Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 273

vadi mi ze dokud nebudu mit doma skrin tak sem nucen kourit vice mene travu co za moc nestoji. moje uroda uz je davno pryc, od kamosu taky a dealeri prodavaji same hnusne chemky.

taky mi vadi ze susaky a to, ze kdyz kourim indiku, tak nejsem vubec spolecensky.

joa strasne me serou nazory a prezitky o trave od lidi, co o tom vi uplnou piču.

flow,grow,glow

Old Post 10-12-2008 v 11:11 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 274

sere mně

pamnět v piče
nespusobuje rakovinu protože ty bunky
driv odumrou nez stacej dostat raka
když mate v rodine demenci nebo schyzofrenii
tak ji muže vyvolat nebo potlačit
vedecky dokazano a taky od te
doby co hulim sem linej .......
a takovej flegmo nic nehrotim
je to 50 na 50 ........čest a sry za
ty chybi .........kazdej ma svuj nazor

http://grower.cz/forum/showthread.p... WR -SKLIZENO

http://grower.cz/forum/showthread.p... O5 125W RED LOWRYDER *2

Old Post 10-12-2008 v 11:22 AM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 275

vadi mi ze je brana ako ine tvrde drogy, to ze ju fajcia 10-13 rocne deti tiez neni spravne...a na tej lenivosti nieco bude ale vsetko sa da vychytat,,, nejaky energy BOOOM model + vapolizeer a rakovina ani stoned vas trapit nebudu
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 10-12-2008 v 12:19 PM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 276

tak brana k tvrdym drogam to urcite neni ...a to e to fajcia male deti mi
dost vadi.. nic s tym nespravim, a ete ma sere ta pamet a lenivost
to je strasne sa niekedy prekonat

peace

legalize it

Old Post 13-12-2008 v 18:40 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
refresh171
Stálý Člen

Karma uživatele refresh171 - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 277

Taky na sobe trosinku tu lenost vidim, ale jako nevidim moc veci co by mi vadily, co je pravda ze to kourej maly decka aby byly "IN", a taky ze je nelegalni...toz to je asi vse. Jinak taky pozoruju ze lidi v mem okoli co hulej tak se jako dooost hodne potej, coz ja na sobe nejak nepozoruju, ale to je asi tim ze to s marunkou tolik neprehanim nebo coo........

Old Post 13-12-2008 v 19:00 PM
refresh171 je offline   Profil uživatele refresh171   Find more posts by refresh171   Foto galerie člena refresh171   Click here to Send refresh171 a Private Message   Add refresh171 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
first
Stálý Člen

Karma uživatele first - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 278

na marihuaně jako kytce mi nevadí nic..vaděj mi spíš věci okolo ní..vadí mi,že ikdyž má spoustu léčivejch účinků a jinejch hodně užitečnejch způsobů využití,pořád není legální..taky mi vaděj lidi kteří vidí v pěstování pouze peníze (např.vietnamci)..pěstovat se má pro sebe..ne pro někoho jinýho

Old Post 13-12-2008 v 19:10 PM
first je offline   Profil uživatele first   Find more posts by first   Foto galerie člena first   Click here to Send first a Private Message   Add first to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hostage
Stálý Člen

Karma uživatele Hostage - 3% PěstitelskáKarma uživatele Hostage - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 279

citace:
Původní příspěvek od raStaVK
tak brana k tvrdym drogam to urcite neni ...a to e to fajcia male deti mi
dost vadi.. nic s tym nespravim, a ete ma sere ta pamet a lenivost
to je strasne sa niekedy prekonat

peace
on nemyslel brána ale braná ;-)

...
If you are the big tree, let me tell you that
We are the small axe, sharp and ready
...
Moj prvy salvia grow

Old Post 13-12-2008 v 20:55 PM
Hostage je offline   Profil uživatele Hostage   Find more posts by Hostage   Foto galerie člena Hostage   Click here to Send Hostage a Private Message   Add Hostage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 280

Mně na marihuaně vadí, jak ji někteří děsně obhajujou

Old Post 13-12-2008 v 23:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 281

Ze se mi po ni nezdaj sny

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 17-12-2008 v 09:42 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juryno
Nový Člen

Karma uživatele juryno - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 282

na gandzi je hrozna ta strata pamate, koncentracie a nepozornost. niekedy to zachadza az do extremu.

a vadi mi na nej zavislost. za najvacsiu chujovinu na svete povazujem hlasku - marihuana nie je zavisla.

Old Post 19-12-2008 v 13:04 PM
juryno je offline   Profil uživatele juryno   Find more posts by juryno   Foto galerie člena juryno   Click here to Send juryno a Private Message   Add juryno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele juryno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 283

citace:
Původní příspěvek od juryno
na gandzi je hrozna ta strata pamate, koncentracie a nepozornost. niekedy to zachadza az do extremu.

a vadi mi na nej zavislost. za najvacsiu chujovinu na svete povazujem hlasku - marihuana nie je zavisla.

???...a načom je ta marihuana zavisla?...snad nie na THC...z toho by sa zrejme nedostala

antiOT: viac je na nej dobrého než zlého IMHO takže to neako nehrotim

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 19-12-2008 v 16:02 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 284

citace:
Původní příspěvek od juryno
na gandzi je hrozna ta strata pamate, koncentracie a nepozornost. niekedy to zachadza az do extremu.

a vadi mi na nej zavislost. za najvacsiu chujovinu na svete povazujem hlasku - marihuana nie je zavisla.


Seš ko.ot a svádíš to na hulení. Na marihuaně existuje sice jakási forma psychickej závislosti,ale častým užíváním se snižují rapidně její účinky, takže není až tak nebezpečná. V žádným případě po ní nikdo nebude neustále vypadat jako Macháček v Samotářích. Takoví lidi jsou prostě magoři, za to marihuana nemůže.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 23-12-2008 v 15:24 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 285

ze dokaze vyvolat pekne depky

Old Post 23-12-2008 v 15:45 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4rt3n5
Nový Člen

Karma uživatele M4rt3n5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 286

Když ji miluješ, není co řešit!!!

Old Post 23-12-2008 v 19:09 PM
M4rt3n5 je offline   Profil uživatele M4rt3n5   Find more posts by M4rt3n5   Foto galerie člena M4rt3n5   Click here to Send M4rt3n5 a Private Message   Add M4rt3n5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 287

hulim 5 rokov... najprv to bolo tak ze, hulim / nehulim ... jemi jedno. ked bolo, bolo. Ked nie, tak nie... niekedy bolo hluche obdobie aj 2 mesiace... ale potom (asi koniec 2 roc. na gympli) to zacalo z hurta. zacalo sa to stupnovat. pravidelne katdy piatok alebo sobotu. Potom kazdy piatok AJ sobotu. potom obcas aj cez tyzden. Atakdalej sa to stupnovalo a zrazu to islo 3x denne (Obdobie maturity....aj akademiciky tyzden som cely prehulil).... Samozrejme stale som sa stretaval aj s ludmi co nehulia (skola, praca, rodina a niektory kamarati) cize ma to az tak nevypatlalo ako s vvravi... Po strednej nastali 3 apol mesiaca volna a tak co budem?
no a teraz som sa stal abstinentom (uz cele 3 tyzdne)

=]

No a teraz k teme...

Vadi mi:::::::::::::::::::::::::::::::::

1, cena (min 350 sk/G v porovnani s "vyrobnou cenou") (jest chore)
2, postavenie mimo legal...
3, slabsia pamet (najme kratkodoba)
4, sposobovala mi zdravotne problemi... (dovod abstinencie)
5, a v neposlednom rade: je to horlavina, takze velice rychlo sa pali. =[

Tesi ma::::::::::::::::::::::::::::::::

1, Stale slape rovnako. (iba sa uz nesmejem ale premyslam.)

Old Post 27-12-2008 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BoBoR
Stálý Člen

Karma uživatele BoBoR - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 288

tak mne tiez cena , ze je to nelegalne , ze som z toho tupy , ze je toho malo , a ze to kope .......

Až keď bude vyrúbaný posledný strom , otrávená posledná rieka , chytená posledná ryba , zistíme , že peniaze sa jesť nedajú

Old Post 29-12-2008 v 00:47 AM
BoBoR je offline   Profil uživatele BoBoR   Find more posts by BoBoR   Foto galerie člena BoBoR   Click here to Send BoBoR a Private Message   Add BoBoR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8102960 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív