 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 280

Zda to není tím že sem posledně nehnojil a ješte se to propláchlo tím počasím..fakt nevim prosím o radu protože je to na všech kytkách a myslím že se to chystá zničit všechny

Old Post 10-07-2014 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 281

napis co to dela kytce nebot jako kazda kytka jak roste tak ma vzdy ty mensi listy co tepprve rostou svetlejsi ale taky to muze byt dusikem

Old Post 10-07-2014 v 14:01 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rebel
Nový Člen

Karma uživatele rebel - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Obecné suche skvrny na listech Příspěvek č. 282



zdarec, mam kybl na balkone (jako vzdy, puda tri roky odlezeny kvalitni kompost), druh rostliny neznam ale loni "chutnala" dobre. Mam problem s listy, nejake napady wocogo?

Old Post 10-07-2014 v 14:14 PM
rebel je offline   Profil uživatele rebel   Find more posts by rebel   Foto galerie člena rebel   Click here to Send rebel a Private Message   Add rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 283

nene ..tohle je vážný to žlutý uschne a je to v prdeli..už mám zkušenost jen nevim co s tím..zítra to zaleju kristalonem start zhánim wuxal vápník a kupuju ješte doplnek železa..zahnojíme uvidíme..každopádne musím švihat nebo to zeschne...udelalo se to náhle..byl sem tam pred destem a bylo to ok ..bude to podvýživený jen nevím co chybí..podle faq to vypadaá na železo nebo síru...nebo celkově

Old Post 10-07-2014 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 284

je má zase chcát..nevím jestli se to co zaleju hned nevyplaví

Old Post 10-07-2014 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 285

neni to jako v kvetinaci ze ti se hnojky odplavi ven drenaznima otvory

Old Post 10-07-2014 v 15:32 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 286

Cau hod si to do problemu s listy a nezakladej novy temata takhle dostanes tak max vynadano misto rady. . . Tam ti poradi

Old Post 10-07-2014 v 15:50 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Dotaz Hnědé fleky Příspěvek č. 287



Zdravím členy Groweru,

projel jsem takřka celé fórum od zhora až dolů, ale stejně se stále nemohu rozhodnout, v čem pravděpodobně bude můj problém. Proto bych se Vás chtěl zeptat a hlavně neudělat žádnou blbost.

Mám zasazené 3 Deimos hybridy (autoflower), mají asi 2 a půl týdne a odspoda mi kytička na krajích listů hnědne. Přikládám fotky... v zemi mám 30% substrátu pro kaktusy, 30% kompostu (agro), keramzit a perlit. Mám to venku v květináčích a podle všeho mě napadají jenom tyhle možnosti :


  • Přehnojení (že by byl bohatý kompost?, tedy rozhodně nehnojit na růst)
  • Nedostatek draslíku, hořčíku, zinku... (ale bojím se hnojit) [dusík by to snad být neměl, ne?]
  • Přelité (prvních pět dní jsem zapomněl proděravět dole průduchy + půda dobře drží vlhko)
  • Spálení od slunce (fleky se objevily při 3denním pařáku, ale i novější listy tyto fleky mají a to je teď pár dní pod mrakem)


Chtěl bych Vás tímto poprosit o radu, co vnímáte jako nejpravděpodobnější možnost. Hnědne od spoda, kytka na obrázku je na tom nejhůře, ostatní to mají jen na těch nejstarších listech. Přemýšlel jsem, že bych to prolil trochu peroxidem vodíku, abych tomu dodal kyslík, kdyby náhodou měla kytka problém s kořeny. Mám strach, že mi kytička takhle pomalu ale jistě zhnědne celá ... Co myslíte?

Old Post 10-07-2014 v 16:32 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 288

vis jake mas ec pudy?? ale tohle to me prijde jako prehnojene a taky jake mas vystupni ph ??

Old Post 10-07-2014 v 17:03 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7372200 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív