Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstováváte si na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 241

Cannabidol :
13-01-2008 : som narobil 40 mensich uz pred mesiacom
Si delas srandu, ne? Out?
Konec března nejdřív.

My heart and soul, they are free...

Old Post 18-02-2008 v 09:10 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 242

Ja nemôžem. Vždy sadím semiačka priamo do zeme (samozrejme naklíčené). Mám s tým celkom dobré skúsenosti.

Shaman...

Old Post 18-02-2008 v 12:38 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 243

Mozdík: A kolik jich tam sázíš na jedno místo? Kolik jich pak z těch semínek vyrote? Minulý rok jsem to taky zkoušel, ale moc se mi to nevyplatilo. Hodně malá ujímavost.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 18-02-2008 v 16:00 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mihauek
Nový Člen

Karma uživatele Mihauek - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 244

Ja mam na okne dve rastlinky len tak pre radost už tak 2 týždne.Plánujem predpestovať, ale len tak na maximálne 2 týždne za oknom.Viac nemôžem - možné odhalenie rodičmi tak dúfam že to bdue lepšie jak seeds hneď hádzať von.

Old Post 18-02-2008 v 16:29 PM
Mihauek je offline   Profil uživatele Mihauek   Find more posts by Mihauek   Foto galerie člena Mihauek   Click here to Send Mihauek a Private Message   Add Mihauek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 245

ja si predpestovavam ze seminek pod usporakama a pak to hodim na nejaky husty mistecko

Old Post 21-02-2008 v 14:24 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 246

Ja som až doteraz sadil seeds rovno do zemi (boli to samé No name,ale dobré). Tento rok však idem už značkové seeds a tak si najskôr narobím priesady a tie následne pôjdu do secret garden.

Old Post 21-02-2008 v 17:24 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 247

To replay: A kdy budeš sázet seeds? Jáí to plánuji na Velikonoce nebo tak nějak. Budeš řízkovat? Jinak já jsem taky zkoušel sázet rovnou do hlíny a byla dost malá úspěšnost, tak už to nedělám.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 21-02-2008 v 19:57 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filos
Stálý Člen

Karma uživatele filos - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 248

Jednoznacne je dobre si predpestovat(v skrinke pod svetlom, za oknom atd.) a ked su rastlinky uz dost silne tak ich dat vonku na pospas prirode.

Old Post 21-02-2008 v 20:46 PM
filos je offline   Profil uživatele filos   Find more posts by filos   Foto galerie člena filos   Click here to Send filos a Private Message   Add filos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 249

zastrihujete este v nutri ci az ked sa chyti kytka out ?

Old Post 22-02-2008 v 09:57 AM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 250

2 pipoboy:Podla mna to zalezi od toho aku velku si ju doma predpestujes.Ja osobne zastrihavam az ked su vonku a su uz trochu zakorenene a rastu...

Old Post 22-02-2008 v 11:29 AM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 251

to Papek:
Zdravím ťa. No ja vidím sadenie tak na polku apríla(okolo 10-15apríla), myslím si že sadiť na Veľkú noc je trošku skoro(predsa toho roku vychádza Veľká noc skôr ako pominulé roky).A či budem rezkovať?Nie.
Normálne vysadím seeds do 0,5l kelínkov a následne ked´budú mať tak 3 - 4 poschodia ( približne po mesiaci) ich presadím do záhrady.

Old Post 23-02-2008 v 08:48 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 252

ja dám semienka naklíčiť a potom hneď do zeme...síce som to robil len 2krát ale bol som celkom spokojný...až na konečné vysledky(ale to je uz iny pribeheh)

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 04-03-2008 v 21:23 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 253



Minulý rok jsem hodíl jen tak ze srandy seminko afgána do hlíny začátkem unora. Měl jsem to za oknem na parapetu a moc jsem tomu nevěřil že z toho něco bude , koncem března jsem to hodil ven do skleníku a aby to nezmrzlo tak jsem to ustřihnul nad prvním patrem a kořen jsem dal hluboko do země "" nic jsem si od týdle kytky nesliboval "" a toto mi vyrostlo

Old Post 05-03-2008 v 10:30 AM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja-L
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja-L - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 254

ja si myslim ze predpestovani je nejlepsi cesta vyprodukovani

---:::Mír a THC v duši všech GROWERŮ a skuřenců CZ a SK:::---

Old Post 05-03-2008 v 11:39 AM
Ganja-L je offline   Profil uživatele Ganja-L   Find more posts by Ganja-L   Foto galerie člena Ganja-L   Click here to Send Ganja-L a Private Message   Add Ganja-L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 255

Nejdříve nechám seeds naklíčit a pak šoupnu do kelímku a

nechám růst tak do 3 patýrka.......
Poté jdou holky do kýblů a na střechu a tam už krásně

sílí...............

Zatim piccccccccccccccc

Old Post 05-03-2008 v 14:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 256

2 Ganja-L:Tak tak...mozem len suhlasit........

Old Post 05-03-2008 v 15:05 PM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Predpestovanie na outdoor - 2 odpovědí
15-05-2018 - Predpestovanie na outdoor - 18 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3871320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív