Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Listy ostříhat či neostříhat , Stříhání listů ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 273

kurnik tak kdy budou fotky:-)?

Old Post 17-06-2010 v 16:05 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 274


no pre nedockavcov sem jednu hodim

Old Post 17-06-2010 v 16:56 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 275

Tyyy Vogo.
A já buď list uvalim celý nebo ho nechám a vy ho jen zastřihnete?
Osobně bych měl z toho obavy,neb vím, že to může být dobrá achilovka.

Old Post 17-06-2010 v 18:49 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 276

ja to kombinujem, nieco zastrihnem v polke a nieco odcvaknem uplne, ale naposledy som prestrihal mierne az v 55dni. to radsej nestrihat vobec ako oskubat uplne. Idealne na dobre presvetlenie je pouzit pletivo. Ak prestrihavat, tak s rozumom.

Old Post 17-06-2010 v 19:03 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 277

jasne a taky hodne zalezi cim svitis - velkowataznici toho moc strihat nemuseji ale usporky a pod by mely neco shodit aby se kerik krasne prosvetlil

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-06-2010 v 20:08 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 278

ja prostrihavam cepelky co si zavazi ted a pristi kolo este dam scrog pod 250... pak prehupsnu na 400W

Old Post 17-06-2010 v 22:41 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 279

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
Ahoj. Mám box 60x60 a kytky strašně listnaté. Potřebuji je prostříhat. Stříhat jen čepele? Nebo celé listy? Malé, velké?


citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
grazl - hledej ! méně je někdy více


.... asi nenarazil na spravne tema , tak sem vam to spojil můuzete dal diskutovat o to m jestli , střihat nebo ne , cau Hlava

Old Post 18-06-2010 v 21:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Putecek
Nový Člen

Karma uživatele Putecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 280

Podle mě velký listy stříhat je potřeba.. Sice listy na kytce jsou určitý motor pro růst, živiny atd, takže jsou velice důležitý, ale už pár let to prostříhávám z důvodů prosvětlení kytky a navíc se začnou tvořit nový malý lístky a větvičky. Takže zbavovat velkých listů, ale s mírou

Old Post 16-07-2010 v 11:50 AM
Putecek je offline   Profil uživatele Putecek   Find more posts by Putecek   Foto galerie člena Putecek   Click here to Send Putecek a Private Message   Add Putecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 281

tak moje zkušenost indoor - nestříhat, velké listy ohýbat dolů a stonek listu trochu zalomit. list drží ve zvolené pozici, nedostatkem světla pak žloutne a samovolně odumírá (a předtím odevzdá živiny)...

carpe diem

Old Post 16-07-2010 v 12:07 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 282

Vypadá dosti býdně chlape .. listy máš napůl suché/zhnilé a pokroucené .. navíc v pokoji to máš a tuším že tomu svítíš jen lampičkou max hodinku za den a to je málo ..

Old Post 16-07-2010 v 20:39 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 283

Tak a já bych se chtěl zeptat na jinej soudek stříhání,listy ostříhávám pravidelně,skoro od začátku růstu,ale jen ty největší,po celou dobu co pěstuju a nikdy jsem stim neměl problém,ale teď uvažuji o ostříhání menších větviček,třeba těch spodních a sem tam nějakou tu prostřední.Mam řízek *Four way a je to takový hodně keřovitý,přijde mi až zbytečně moc,sem tam už je vidět zárodek květu,tak si myslim,nejvyšší čas začít stříhat...co si otom myslíte vy?Prostříhat/neprostříhat?Stejně ztěch slabejch větviček moc nebude,preferoval bych využití energie do horních badů...CO?

Old Post 27-07-2010 v 15:23 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 284

Zdar, dole nic moc nebude, když to slunko neprosvítí, ale stříhat je lepší dřív než v květu. Šidíš se pak o výnos, když kyti valí energii do větví v růstu a Ty je pak ustřihneš až v květu. Ty spodní je lepší ostříhat hned a pak to neroste nadarmo.

Old Post 27-07-2010 v 16:35 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 285

Takže bylo mi zamčeno téma které jsem trochu chtěl objasnit a odkaz byl zde kde se to řeší ale jaksi nedořešilo.(zbytečně zamklé téma a zbytečný odkaz -nic jsem se prakticky nedozvěděl teda to co bych už nevěděl)
Je tu spousty zastánců co střihají a spousty co nestřihají navíc téma je hodně roztříštěné kdy stříhat a kolik.
Trochu napoví strana 16 ale i tak stříhat nebo nestříhat v době květu a těsně před zběrem není tu jednoznačná odpověď.Subjektivní pocity tu napíše snad každý.
Možná že se tu časem najde někdo kdo už několik let střihá a zkoušel stříhat různě a už zhruba má odhad kolik a jak stříhat a podělí se jak na to.
Předem děkuji !

Old Post 03-08-2010 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 286

Tak jo. Ja když začal taxem byl uplně ujetej na štípání listů, byl jsem většinou (skoro vždy) zhulenej jak prase, vždycky jsem to tak oholil že tam zbyly jen torza. Byl jsem zastáncem toho že pak veškerá síla půjde do palic, nakonec jsem vždy sklidil celkem slušnou úrodu. Pak se nějak rosšířilo pěstování po celý dědině, tak že v podstatě každej druhej pěstoval. Kamárádi na kytky více méně kakaly, takže si dost výčuraně dělaly políčka co nejblíže k těm mým, taxe stalo že jsem se staral po celý dědině všem o samce, listy jsem samozřejmě škubal jen na svých kytkách, ale, na podzim jsem se nestačil divit jaký vznikly rozdíly, kamáradi měly tak o 100% větší palice než já, později mi docvaklo že kytka si vlastně do listů ukládá živiny který během svýho růstu i květu využívá a tím že jí je budeš odstraňovat jí vlastně připravíš o všechno. Samozřejmě je to můj názor a moje zkušenost, kdyžtak mě opravte. Určitě trhat listy, ale jen ty žlutý ve kterých už nic neni, a určitě těsně před sklizní, dejme tomu tak čtrnáct dní tejden.

Old Post 03-08-2010 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 287

to je kazdeho osobny nazor ci strihat listy alebo ne... ja nestriham vobec ostriham ich iba ked skosim aby som nemusel zbytocne susit listy ktore aj tak potom zahodim

[color=blue]kacerik out-2010[/3366FF]

Old Post 03-08-2010 v 21:56 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 288

citace:
Původní příspěvek od vousac
Takže bylo mi zamčeno téma které jsem trochu chtěl objasnit a odkaz byl zde kde se to řeší ale jaksi nedořešilo.(zbytečně zamklé téma a zbytečný odkaz -nic jsem se prakticky nedozvěděl teda to co bych už nevěděl)
Je tu spousty zastánců co střihají a spousty co nestřihají navíc téma je hodně roztříštěné kdy stříhat a kolik.
Trochu napoví strana 16 ale i tak stříhat nebo nestříhat v době květu a těsně před zběrem není tu jednoznačná odpověď.Subjektivní pocity tu napíše snad každý.
Možná že se tu časem najde někdo kdo už několik let střihá a zkoušel stříhat různě a už zhruba má odhad kolik a jak stříhat a podělí se jak na to.
Předem děkuji !


Zamčeno bylo kvuli duplicite (proč zakladat thread když už tady je stejnej,řešit to mužeš tady),přište ti k tomu zamčení naperu K-

Proč teda vůbec kytky listy delaj když je nepotřebují? Kdyby to tak bylo,na květu opadaj bez cizí pomoci(schválne si tam nech všechny spodní listy a uvidíš sám jak se jich kytka sama začne zbavovat) Přírodu proste nepřechčiješ.Možná to taky chce oprášit učebnici přírodopisu

Old Post 03-08-2010 v 22:05 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6781030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív