Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 257

nejoblíbenější mám černý ousíba...
ale poslední době je dělaj nějaký jiný...
když balíš na bekra a chceš ten kousek utrhnout, tak to jde čím dál tím hůř...nebo se mi horšej sliny :-)

Old Post 19-06-2006 v 11:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 258

nebo uz zadny nemas

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 19-06-2006 v 18:41 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 259

Moc dobrý jsou černý OCB Slim premium,dobře lepjej,líp než Smokingy,a zase papírky z konopí moc rychle hořej...

Old Post 19-06-2006 v 20:02 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kelly
Nový Člen

Karma uživatele Kelly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 260

Vladbur: to jo to máš pravdu.Stejně nejlepší je balit brčko do dobře sušenejch tabákovejch listů-to je pak chuť

jó každý má to svoje....

Old Post 19-06-2006 v 20:06 PM
Kelly je offline   Profil uživatele Kelly   Find more posts by Kelly   Foto galerie člena Kelly   Click here to Send Kelly a Private Message   Add Kelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TractorDriver
Stálý Člen

Karma uživatele TractorDriver - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 261

ja balim nejradsi do cernejch ocb, bily ocb sou taky good-jak uz tu nekdo psal takovy papirovejsi mozna tvrdsi...
zlaty smokingy moc rad nemam-neni to ani tak kvuli lepidlu jak si casto lidi stezujou ze nelepej ale spis ze sou taky jemnejsi nez ocb-mam radsi tvrdsi papirky... ale kdyz neni papirek tak sem rad za jakejkoliv )

Old Post 27-06-2006 v 08:45 AM
TractorDriver je offline   Profil uživatele TractorDriver   Find more posts by TractorDriver   Foto galerie člena TractorDriver   Click here to Send TractorDriver a Private Message   Add TractorDriver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 262

hehe, to že jsou smokiny jemnější se mi právě líbí

ad rolls: mý kamarádi prohlásili, že rollsy by mi měli prodávat jenom na recept a zásadně jenom jednou za měsíc /trošku vyvádim a když mam rollse, neumim se brzdit/

Old Post 28-06-2006 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 263

já teda hulim jenom skla a vyjímečne si dám z Vážek to je uplný shit. ale nejhorší bylo když dneska kamoš přišel a řekl to je také(kvalita hulení) že ze skla to nemá cenu a vyndal džony ubalené ze sešitu!!!!!!!!!!!
dal sem si testovně prda a už sem nechtěl

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 29-06-2006 v 07:36 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 264

citace:
Původní příspěvek od shamanjai
Přátelé...

To jsem rád, že tohle téma přežilo takovou dobu...

Já jsem přešel na stříbrný Smoking Master...

Tak jde čas...


ááá samotný zakladatel

posledně jsem balil do papírku "party in house". lepí špatně.

Old Post 30-06-2006 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 265

nou nou...jednoznačně černý OCB

Old Post 01-07-2006 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 266


FUTEW:taky jsem koupil Party in house...zadnej problem nebyl,ale smotnul jsem z nich zatim jednoho...tak moc nemuzu soudit...jinak to samy co OCB black..

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 04-07-2006 v 12:47 PM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pisoar
Stálý Člen

Karma uživatele pisoar - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 267

nejlepsi jsou vytahovaci ocb a ze zlatejch smokingu si trhat viko na filtr

Old Post 26-07-2006 v 15:00 PM
pisoar je offline   Profil uživatele pisoar   Find more posts by pisoar   Foto galerie člena pisoar   Click here to Send pisoar a Private Message   Add pisoar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 268

Koukám, že se to tu celkem vyprofilovalo OCB X Smokingy :-)
Já jsem byl nedávno donucenej balit do Smokingů místo mejch oblíbenejch oucíbek a asi zase na chvilku změním značku...nevíte někdo, je možný, že se smokingy za asi tak 5 let uplně změnily? Přijde mi, že lepěj mnohem líp než dřív a hlavně se tolik netrhaj...

Old Post 27-07-2006 v 00:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 269

OCB a gdyž nejsou tak zlaty SMOKING

Old Post 27-07-2006 v 08:29 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirez
Nový Člen

Karma uživatele mirez - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 270

jedinne OCB... u nas ve meste je jedinna trafika, kde to asi maj... boze diky za ni! ;]]]

Old Post 31-07-2006 v 12:24 PM
mirez je offline   Profil uživatele mirez   Find more posts by mirez   Foto galerie člena mirez   Click here to Send mirez a Private Message   Add mirez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 271

došly mně černý ocb, tak jsem se vrátil ke zlatým smoukům - koupil jsem si je v Ljublani a překvapivě lepí!! )

Old Post 01-08-2006 v 08:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 272

stale golden, nemenim firmu

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 01-08-2006 v 09:53 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9858030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív