Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 273

no, klasika..ocb, smokingy, nekonečný ocb, taky nekonečný modrý rizzly+..osobně mám radši stovkový Rizzly+ modrý:-)) zlozvyk no:-) a cíga do toho co mají v trafice:-)) a měli vážky:-) filtry si kupuju,jinak vizitka rulezz:-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 01-08-2006 v 15:55 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stmtaz
Nový Člen

Karma uživatele stmtaz - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 274

ja mam nejradši rýžoví papírky Element sou fakt hustý hořej i pomalejš ja tomu nevěřil ale rozdíl je poznat

sk8grower

Old Post 06-08-2006 v 16:53 PM
stmtaz je offline   Profil uživatele stmtaz   Find more posts by stmtaz   Foto galerie člena stmtaz   Click here to Send stmtaz a Private Message   Add stmtaz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stmtaz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 275

Ja najradsej balim do OCB cierne....a neviem preco ale zacinal som s RIZZLAMI....je pravda ze dobre nelepili....no na tabak kupujem doteraz jedine oranzove Rizzla te mam fuckt rad a som s nimi spokojny....na dovolenke som sa dostal k bledomodrym rizzlam a bol som tiez velmi spokojny...u nas niesu k dostaniu nikde....

tagze: 1. OCB black
2. Rizzla orange krátke (pouzívam len na tabak)

Old Post 10-08-2006 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 276

no, kdyz jsem jeste papery potreboval, kupoval jsem si - sice drahy, ale dobry - ruzovy OCBcka
kazdopadne ted jsem papery nepotreboval asi 1/2roku, davam si radsi slukarnu, bongo ci kybl...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 15-08-2006 v 03:46 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 277

Jedine OCB... nejradsi mam Rolly ale ty dlouhe jsou taky dobre...
a na cigara si kupuju papirky Javanes...

jo a minuly tyden mi dal kamos Vazky po pradedovi ktery je uz 15let mrtvy... maximalni papirky... stare jak Metuzalem ale maximalni style ))

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 16-08-2006 v 11:17 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 278

dneska jsem koupil zelený smouky, taxem zvědav, jaxe osvědčej..

jiný už neměli

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 16-08-2006 v 19:09 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 279

černý OCB....ruláááá

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 24-08-2006 v 17:11 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 280

zdarec OCB když je nouze ale PURE HEMP every day!!! Taková přírodní dřevěná fajka taky není k zahození!!!????

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 24-08-2006 v 19:27 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Flash
Nový Člen

Karma uživatele Jack Flash - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 281

nejlepsi sou OCB slim to mi nikdo nevymluvi.

Jacksmoker

Old Post 29-09-2006 v 09:13 AM
Jack Flash je offline   Profil uživatele Jack Flash   Find more posts by Jack Flash   Foto galerie člena Jack Flash   Click here to Send Jack Flash a Private Message   Add Jack Flash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 282


tyto pejpry jsem si přivez z Valencie....z těch zelených vycházejí takové dlouhé, atletické špekuldy, ale ten papír nejni moc dobrý (při kouření jde cítit), ale ty červené, ty byly luxusní...

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 29-09-2006 v 14:40 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 283

Právě jsem se vrátil z dovolené v ČR. V Grow-shopu v Bořislavově ulici jsem nakoupil řadu věcí. Pokud jde o papírky, jeden sympatický prodavač mi doporučil OCB Premium Slim černé a Smoking King Size Slim červené, ty se podle jeho názoru prodávají nejčastěji. A musím říci, že měl pravdu. Pro úplné labužníky je to pochopitelně Pure Hemp.

Old Post 29-09-2006 v 15:10 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 284

nekonecne papirky sou bestOCB a ted sem mel moznost vyskouset papirky PAW-PAW a ocb budou asi lepsi jinak klasicky papirky sou pro me nej asi Smoking-cerne,stribrne pak OCB

Old Post 29-09-2006 v 15:19 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 285

vyhradne cerny OCB

Old Post 29-09-2006 v 19:34 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lutemnik
Stálý Člen

Karma uživatele lutemnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 286

zulam do Smoking Eco(OCB taky supr)

Old Post 29-09-2006 v 23:34 PM
lutemnik je offline   Profil uživatele lutemnik   Find more posts by lutemnik   Foto galerie člena lutemnik   Click here to Send lutemnik a Private Message   Add lutemnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melchiah
Nový Člen

Karma uživatele Melchiah - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 287

zdarec...
tak ja balil do cehokoli, hlavne kdyz se to pak dalo kourit....ted uz teda jen bonguju....ikdyz nejradsi jsem mel asi OCBblack a zlaty Smokingy....ne ze bych si kupoval vyhradne tyhle, ale bylo to vzdycky takovy automaticky...odpovidal jsem driv, nez jsem si uvedomil, jak ze to vlastne papirky chci)

Old Post 12-10-2006 v 20:48 PM
Melchiah je offline   Profil uživatele Melchiah   Find more posts by Melchiah   Foto galerie člena Melchiah   Click here to Send Melchiah a Private Message   Add Melchiah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 288



ja objevil tyhle pruhledny jsou v klidu jinak je mi jedno z jakych papiru
hlavne musej bejt tenky

Old Post 12-10-2006 v 21:03 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0274830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív