Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 257


Klasika jak z obrázku jenže tady jsou květy a palice.. a já mám semínka a palice..

Old Post 07-08-2007 v 10:53 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 258

Cau, poradim ti jednu vec- vytrhnout aby ti to neoprcalo zbytek kytek

Old Post 07-08-2007 v 11:20 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 259

No ale tam už není samec, resp to vůbec není samec.. Má už hotové semínka ještě teda zelené ale květy tam nejsou, a jinak nahoře rostou palice.. úplně normálně..

Old Post 07-08-2007 v 21:29 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 260

Budu mít aspoň semínka, ale pokud to je hermouš budou to asi všechno hermouši, že?? Nebo máte někdo s tímto zkušenosti?? Zda semínka z hermouše budou zase hermouši?? Nebo je to 50:50 šance??? Díkys za Vaše příspěvky..

Old Post 07-08-2007 v 21:32 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 261







ještě fotky toho co opravdu mám doma..

Old Post 07-08-2007 v 23:15 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papírek
Stálý Člen

Karma uživatele papírek - 20% PěstitelskáKarma uživatele papírek - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 262

me to spis prijde na prcana smaice ne uplne..ale trochu prcla...a zacly se tam tvorit seminka...jinak ja si myslim z vlastni skusenosti ze z hermouse vetsinou zase hermous...tak se to stalo i me musel jsem vyrvat par kytek co byly ze seminek z hermouse..ale kdyz ty koule pravodelne peclove otrhavas tak by se to nemuselo prcnout...myslim..kdyztak nekdo opravte..zatim cuzZz

Old Post 08-08-2007 v 09:27 AM
papírek je offline   Profil uživatele papírek   Find more posts by papírek   Foto galerie člena papírek   Click here to Send papírek a Private Message   Add papírek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 263

Jo, díkys, jinak je to kočka - purple power.. Je jediná z 10 semínek a ještě tohle

Old Post 08-08-2007 v 20:31 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 264

Když jsme měli hermáče tak to stačilo dvakrát otrhat a už se tam koule netvořily. Teď mám 2 Papaye a je mi zatěžko se jich zbavit, tak si dám tu práci a otrhám to.

Old Post 08-08-2007 v 22:04 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 265

měl jsem několikrát hermáče a jen 1 z asi 5 pokusů se mi to podařilo vyvrabčit všechno!! z ostatních se na mě smálí už jen dětské semínka!

Old Post 08-08-2007 v 22:07 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 266

Ked sa dobre kastruju tie hermace tak je s toho vyborne kurivo. No aspon u mna uz koncom jula som na hermacoch slusne sisky a bolo mi to luto odtrhnut. Ako pise BlackStar tak po 2 az 3 vykastrovani sa tie gule uz prestanu tvorit lebo uz bude sklizen.

400W

Old Post 08-08-2007 v 23:01 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 267

Ja mel v mistnosti 1 hermace a "oprcal" mi skoro vsechny kytky. Jestli uz se z vacku sype pyl a mas ve skrini vetrak, pak asi neni o cem pochybovat... Bohuzel. Dej ho ven, treba jeste neni pozde. Ale i tak to nebude k zahozeni... :-)
Tak hodne stesti...

Old Post 08-08-2007 v 23:06 PM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 268

Větrák jsem už dala pryč, je tam jen pasivní přítah a větrák u odtahu, ten uvnitř jsem již vyndala ven - radši - ono už by se to nemělo stihnout, příští týden mám slízet?? tak snad se to už neoprcá, nechci s tím hýbat kvůli pylu..

Old Post 09-08-2007 v 15:55 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1ck
Stálý Člen

Karma uživatele V1ck - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 269

zdar mel sem hermace ve skrini - budhu jedine seminko sem mel a zrovna to byl hermac , zpocatku sem byl nasrany jako prase ale horsi to bylo az po sklizni kdy sem zjistil ze kurivo proste nefunguje-moc oprcane jediny plus co z toho byl je ze ted pestuju ze semen ktere oplodnil ten hermac a vypada moc dobre
sak kouknete na moje fora , hermace rovnou zabijet nepestit! peace

Windoor2007
CastlE OUT2007
400W-Gib 1.Indoor-v pl.royalty mixu

Old Post 09-08-2007 v 16:56 PM
V1ck je offline   Profil uživatele V1ck   Find more posts by V1ck   Foto galerie člena V1ck   Click here to Send V1ck a Private Message   Add V1ck to your buddy list     Navštiv homepage uživatele V1ck! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 270

Já letos dva, jeden šel pryč hned jak se objevily a toho druhýho zkusim uhlídat . Na pole chodim jednou za 3-4 dny tak to snad uhlídám no, ale jak se toho objeví víc tak bude mlíčko....

Old Post 09-08-2007 v 18:18 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 271

No díkysk, půjdu se podívat a nějjak to vyřeším.. Máte někdo fotky vašich herm?? abych mohla porovnat? Dík

Old Post 10-08-2007 v 11:49 AM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
booboo
Nový Člen

Karma uživatele booboo - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 272

Fotky nemám, ale poznal jsem to i jako naprostý začátečník. Prostě nadherný palice (možná nejhezčí kytka) a pod nima váčky se žlutým pylem. Co se týče výsledku, tak jde podle mě spíš o množství. Když je hodně semen, pak je zákonitě o to míň huleni... :-( Měl jsem Shivu a Skunk od Sensi Seeds a rozhodně si na kvalitu nestěžuju. Příště si dám ale větší pozor... Čau booboo

Old Post 10-08-2007 v 12:53 PM
booboo je offline   Profil uživatele booboo   Find more posts by booboo   Foto galerie člena booboo   Click here to Send booboo a Private Message   Add booboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9493500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív