Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » policie na grower.cz?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 241

citace:
Původní příspěvek od pupee
obhajoba ze to mas jen pro sebe by byla horsi

takže když řeknu, že to prodávám támhle pepovi vod vedle, tak to bude košer? =nejen že by ti napařily výrobu om. a psych. látek, ale i jejich distribuci, což je mnohem horší, nemyslíš?

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-09-2009 v 10:26 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 242

Co ja vim, jsou tu 2 opravdovi policajti a asi 5 lidi kteri si na ne hraji...

Jo, jasne, typek co tu ma 2 roky stary fotky 10 venkovek je _JASNEJ_ cil dalsi policejni represe... Prosim, uvedomte si, jaka kapka v obrim mori je teoreticky mnozstvi ,,drog'' ktery by dohromady grower.cz vyprodukoval.

Jen si vemte patek vecer v kazdym vetsim meste... Kolik tam vyhori kilo komercniho modelu, kterej prosel od velkovyroby, pres nejruznejsi faze kseftovani, obchodovani, predavani do okousanyho sacku prazskyho pubescenta....

Nebylo by tohle spis zajimavejsi ?

Nebo takhle: O kolika pripadech represe vuci - a ted se poserte- bilejm lidem, kteri maj par kytek/lampu - a vyhulej celou svou produkci se svou partnerkou a bandou kamosu jste za posledni dobu slyseli?

Ja o zadnym. A podle me zkusenosti se lidi na grower.cz rekrutuji predevsim a na vyjimky zcela vyhradne z tehle sorty lidi.

Kdyz se bojis, nic ti nebrani se neregistrovat, nebo sem vubec nepsat, popripade sem nedavat fotky.

Lidi, co delaji opak to delaji furt z jednoho dulezityho duvodu, kterej na prvni pohled ustupuje do pozadi :
Aby lidi, kteri si to prectou mohli sami pro sebe vyrobit co nejvic co mozna nejlepsiho modelu.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-09-2009 v 10:34 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 243

Stoned to popsal krasne presto si stojim za tim, ze sem chodi nikdy jsem nerekl, ze sem chodi aby chytali male pestitele, nebo netoboze outdoorare

Ke crackonosovi se vyjadrovat nebudu, nechapu co tim myslel NEPRODAVAT!

Old Post 02-09-2009 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od pupee

Ke crackonosovi se vyjadrovat nebudu, nechapu co tim myslel NEPRODAVAT!

muhehe, ich verstehe nicht die Sprache eures Stammes...no psal jsi, že by obhajoba, že je to jen pro mě, byla ještě horší, tak mi pověz lepší výmluvu a nekonečná karma letí

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-09-2009 v 10:46 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 245

myslim, ze by se ti spatne obhajoval to "ze mas 600 g na koureni jen pro sebe na dva mesice"

karmu si nech

Old Post 02-09-2009 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 246

citace:
Původní příspěvek od pupee
myslim, ze by se ti spatne obhajoval to "ze mas 600 g na koureni jen pro sebe na dva mesice"

karmu si nech

Ono to není zas až tak jednoduchýtě obvinit za to a za to, základem obvinění jsou důkazy a tak záleží na tom, co ti u tebe najdou, jestli milion saklů po gramu a váhu, tak to potom jo, ale stejně pokud ti to pudou vybrat, tak ti tam nepříjde jen nějakej policajt pupkáč před důchodem s koblihou v ruce, ti tam vlítne celý komando a to stojí stokrát víc než celých tvých 600g dohromady nehledě na povolení atd, tzn. že se jim zátah musí vyplatit a myslíš, že jim těch 600g stojí za to? já myslím že rozhodně ne, na to je systém dost šetřivej...u nás je jeden maník, co pěstí každej rok a sklízí to traktorem, celá ves to ví a hádej, jestli u něho někdo už byl...a to se už nebavíme o gramech

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-09-2009 v 11:11 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 247


to je sice vsechno hezke. ale myslim, ze v tomhle pravnim systemu staci udani a mas doma komando - tzn - nekomu se nebudes libit a jsi tam (pokud je zde nejaky pravnik, at pripadne neco podotkne)

ano, je tu porad otazka - vyplati nevyplati....to bych videl, ze zalezi na konkretni odpovedne osobe, ktera pripad posoudi

ale to uz jsme mimo tema policie na groweru

Naposledy upravil 02-09-2009 v 12:06 PM

Old Post 02-09-2009 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 248

hmm hmm. neresil bych U nas v CR je to pohodicka. Spis se bojim na ulici. Vcera jsme sli s kamosem parkem a naproti nam nejakej plesatej borec v cernych hadrach, tezkych botech a u nohy nemeckyho ovcaka. Prvni jsem si myslel, ze je to nejakej nacek. Nacez jsme ho presli, pes chvilku startoval po kamosovi ale nestekal a chlapek zacal skymsi komunikovat vysilackou :/ Neprijemnej pocit. Kdyz si vemu ze si koupi clovek po vyplate treba 10 g travi pro sebe a narazi takhle dementne na ulici na psovoda a muze byt v pici :/ Nvm no.. ja si myslim ze oni tyhle mali mnozsatvi uz fakt neresi. Meli by plnby veznice hulicu a pravy kryminalniky by nemeli kam dat Ale neprijemnej pocit a strach z potencialniho problemu mi asi zustane porad :/

Old Post 02-09-2009 v 11:49 AM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od pupee
myslim, ze by se ti spatne obhajoval to "ze mas 600 g na koureni jen pro sebe na dva mesice"

karmu si nech


Já se tím obhajovat klidne budu,sem človek co chodí do práce,platí státu daně a nechce se mi dávat mesíčne 10 000 za to abych si mohl pohulovat tak jak si pohuluju ted.Jsem snad pro společnost nebezpečnej?

Jestli tady jsou nebo nejsou policajti je mi upřímne uplne u prdele,taky jsou to lidi co přijdou domů z práce a mají svůj život.

A co máš furt s tou karmou?

Old Post 02-09-2009 v 13:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

mačo se nezapře :D Příspěvek č. 250

viz prispevek od crackonose
tak mi pověz lepší výmluvu a nekonečná karma letí

(kdybych chtel rypat tak ano, jsi nebezpecny svou cestinou)

peace

Old Post 02-09-2009 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: mačo se nezapře :D Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od pupee
viz prispevek od crackonose
tak mi pověz lepší výmluvu a nekonečná karma letí

(kdybych chtel rypat tak ano, jsi nebezpecny svou cestinou)

peace


Co tím chtel básnik říct? Nejak te nepobírám,pokud se bojíš mít doma pár stovek g. tak nepestuj,co víc chceš slyšet?

A peace na me nehraj

Old Post 02-09-2009 v 13:41 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 252

pestuji mene, nepotrebuju tolik.

howgh

Old Post 03-09-2009 v 14:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 253

citace:
Původní příspěvek od pupee
pestuji mene, nepotrebuju tolik.

howgh


A je to vec tvoje nebo nase?!

Nebo nam proste jen chces kazat o tom, co je podle tebe spravny?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 03-09-2009 v 14:46 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 254

btw 600g za 3 mesíce tu zase tak moc lidí mít nebude

Old Post 03-09-2009 v 15:23 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 255

takže, kdyby u mě (v dobách pěstování) našli policejní příslušníci šest set gramů, tak se moc nebojím, protože:

1. těžko budou mít nějaké důkazy, že jsem někde něco prodával, protože je ani nemůžou mít... neprodával jsem
2. nechám je udělat krevní testy a rozbor vlasů, aby viděli, kolik toho takovej člověk dokáže spotřebovat a jak vypadá taková hladinka v těle samozásobitele

a btw. jak si jako pupee představuje to "presto si stojim za tim, ze sem chodi"?

policie má své postupy a hlavně pracuje na základě určitých postupů, to neni tak, že si strážmistr Vomáčka řekne: "tak já se půjdu podívat na ten grower, jestli se nám tam náhodou něco nezměnilo".

policie pracuje na základě podnětů k vyšetřování a můj názor je, že možná někde existuje policejní složka nadepsaná grower.cz, ale její závěr je na devadesát procent "neřešit - nízká společenská nebezpečnost"

...

určitě sem chodí nějací policisté, ale učit se jak se pěstuje ... protože i mezi policisty jsou aktivní pěstitelé, už jsem jich několik poznal ... ale jinak je pro mě těžko předtavitelná věc, že nějaký orgán ve volném čase sleduje grower, aby si šplhnul nebo něco takovýho, na to policie nemá prostředky, lidi ani člověkohodiny a policajt, když má volno, tak se fláká jako každej jinej

Old Post 04-09-2009 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 256

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Já se tím obhajovat klidne budu,sem človek co chodí do práce,platí státu daně a nechce se mi dávat mesíčne 10 000 za to abych si mohl pohulovat tak jak si pohuluju ted.Jsem snad pro společnost nebezpečnej?



tenhle názor sdílím, bohužel ne každej to chápe....podpora, víc takovejch

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 06-09-2009 v 01:28 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2008 - Zmena pomeru na grower.cz - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2512970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív