Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 257


Zdravím všechny zkušený growery ;-) Mám takovej malej dotaz..... Letos jsem si dal do zahrádky pár kytiček a aby nešlo nic vidět, nasadil jsem kolem zahrádky z každý strany 2 řádky kukuřice... Mám většinou indica modely (mazar, chronic, blue berry.... atd.) ale mám taky 2 opia a to je indika jen na 50%... Počítám tedy s tím že budou pěkně vysoký a tak by jsem potřeboval poradit jestli to ještě můžu stípat na vršcích, protože každej vrchol už má hodně pater, popř. jaké výšky se dorůstá maximálně.. Pro představu přidávám foto.. Díky moc chlapi za rady

Old Post 30-06-2009 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 258


A ještě tady foto.....

Old Post 30-06-2009 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 259

Mám takovej smělej dotaz, tušíte někdo jak moc velkej vliv na výnos bude mít zaštípnutí Durbanu Poison, když je to genetika obyčejně tvořící jednu centrální palici? Trošku se bojím, že mi přeroste skleník a dvě větve se ohejbaj vodorovne lip nez cela kyka Díky za názor..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 03-07-2009 v 23:24 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1wolf1
Nový Člen

Karma uživatele 1wolf1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 260

ja bych se chtěl zeptat co stim odštipkem?kamoš řikal že to mam dat nejak do vody boco ,to nemuži dat normalně do hlíny???

HUlení je umění ale nic se nemá přehánět.

Old Post 04-07-2009 v 10:27 AM
1wolf1 je offline   Profil uživatele 1wolf1   Find more posts by 1wolf1   Foto galerie člena 1wolf1   Click here to Send 1wolf1 a Private Message   Add 1wolf1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mira9
Nový Člen

Karma uživatele mira9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 11  

Re: Zaštipování v době květu Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od KosMic
Jak je to se zaštipováním v době, kdy kytky začínají kvést? Má to ještě smysl? Nemá to nepříznivý vliv na výnos?


Carlos: Ahoj, prosimtě to chápu, že kytka se po zaštípnutí už nerozvětví. Zajímá mě ale jiná otázka - když vystíhnu ven nějakou vnitřní nebo hodně krajní mizernou větvičku, na který by bylo stejně max na jednoho špeka, nepomůže to těm větším?

Napadá mě to na základě toho, že přeci když kytka nebude muset vyživovat celou jednu větev, bude moct vyživovat ty větve, který za něco stojej. Myslim si to správně, anebo se taková větvička živí sama a na výnosu ostatních to poznat nebude?

Old Post 07-07-2009 v 08:11 AM
mira9 je offline   Profil uživatele mira9   Find more posts by mira9   Foto galerie člena mira9   Click here to Send mira9 a Private Message   Add mira9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growman
Stálý Člen

Karma uživatele growman - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 262

mira9 no to mas prawdu urcite to trocha pomoze ale zase necakaj ziadny zazrak a pocul si o tom ze ked v dobe ked kytka ma pekne velke sisky asi taq 2 tyzdne pred skliznou narezes stopku a das tam zapalku otocenu syrou k rezu taq rastlinu to podrazdi a zacne vylucovat vsetko thc do sisiek cize to sa oplati skus

go go go

Old Post 12-07-2009 v 17:25 PM
growman je offline   Profil uživatele growman   Find more posts by growman   Foto galerie člena growman   Click here to Send growman a Private Message   Add growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mira9
Nový Člen

Karma uživatele mira9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od growman
mira9 no to mas prawdu urcite to trocha pomoze ale zase necakaj ziadny zazrak a pocul si o tom ze ked v dobe ked kytka ma pekne velke sisky asi taq 2 tyzdne pred skliznou narezes stopku a das tam zapalku otocenu syrou k rezu taq rastlinu to podrazdi a zacne vylucovat vsetko thc do sisiek cize to sa oplati skus


Zajímavost, to jsem zatím neslyšel. Mám strach, že ta síra palicím něco provede, musim si hodně rozmyslet jestli to risknout, možná spíš jen na jedný rostlince. Skoro bych čekal, že když to jde udělat takhle se zápalkou, že třeba ta finální soluce nebo jiná z chemií, který leju kytičkám do vody, bude mít stejnej účiněk. Otázka je taky jestli síra neneutralizuje některou z chemií, anebo naopak, zda chemka nezneutralizuje síru, která zahubí restlinu aniž by do palic něco došlo. Zkoušel to už někdo, neni tu na foru nějakej klub o tom? Rád bych si o tom přečetl víc. Je to jednoduchej způsob jak zvýšit výnos, ale nevim jak moc to funguje.

Old Post 13-07-2009 v 08:19 AM
mira9 je offline   Profil uživatele mira9   Find more posts by mira9   Foto galerie člena mira9   Click here to Send mira9 a Private Message   Add mira9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growman
Stálý Člen

Karma uživatele growman - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 264

mira9 pocuj kamos mi to poradil howoril ze to funguje ma to otestovane ale ja este napisem ked to spravim ci to pomohlo

go go go

Old Post 15-07-2009 v 21:15 PM
growman je offline   Profil uživatele growman   Find more posts by growman   Foto galerie člena growman   Click here to Send growman a Private Message   Add growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mira9
Nový Člen

Karma uživatele mira9 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 265

ok, díky!

Old Post 16-07-2009 v 07:43 AM
mira9 je offline   Profil uživatele mira9   Find more posts by mira9   Foto galerie člena mira9   Click here to Send mira9 a Private Message   Add mira9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 266

hoši asi sem to trochu přepískl s FIMem na jedný kytce mám plus mínus tak 50 vrcholků mám vodštípnout ty nejmenší? chci radši větší palice než mrdy malých.

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 27-07-2009 v 09:34 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 267

Zdarec, měl bych dotaz. Mám kytky kolem 150-200cm a na můj vkus jsou moc vytáhlé a málo husté, nemá někdo nějaký tip, jak by šlo v tomto stádiu růstu rostlinu zhustit? Co takhle zaštípnout konce vrchních větví, aby rostly pomaleji a soustředily růst do bočních?

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 27-07-2009 v 10:02 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 268

tak je roztáhni do stran, a zaštípni samozřejmě...

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Naposledy upravil Zlosin* 27-07-2009 v 11:44 AM

Old Post 27-07-2009 v 11:25 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maikl
Nový Člen

Karma uživatele Maikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 27  

A co po zastipnuti ? Příspěvek č. 269

Nazdarek hosi.. Chcel by som sa opytat ci nepoznate nejaky sposob pomoci so zotavovanim sa kytky po zastipnuti.. nejake urychlene "uzdravenie" alebo nieco takeho.. Diky.. nech sa vsetkym dari

Old Post 26-10-2009 v 19:31 PM
Maikl je offline   Profil uživatele Maikl   Find more posts by Maikl   Foto galerie člena Maikl   Click here to Send Maikl a Private Message   Add Maikl to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maikl! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 270

postřik phytaminem určitě neuškodí, každopádně ze záštipem si musí kytka poradit výhradně sama...

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 27-10-2009 v 16:22 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salieri
Stálý Člen

Karma uživatele Salieri - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 271

chtel jsem se zeptat jak presne zaštipovat protože jak jsem zastipnul tak mi cela rostlina uhynula

Old Post 06-04-2010 v 11:55 AM
Salieri je offline   Profil uživatele Salieri   Find more posts by Salieri   Foto galerie člena Salieri     Add Salieri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od Salieri
chtel jsem se zeptat jak presne zaštipovat protože jak jsem zastipnul tak mi cela rostlina uhynula

no rozhodně by tam měl zůstat aspoň jeden zdravý list

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 06-04-2010 v 14:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0932880 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív