Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 273








tak tady vam davam par foto k2 pod 3 zarivkama 36w 6 rizku vinosnost byla cca 50g

Old Post 19-11-2006 v 10:44 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 274

vsimnete si vyskoveho pojezdu

Old Post 19-11-2006 v 10:47 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie wýkon Příspěvek č. 275

citace:
Původní příspěvek od powerjules
tak tady vam davam par foto k2 pod 3 zarivkama 36w 6 rizku vinosnost byla cca 50g
Zdarec nechci ti nějak bořit sebevědomí ale se zářivkama budeš pořát na těch tvých 50 g jestli chceš kvlitu ale taky vyšší množství musíš bejt ochotnej tomu taky něco věnovat ! pořiď si sodík a uvidíš že rozdíl tě přesvědčí ........jinak hodně štěstí ( mimochodem jen pro srovnání 3 holky power plantu v hydru na ploše 150x150 cm a 70 dní květu
a výnos byl 616 a svýtil jsem 750 w sodíkem s kombinovaným spektrem 80 % čevený 20 % modrý spektrum .

Naposledy upravil 12-12-2006 v 18:12 PM

Old Post 12-12-2006 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 276

prof..kombinovany sodik s 20 modry, zajimavy, muzes prosimte uvest ve kterym sodiku se pomer 80/20 vyskytuje? nebos to myslel ze 600hps je doplnen o 150 mh? .. jinak jak sis urcite vsim, powerjules to ma v asi tajny skrince. maly skrince. nevim nevim jak by tam napasoval hps a vetrani a dalsi.

power..dporocuju experimentovat s scrog, urzovat stenou vysku sisek, zarivky minimalni vzdalenost. vynos bude za danych podminek lepsi. jinak hezky.

Old Post 13-12-2006 v 12:17 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
děda Lebeda
Nový Člen

Karma uživatele děda Lebeda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 277

ahoj vsichni

predem bych chtel podekovat Zeusovi za parádní příspěvky a inspiraci.
Podle jeho doporučení jsem přibližně před rokem začal s pokusy. Trubice Narva mi připadají cenově i kvalitou přijatelné. Nebudu zdržovat technickými detaily jelikož je jich tu až až. Důležité je že trubice v armaturách používám s úsměvem po celou dobu růstu a jsem nadmíru spokojen s rychlostí růstu, barvou listů i celkovým dojmem kterým na mě rostliny působí. Troufnu si říct že za tu dobu se domnívám že je toto světlo pro ně snesitelnější. Při přechodu na kvetět přidám sodík a ihned se pozná že rostliny sice rostou pěkně ale nemůžu se zbavit dojmu že mi řikají " ztlum to prosím ". Samozřejmě že dodržuji ideální teplotu pomocí cooltube a nedopustím spálení. Po pár dnech si zvyknou a sviští směr buds......trubice samozřejmě nevyndavám ale naopak přidávám do míst jež sodík neosvítí a tady jsem si všimnul zajímavé věci. Hlavy jež jsou převážně osvicovány trubicemi mají viditelně více pryskyřice než hlavy osvicované sodíkem. Výbojku měním a používám kvalitní. zespoda se vyklubou velmi sympatické paličky které samozřejmě udělají radost. Rostlinky vstávají s trubicemi a sodík jede například jen 6-7 hod dle režimu. Doporučuji tedy kombinovat. Ještě jednou děkuji Zeusovi za rady a inspiraci jež změnili můj indoor k lepšímu.....

Old Post 13-12-2006 v 18:43 PM
děda Lebeda je offline   Profil uživatele děda Lebeda   Find more posts by děda Lebeda   Foto galerie člena děda Lebeda   Click here to Send děda Lebeda a Private Message   Add děda Lebeda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 278

ahoj
chtěl jsem se zeptat, tady ty komplety, to staci jen pripojit na 220V? Nic tomu nechybi? Protoze mi to pripada nejake levneeee...


http://shop.growshop.cz/katalog/det...3ff1a279a6bef42

Old Post 17-12-2006 v 20:09 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 279

chachar: "nejake levneeee.."...??? 2 750,- Kč
...co by si k tomu este chcel...???..mas tam setko...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 17-12-2006 v 20:34 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 280

vis o levnejsim?

Old Post 17-12-2006 v 20:36 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 281

napr...z janca.cz...by to tusim vyslo lacnejsie...ale bez tienitka..

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 17-12-2006 v 20:51 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

x Příspěvek č. 282

... vim ze je to trochu OT...
ale kdyz uz si tu 600W objednam, co je podle vas lepsi v rustu 18/6 metalhalid 400W anebo pripojit tu novou 600W na 18/6h???
Diky moc

Old Post 17-12-2006 v 20:55 PM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 283

nazdárek, nejsem žádnej velkem pěstitel něco jsem zkusil zatím venku a něco chci nasadit dovnitř teď na zimu, tak jsem se rozhodoval jaky zkusit osvětlení a osobně jsem názoru že je nejlepší skombinovat více zdrojů a po konzultaci se známími a proletění tohodle treadu jsem se rozhodl dát si do nové skříně tohle: 250W sodík + 2x36w Narva Oceanic colour + 2x30w Narva special Bio light viz http://www.akvarista.cz/web/shop/item-442

píšu to proto že jsem tu zářivky biolight neviděl nikde zmíněné a osobně si myslím že jsou na tom se spectrem v červené líp jak colour, doufám že sem nepíšu něco dávno známého, ale určitě se ozvu s tím jak se mi pod nima pěstovalo a třeba i nějaké to měření...

jinak k zářivkám pro ty co nešetří a preferují kvalitu doporučuji předředníky od téhle firmy http://www.cel.cz z webu se moc nedozvíte, ale jsou to předředníky pro zářivky aby neblikaly a šetřily se, prodejna je v praze a šumperku tu pražskou neznám ale snad tam seženete všechno co v tý na moravě

Old Post 17-12-2006 v 22:32 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 284

chachar: no určitě bude lepší na růst ten metalhalid pod ním to pojede určitě rychleji...

Old Post 17-12-2006 v 23:34 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 285

Thorr: Ak tam das sodik...tak si s cervenym spektorm nerob starosti...ale ak budes mat skrinu aj na rast...tak tam taj nejake modre spektrum... osvedcene su PHILIPS TLD 865 a 965

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 18-12-2006 v 06:26 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chachar
Stálý Člen

Karma uživatele chachar - 42% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 286

Ahoj lidičky potřeboval bych radu.
Vyplatí se mi v růstu vyměnit MH 400W na sodík 600W?
Díky moc.
Na květ je to jasné ale na růst nevím zda to něco navíc může být k něčemu prospěšné?

Old Post 18-12-2006 v 09:40 AM
chachar je offline   Profil uživatele chachar   Find more posts by chachar   Foto galerie člena chachar   Click here to Send chachar a Private Message   Add chachar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 287

chachar: ja by som to urobil asi takto... na rast 400W MH....prepnut na kvet 12/12...este tak 20 dni 400W MH.. a potom dat 600W Sodik...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 18-12-2006 v 10:51 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 288

cru_ci_fix: no ja jsem jeden šťastnej co si nemusí dělat moc starosti se spotřebou, spíš chci dosáhnout co nejlepšího osvětlení spectrálně, ale zase nechci za svícení utratit zbytečně peněz na první pokus indoor
osobně jsem se bavil s kámošem, ten už postavil 4 skříně s osvětlením NARVA oceanic colour (4x38w bral jako ekvivalent 500w sodíku), a okomentoval to tak že kytky velice rychle rostou, hodně se větví ale dělaj podstatně menší paličky, takže proto řeším tu červenou, 865 a 965 na tom se spectrem nejsou jinak, proto jsem se tu ptal na bio light od NARVA, mělo by mít v červené skoro stejnou charakteristiku jako sodík a v modré jsou na tom o trochu hůř jak 865 a 965, já tam ten sodík asi dám ale myslím že tyhle zářivky by ho mohli aspoň trošku nahradit, když už jet jen pod zářivkama a potom 3x30w bio light + 2x38w oceanic colour (865,965) by mohlo bejt jako náhrada sodíku 600W docela dobře postačit, no zkusím to, ale asi tam dám místo tý třetí biolight 150-250W sodik

Old Post 18-12-2006 v 13:44 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5324590 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív