Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 257

Ahoj decka, zacala jsem mit problemy s listim ze se mi krouti dovnitr. Myslim ze jsem trochu snizila PH zalivky, myslite ze to muze byt tim ?

Teplota 26-28 pres "den" a noc 25. 120W Zarivka, Biobizz hlina. Zatim nehnojim. Projevilo se to na vsech kytkach, takze to tipuju skutecne na tu zalivku ........

Mirka

Old Post 12-08-2011 v 23:14 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 258



bluewave65 mám ten samý problém možná a nevím si stim rady, zkusím to dát sem, Děkuji všem za rady !!! Nechci o takové kytky přijít. Hnojím to Plagron TERRA grow a bloom na květ(ten ještě bohužel ne). Teď jsem kvůli tomu přestal hnojit a proplachuji = po 4ech dnech žádné zlepšení ! Pěstoval jsem to venku hned od prvního dobrého tepla. V mé galerii můžete vidět, že se dařilo. Díky ještě jednou !

1.foto - zkouším to nechat doma(jednu kytku)

2.foto - AK-47 uplně na odpis , PROČ ?

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 13-08-2011 v 11:41 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 259

Travojed
ty vole to je ulet!to sem este nikdy nevidel

Old Post 13-08-2011 v 13:26 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 260


2 travojed : Tak dramaticke to zatim jeste nemam. Tedka se mi dokonce zda ze to trochu polevilo.
Prubeh to melo takovy ze cely list se mirne zkroutil do takovych 20 stupnu a tedka je celkem rovny ale "zahnuti" se presunulo do okraje listu a zvyraznila se "pila" ......

Cetla jsem ze to muzou byt taky svilusky pri pozdejsi fazi.
Koukala jsem mikroskopem, ae nic podezreleho jsem nenasla, takze to bude moc nizke PH, ale pro jistotu zitra stejne udelam ten tabakovy mix a postrikam to ...........

Mirka

Old Post 13-08-2011 v 23:02 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 261

chuta to mi říkej..Mám tolik kámošu co pěstuji a nechapou..Přitom po tom plagronku to fakt pěkně rostlo Pořád si ale drží struktúru růstu, tak uvidíme no, jestli se vzpamatují Jako že to nějak nevadne jako celek, jen ty listy co jsou na těch vrškách smotané jsou trochu suší. Zkouším to i kropit, ale nevidím pořád zlepšení. Možná trochu je lepší ta kterou jsem si dal dovnitř.

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 14-08-2011 v 11:03 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 262

Jsem to studovala blize, ty stribrne tecky jsou malicne direcky, ktere nejdou poradne videt ani pod mikroskopem. Ale nikde jsem nenasla ani stopu po nejakem skudci, ani vajicka, nic ....... nechapu co to je, jestli nejaka plisen nebo co ....... kazdopadne svilusky to asi nejsou a trasnenky uz vubec ne ... asi si koupim lepsi mikroskop

Mirka

Old Post 14-08-2011 v 18:16 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 263

ty stříbrné tečky jak říkáš, jsou podle mě "chloupky" když přejeděš list ve správném směru je takový drsný

moje potěšení
chilli

Old Post 14-08-2011 v 19:33 PM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 264

to mi doslo, ze to je asi ono ...... ale problem mne pretrvava co se tyce krouceni listu. Zda se mi jakoby vzdy kdyz zaliju tak po cca 2 hodkach ty listy jsou vice zkroucene a rano je to pak lepsi ...... pritom zalivam cistou vodou bez root juice i hnojiv a s ph upravenou na 6.4 ( stahnute kyselinou citronovou ) mereno digitalem s kalibraci. NEchapu to .....

Teplota je taky ok ...... spalene to neni ....... vlhkost je porad stejna cca 60%, vim ze to je malo, ale kdyz zapnu zvlhcovac na zvyseni tak po 2 hodkach jsou listy svesene jako by byli "prelite"

Mirka

Old Post 14-08-2011 v 22:47 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 265

Smazat

Old Post 15-08-2011 v 08:52 AM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 266



Cau nevi nekdo co to stím je?Listi mi zesichaji prvne oteckujou a pak uschnou a rozdriti se.3 tydny nehnojim .Muze to byt z preliti?Je v 50L sudu ze by hlina nestihla proschnou a hnili korinky nebo neco..STalo se to tet jak bylo ten mesic hnusne a chcalo .Bouzel uz mi oschchlo 97% z cele kytky zbyli jen 4cm listnate vrcholky a ty stale co naroste to oschne. .Uvazuju ze ju vyrvu a vyhodím
hnojivem to byt nemuze? Mám, Advanced hydroponics of holland 1,2,3
Zalivám vodou z potoka,potok tece z lesa.A Ph nemerím.

Jaka koliv rada je vítana..

Old Post 15-08-2011 v 08:54 AM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

nemoc Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od jeousek
Cau nevi nekdo co to stím je?Listi mi zesichaji prvne oteckujou a pak uschnou a rozdriti se.3 tydny nehnojim .Muze to byt z preliti?Je v 50L sudu ze by hlina nestihla proschnou a hnili korinky nebo neco..STalo se to tet jak bylo ten mesic hnusne a chcalo .Bouzel uz mi oschchlo 97% z cele kytky zbyli jen 4cm listnate vrcholky a ty stale co naroste to oschne. .Uvazuju ze ju vyrvu a vyhodím
hnojivem to byt nemuze? Mám, Advanced hydroponics of holland 1,2,3
Zalivám vodou z potoka,potok tece z lesa.A Ph nemerím.

Jaka koliv rada je vítana..

Každý týden se zde někdo napíše, že má tento problém. Tak všichni, komu se vytvoří knědé tečky na listech a list následně schne a přelézá to postupně z listu na list, tak se jedná o houbové onemocnění a to řeší širokospektrální fungicid, např. Acrobat MZ, Ridomil Gold MZ Pepite (tyto mám úspěšně odzkoušené na tuto nemoc). Napadené listy odstrante a postřik opakujte. Pokud je rostlina moc zasažena, tak často už jen dojde ke zmírnění, ale nepujde vyléčit, ale pokud to odchytnete zavčas, tak za 2 týdny máte klid.
Pokud jde o nemoc, tak se tečky objeví na starých listech, pokud jde o výživu, tak na nových.

Old Post 15-08-2011 v 09:58 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 268

jeousek-
Zdravím,no zkus to koupit,ale já nic nekupoval a teček jsem se zbavil upravováním pH,a následným zahnojením,asi po týdnu se to spravilo a je to ok. Tak nevím no,ale zkus si koupit ten Acrobat MZ,nebo něco jiného,pak napiš jak to dopadlo,rád bych věděl jestli ty přípravky fungují a jestli jsem s tím upravováním pH neměl jen haluz.Ale vidím že to máš docela v pokročilém stádiu,mě to minulý rok odrovnalo všechny spodky a některé středy,ale naštěstí toho nebylo tolik,spodky bych stejně asi otrhal.Přeji ať to vyjde.

Old Post 15-08-2011 v 10:54 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od bluewave65
to mi doslo, ze to je asi ono ...... ale problem mne pretrvava co se tyce krouceni............"


zkus je klasicky zkropit, simulovat déšť, jinak víc mě nenapadá tak ať se jí daří ;-)

moje potěšení
chilli

Old Post 15-08-2011 v 11:05 AM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uroboros
Stálý Člen

Karma uživatele Uroboros - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 270



Zdravím a prosím o radu. Nevím kde je problém. řezy jsou v kokosu s perlitem, zálivka denně, hnojiva metropy MR1, amino root, calgreen dle doporučení výrobce.
PH se zdá být kolem 6,2 ale nejsem si jistý měřím kapkama a jsou dost naprd.

Je to málo N? nebo PH?

..:: THINK GREEN ::..

Old Post 15-08-2011 v 11:25 AM
Uroboros je offline   Profil uživatele Uroboros   Find more posts by Uroboros   Foto galerie člena Uroboros   Click here to Send Uroboros a Private Message   Add Uroboros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

listy Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od Uroboros
Zdravím a prosím o radu. Nevím kde je problém. řezy jsou v kokosu s perlitem, zálivka denně, hnojiva metropy MR1, amino root, calgreen dle doporučení výrobce.
PH se zdá být kolem 6,2 ale nejsem si jistý měřím kapkama a jsou dost naprd.

Je to málo N? nebo PH?

Máš pravdu, je to málo N nebo PH , pokud to přesně nezměříš, tak se nedozvíš. Je jasné, že musíš dávat malé EC okolo 0,5 a to když namícháš hnojivo v tak malé koncentraci, tak málo srazí PH a musíš upravit. Já měl kapky dříve taky a po dokoupení PH měřáku jsem zjistil , jak jsou málo přesné. Osobně se přikláním k málo dusíku.
Doporučuji přesadit do hlíny do trochu většího květináče a klína ti srovná PH a dodá živiny a máš jistotu, že budou ok. Když je později hodíš zase do kokosu, tak ta trocha hlíny neva.

Old Post 15-08-2011 v 12:07 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uroboros
Stálý Člen

Karma uživatele Uroboros - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 272

Jo trochu jsem jim přisolil obyč hnojkou co mám na domácí kytky, ale šlape dobře. Uvidíme měřáky budou co nevidět na cestě.
Nejsem si jistý ale ty Metropy se mi doma válely několik let a MR1 je dost zkristalizovaný což si myslím mění poměr řivin, ale jinak by měl být ok. Rozhodně potřebujou přesadit a vypadá že i nažrat. Boj s plísní je zatím nerozhodně... dík

..:: THINK GREEN ::..

Old Post 15-08-2011 v 12:16 PM
Uroboros je offline   Profil uživatele Uroboros   Find more posts by Uroboros   Foto galerie člena Uroboros   Click here to Send Uroboros a Private Message   Add Uroboros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9356360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív