Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 273


vie niekto poradiť prečo sa mi na niektorých listoch vyhadzujú takéto hnedé flaky:

Old Post 14-04-2013 v 13:55 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 274

citace:
Původní příspěvek od kubok
vie niekto poradiť prečo sa mi na niektorých listoch vyhadzujú takéto hnedé flaky:

Na základě toho ohromného množství informací, které jsi dodal, jsem si téměř jist, že problém vězí v zálivce. Ph, EC, poměr hnojiv, teplota, kvalita hnojiv, atd., atd.... to budou viníci.... ale jak to mám kua vědět, když na nás vybalíš hnusnej flek bez popisu tvého způsobu pěstění.

Old Post 15-04-2013 v 12:01 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 275

citace:
Původní příspěvek od kubok
vie niekto poradiť prečo sa mi na niektorých listoch vyhadzujú takéto hnedé flaky:

Spíše zasolený substrát.

Grow Max 150W

Old Post 15-04-2013 v 12:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 276

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Spíše zasolený substrát.


no premývam už 3 týždeň, takže skôr v tom ( viem že je to zbytočné - ale mal som 3 rôzne strainy v jednom kvetináči - 1. rastlinku som už zoťal: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=69084 ), PH mám stále vyššie ako by som mal mať 7-7,5 a nedarí sa mi znížiť (voda bez hnojív).

Pred tým som hnojil BioBizz - BioGrow, BioBloom, TopMax - podla predpísaných hodnôt, počas hnojenia som nepostrehol žiadne problémy.

Old Post 15-04-2013 v 12:11 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 277

Jestli to dobře chápu, tak to máš chvilku před sklizní.... to už bych neřešil fleky... to se ke konci prostě stává.

Old Post 15-04-2013 v 13:12 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 278

Mám podobný problém listy mi začali ke konci hnědnout až schnout, podívej se jestli ti nestojí v květináčích voda! Například já to měl tím že jsem je zalil 2x trochu víc, a voda s hnojkama se mi usadila na dně kýble a v míse pod kýblem, stáli v tom tudíž kořeny a smrdělo to jako kanál. Kytka neustále vstřebávala ten humus ve kterym stálá,takže byla spálená. Řešil jsem to už jen proplachem, mám teď 25 dní do kosy tak jsem to vyřešil takhle. Vypadá to na stejnej problém, malý fleky hnědý na listech, časem se začnou rozlejzat a schnout.



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 16-04-2013 v 06:21 AM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 279



ahoj lidi mám problém nějak mi bělají listy nevíte proč?měl sem to ve skříni ale jelikož tam už není místo tak sem to byl nucen dát ven tak buť tam je tam moc sluníčko nebo je tam večer zima jinak nevím nebo jim něco chybí ph by mělo bejt ok a substrát je namixovanej nějakej kokos pak perlit a zahradnický sub.

Old Post 16-04-2013 v 17:00 PM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 280

od slunce

Old Post 16-04-2013 v 19:55 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 281

Zdar sry za neaktivitu měl jsem ted nonstop šichty ale foto už nebude ani třeba konečně jsem si byl schopnej koupit aspon ty kapky u výtoku té kytky jsem naměřil ph asi 7,2
začli mi to dělat další tři kytky
Chtěl jsem se jen zeptat kolik cca by mělo mýt ph zálivky abych srazil ten výtok na ph 6.2.6.5 jsou to 3.5 květináče a neni to zrovna moc proschlý jen aby jste to brali v potaz

Old Post 19-04-2013 v 17:27 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 282

Zdravím mám stejný problém, po tom co jsem se konečně dokopal ke změření PH a EC výtoku ( dřív jsem měřil jenom zálivku ) zjistil sem že květník byl mnohonásobně zasolený - Biobizz haha
Ec metr výtoku ukazoval 1,59 super ale blikalo tam namě x10 !!! takže EC bylo 16 fuj ... a PH 6,9
po prolití květináče 3,5l cca 10l vody s upraveným ph, ec kleslo na nějakých 3.0 ( dál jsem to zatím nehrotil protože už to bylo nasáklý až hrůza, dál to budu snižovat postupně až to vyschne) ale ph nechce klesnout pod 6,6 ať jim dám zálivku jak chci nízkou - přičítám to tomu hrozně zasolenýmu substrátu, uvidím jak to pujde dál, doufám že se mi to podaří (PH těch zálivek bylo něco okolo 4.0 a stejně jsem se nedostal na požadovaný PH výtoku, uvidím po proschnutí a opětovnýmu snažení )

Rada ... s bio hnojkama to fakt nepřehánějte,strašně se to zasoluje, divím se že kytky ještě jakš takš rostly

Old Post 20-04-2013 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 283

Classic: Hele někde mi tu poradil týpek at koupim florakleen a je fakt bezva za 250kaček 1l tk na rok a v pohodě to odsoluje a je to dobrý i na přehnojení. Já měl po tom podmisku uplně bílou od zaschlý soli
Jinak jak spolehlivě srazit to ph v květníku bych tky rád věděl

Old Post 21-04-2013 v 08:25 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypno 808
Nový Člen

Karma uživatele hypno 808 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 11  

Obecné žloutnutí Příspěvek č. 284


Chtěl bychse zeptat čim to je že mi žloutnou listy, jestli to neni Dusíkem .

Naposledy upravil hypno 808 21-04-2013 v 21:47 PM

Old Post 21-04-2013 v 21:22 PM
hypno 808 je offline   Profil uživatele hypno 808   Find more posts by hypno 808   Foto galerie člena hypno 808   Click here to Send hypno 808 a Private Message   Add hypno 808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetanospasmin
Nový Člen

Karma uživatele tetanospasmin - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 285

tohle imho není dusík

spíš nějaký mikroprvek, nejspíše železo, změř si pH

Old Post 21-04-2013 v 23:05 PM
tetanospasmin je offline   Profil uživatele tetanospasmin   Find more posts by tetanospasmin   Foto galerie člena tetanospasmin   Click here to Send tetanospasmin a Private Message   Add tetanospasmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 286

k tomu ty načervenalí stonky to vypadá bud blbý ph nebo moc hnojek a zasoleno ty kytky vypadaj že do sebe neberou živiny

Old Post 22-04-2013 v 08:12 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: žloutnutí Příspěvek č. 287

citace:
Původní příspěvek od hypno 808
Chtěl bychse zeptat čim to je že mi žloutnou listy, jestli to neni Dusíkem .


..proč ne dusik když je v květu?Stonky červene muze byt P a nebo taky z chladu..

Old Post 22-04-2013 v 08:21 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scunk
Stálý Člen

Karma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% PěstitelskáKarma uživatele scunk - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 288



Ahoj všem zahradníkům a zahradnicím.
Chtěl bych se s Vámi podělit s mým problémem a jestli mi někdo ze zkušenějších poradí, tak budu moc rád..
Jedu další kolo s holkama od Sweet Seeds viz: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=68744 a postihla mě na téměř 40 dni květu nějáká zvláštní věc. Týká se to ale jen jednoho modelu (Jack 47). Ostatní (Ice Cool a Cream 47) jsou naprosto zdravé a rostou tak jak mají. Projevuje se to flekatěním a postupným usycháním pouze horních listů a lístků v květech. Hnojím BioBizz 4ml/l Bloom a 2ml/l Grow všem stejně. Teplota u vrcholů je kolem 27.
Může se stát, že by zrovna Jack 47 byl citlivější na stejné hnojení jako mají ostatní? I když s BioBizzem teoreticky přehnojit nejde.
Ph mám z výtoku 6,5 a lampu 30cm nad vrcholama..

Budu moc rád za každé postřehy....S.

5x BJ a 3x C47 pod čtyřma koulema

8x Big Foot pod čtyřma koulema

6x Jack 47, 3x Cream 47, 3x Ice Cool pod čtyřma koulema (sklizeno)

3x Ganesh Spirit, 3x Cream Caramel, 3x Green Poison, 3x Sweet Cheese pod čtyřma koulema (probíhá)

Naposledy upravil scunk 22-04-2013 v 10:54 AM

Old Post 22-04-2013 v 08:53 AM
scunk je offline   Profil uživatele scunk   Find more posts by scunk   Foto galerie člena scunk   Click here to Send scunk a Private Message   Add scunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1358640 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív