Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 273

Pokud jsem to sem už psal, taxorry, vážně

Ramon Dexter je postava z jednoho z mých nejoblíbenějších comixů. To je moje netová a literární přezdívka.
Kámoši mi říkají Gotte, což ze z mýho jména.
A úplně nejdřív mi říkali Datel, což vzniklo zase z mýho příjmení.

Old Post 14-11-2004 v 14:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 274

Tuhle prezdivku mam asi 7 let, je to znacka myho snowboardu. To je ale prekvapko Jinak kamosi mi rikaji jenom Nide.

Naposledy upravil nidecker 15-11-2004 v 12:36 PM

Old Post 15-11-2004 v 12:19 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 275

jsem obrovsky blond
jsem obrovsky nadřenej
jsem obrovsky inteligentní
jsem obrovsky talentovanej získávat si srdce žen
jsem JOHNY BRAVO


Jinak ovšem RSDr. Ing. Josef Novák MBA, učitel na čelo s brýlemi, rachitidou a chronickým zánětem prostaty

Old Post 15-11-2004 v 12:34 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 276

oo MAMA

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-11-2004 v 12:36 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 277

zajímavý téma! Aspoň můžu vysvětlit, proč mam nick vood a ne wood i když to vypadá líp. Někde chtěj mít v nicu min.počet znaků a na to muj starej nick nestačí, takže sem používala voodoo, ale je to dost dlouhý, ale zato inteligentnější něž přezdívka, kterou používám asi od 10 let. takže sem u toho voodoo zůstala, akorát si to zkrátila na vood. That´sall, folks!

Old Post 16-11-2004 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukylle
Nový Člen

Karma uživatele lukylle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 278

....je to jednoduche, skomlenina luky+lle....snazim sa vfade davat nejake drobotiny k menu aby som sa potom netrapil s odpovedou: skus Luky56!!??
...ale celkom haluz si potom pametat, ze kde som co pouzil :-)

Old Post 16-11-2004 v 12:46 PM
lukylle je offline   Profil uživatele lukylle   Find more posts by lukylle   Foto galerie člena lukylle   Click here to Send lukylle a Private Message   Add lukylle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vencino
Nový Člen

Karma uživatele Vencino - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 279

No já se seznámil s jednou holkou a vona si mě dala do mobilu..éé teda jako číslo .. a jelikož už tam měla moc Venců, taxi mě tam dala jako Vencíno a je to .

Old Post 21-11-2004 v 17:47 PM
Vencino je offline   Profil uživatele Vencino   Find more posts by Vencino   Foto galerie člena Vencino     Add Vencino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 280

já mám přezdívku prostě uplně co mně napadlo, aby mně nikdo nepoznal, páč jinak se menuju Michal a ne Vladimír

Old Post 21-11-2004 v 20:49 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkejt
Stálý Člen

Karma uživatele punkejt - 8% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 281

Mně to vymyslel kámoš. Dřív jsem strašně ujížděl na punku. Teď už ne tak moc, ale mám ho furt rád, i když mě už trochu přestává hudebně uspokojovat, ale to sem nepatří. No a jak jsem poslouchal ten punk, tak on vymyslel to punkejt. Mně se to zalíbilo, páč je to vlastně normální slovo, který každej používá (i když asi spíš pungejt, ale to je jen autorská úprava )
Takže od punku. Když jsem byl malej, tak jsem jednou sjel na kole do škarpy, ale to s tim nic společnýho nemá...

Někteří praví: "Radost je větší než žal," kdežto jiní tvrdí: "Nikoli, větší je žal."
Leč pravím vám, radost a žal jsou neoddělitelné. Přicházejí vždy společně, a pokud zasedne k vašemu stolu samotná radost či samotný žal, pak nezapomínejte, že ten druhý spí na vašem loži.

-Chalíl Džibrán

Old Post 21-11-2004 v 21:12 PM
punkejt je offline   Profil uživatele punkejt   Find more posts by punkejt   Foto galerie člena punkejt   Click here to Send punkejt a Private Message   Add punkejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 282

citace:
Původní příspěvek od Wladimir518
já mám přezdívku prostě uplně co mně napadlo, aby mně nikdo nepoznal, páč jinak se menuju Michal a ne Vladimír


Tak bacha aby tě nikdo nepoznal Michale?
Třeba podle ména nebo tak
To mě fakt nakoplo
Díkes!

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 21-11-2004 v 22:31 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 283

tak třeba se se nemenuje ani Michal--->aby ho někdo nepoznal

Old Post 22-11-2004 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 284

ale co když se fakt menuju Vladimír a maskuju tim Michalem, co vy na to teď sem se do toho zamotal, že nevim jak se menuju

Old Post 24-11-2004 v 19:31 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 285

ha a 518 je přesmyčka 158 a to znamená že seš policajt, kterej se menuje Vladimír Michal

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-11-2004 v 08:34 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 286

..a máme ho! Já věděl že tady něco nehraje

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 25-11-2004 v 11:01 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 287

a teď ste mně odhalili

Old Post 25-11-2004 v 13:14 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 288

:
Já ¨ho mám podle jedný simpatický postawičky z SB.

Old Post 25-11-2004 v 13:32 PM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1359840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív