Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 257


Nějak jsem sw zasekal..:-)

Old Post 16-12-2009 v 17:41 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolotoc23
Nový Člen

Karma uživatele kolotoc23 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 258


zdravim vsechny zahradnikymam tu takovej problem,neco se deje s mejma chudinkamapres noc se mi obevilo cosi na listech a jsem z toho dost spatnej pac se to siri dal....prosim pomozte nekdo

kolotoc23

Old Post 16-12-2009 v 21:06 PM
kolotoc23 je offline   Profil uživatele kolotoc23   Find more posts by kolotoc23   Foto galerie člena kolotoc23   Click here to Send kolotoc23 a Private Message   Add kolotoc23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FidoBMX
Nový Člen

Karma uživatele FidoBMX - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 259

Cau groweri mam uplne ten samy problem jako Oliwer o 4 prispevky vyse krouti se mi listy jako na jeho fotkach prosim odpovezte jemu i me cim to je? dikes

Prosím berte ohledy na to, že začínám!!! pěstu ZDAR

Old Post 18-12-2009 v 08:46 AM
FidoBMX je offline   Profil uživatele FidoBMX   Find more posts by FidoBMX   Foto galerie člena FidoBMX   Click here to Send FidoBMX a Private Message   Add FidoBMX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darth Sonus
Stálý Člen

Karma uživatele Darth Sonus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darth Sonus - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 12  

Zdraví Pomoc Příspěvek č. 260

Zdravím, nevíte náhodou někdo co by mohlo být tohle/viz. foto/ udělalo se mi to na jedné kytce ve skříni dá se říci že během dvou dnů najednou, u ostatních to nepozoruju.Květ je ok ale listy jdou prič, vypadají jak postříkaný defoliantem.U všech kytek jsou na hlíně takový asi 1/2mm velký bílý jakoby larvi nebo broučci, kteří tak jakoby divně odskakují, když se zalejou vodou nebo se na ně šáhne.Já právě myslel že sou to nějaký chvostoskoci co žerou bakterie, protože ostatní kytky sou Oka akorát ta jedna je KO.

Old Post 18-12-2009 v 09:38 AM
Darth Sonus je offline   Profil uživatele Darth Sonus   Find more posts by Darth Sonus   Foto galerie člena Darth Sonus   Click here to Send Darth Sonus a Private Message   Add Darth Sonus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bozusss
Nový Člen

Karma uživatele Bozusss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 261


prosím pomoc co jim a co mam delat?

bosh

Naposledy upravil Bozusss 18-12-2009 v 16:09 PM

Old Post 18-12-2009 v 16:03 PM
Bozusss je offline   Profil uživatele Bozusss   Find more posts by Bozusss   Foto galerie člena Bozusss   Click here to Send Bozusss a Private Message   Add Bozusss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bozusss
Nový Člen

Karma uživatele Bozusss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 262

citace:
Původní příspěvek od Bozusss
prosím pomoc co jim a co mam delat?

bosh

Old Post 18-12-2009 v 19:04 PM
Bozusss je offline   Profil uživatele Bozusss   Find more posts by Bozusss   Foto galerie člena Bozusss   Click here to Send Bozusss a Private Message   Add Bozusss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ararak
Nový Člen

Karma uživatele ararak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 263

kdyz jsou me listky az nejak moc svetle zelene co to kytkam chyby?? prosim poradte.

Old Post 18-12-2009 v 19:27 PM
ararak je offline   Profil uživatele ararak   Find more posts by ararak   Foto galerie člena ararak     Add ararak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 264

Lidi, používejte trochu hlavu. Když chcete poradit, tak je třeba napsat trochu víc informací, substrát, hnojení a podobně.
To je asi jako kdybych napsal, nejede mi auto, můžete mi poradit čím to je.
A hlavně hledejte a studujte, je tady všechno.
Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 19-12-2009 v 11:19 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ararak
Nový Člen

Karma uživatele ararak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 265

mas recht. inu,samo se to nejak uhralo a me kvetinky sou zas jako se zahradky nebeske.. anyway diky

Old Post 20-12-2009 v 14:18 PM
ararak je offline   Profil uživatele ararak   Find more posts by ararak   Foto galerie člena ararak     Add ararak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 266

vyzera to, ako keby listy plesniveli nasledkom oslabenia imunity rastliny nespravnou vyzivou ... ake je ph toho, co do toho lejes ? a cim to vlastne hnojis ? vlhkost ? teplota ? ake medium ? mas dobru ventilaciu ? ako to rastlo doteraz (kym sa prejavik tento problem) ?

edit > pozeram, 16.12 ... tak to uz mas asi vyriesene tak alebo tak .. zelam, nech hlavne pre ne dobre

Old Post 23-12-2009 v 01:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ararak
Nový Člen

Karma uživatele ararak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 267

ja ti karle nevim,no muj laickej nazor mi rika,ze bys mohl mene hnojit.

Old Post 23-12-2009 v 14:02 PM
ararak je offline   Profil uživatele ararak   Find more posts by ararak   Foto galerie člena ararak     Add ararak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 268

Čao..ph jsem prasil kapkama a bylo všelijaké..Koupil jsem digitální měřák a snad to rostlinky ještě rozdýchají:-(Hnojím AH bloom,micro,PK13-14,enzymy,postřik phytamin už nedělám.Vlhkost je ve dne kolem 40,v noci 50-55 a je to koks,teplota 15-28.Odtah 380m3/h,dva ofuky a jeden přítah.Na růstu super,ale po přepnutí na květ začaly tyhle problémy.Tři kytky už jsou v hajzlu..

Old Post 23-12-2009 v 20:55 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 269


zdravim komunitu... neviete co moze byt mojej rastlinke? nedostatok? (coho) dusik? alebo neviem skuste posudit... vo pred diky moc
EDIT: zalievam ju tak akurat ked kus preschne zalejem...je to asi 3 krat tyzdene... a hnojky dostava biobizz bloom 1 x tyzdene v pomere 3ml/l tak dako sa mi zda

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 24-12-2009 v 20:00 PM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 270

pravdepodobne nedostatek fosforu

Old Post 24-12-2009 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 271

nevysadil si hned po prepnuti zlozku grow ? ...

neslo by urobit foto bez hps ? ked to mas v kokose, tam sa problemy prejavia velmi rychlo, ako to zacalo ? prve zmeny na listoch ...

aj tak si myslim, ze to bude ph lockout ... v kokose by som sa na kvapky nespoliehal, v zemi by to slo ... aj ph rozdiel 0.5 je schopny narobit riadnu sarapatu

Old Post 28-12-2009 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 272

Grow jsem vysadil hned po přepnutí..Myslím že problém bylo to PH,když jsem měřil digitálním měřákem to co jsem namíchal kapkama a dával kytkám..mělo to ph 4,4..:-(Kytky se vzpamatovávají pomalu a bude to znát na výnosu..Díky za tvůj zájem..

Old Post 28-12-2009 v 20:49 PM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0976370 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív