Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
2Tick
Nový Člen

Karma uživatele 2Tick - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 241

Ja poprve hulil tak nejak ve 13ti. Prvniho sluka sem mel hned po konci prazdnin, nekdy v zari, protoze jsem zacinal trenovat break dance, oslovovala me hip hopova kultura a huleni k tomu nejak neodmyslitelne patri. Poprve to bylo vlastne pred treninkem, strach sem mel ohromny, protoze informaci moc nebylo a ja vubec netusil co to se mnou udela .... Dal sem si jednoho sluka a nic, jen mi to na treninku trochu lip slo a pak doma zvysena teplota a nebylo mi moc ok. Pak chvili pauza a asi za 3 tydny sme se zhulili po skole, cca 5 lidi (nemuzu zapomenout na pulhodinovej zachvat smichu, kterej byl vazne fajn ) ale doma mi bylo nezapomenutelne blbe - protoze sem alergik a astmatik a nejspis sem chytl alergickou reakci na konopi. Zhruba skoro rok potom pauza, strach z travy, shaneni veskerych informaci, diskuze se spoluzaky (ze starsich rocniku) o huleni, ucincich, prinosech atd. Pak jsem se rozhodl to vyzkouset znova, alergie ta tam a vychutnaval sem si stav zhulenosti .... Ted je mi 15, hulim obcas (jak kdy, nekdy 2x tydne, nekdy 1x mesicne, ale spis jednou za tyden, to je ideal) a trava pro me neni jen pobaveni, ale spis uvolneni od stresu (ve skole sem mel urcite problemy s ucitely ktere sem nesl dost spatne psychicky a prekonat je mi pomohla trava a tanec .....), nekdy debata s kamarady o zajimavych vecech, velmi zridka aby nebyla nuda a ve zhulenosti se mi daleko lip vnima hudba a reaguje se na ni, takze na trenincich (vystoupeni, kde se na vas divaji desitky az stovky oci bych zhulenej asi vazne nedal....). Myslim ze na me marihuana nezanechala spatne nasledky, nybrz dobre, protoze mi vic dava nez bere (napr. sem si kvuli huleni uvedomil, ze se chovam jako malej CURAK, zacal sem s tim neco delat, menit sve chovani a tedkom je uhlazenejsi, elegantnejsi a bere me daleko vic lidi ...) a prosim neodsuzujte lidi kteri zacali brzo, byla to jejich volba a nemusi to byt jen mali kokutci, jak si vetsina z vas mysli ....

Old Post 16-08-2005 v 13:12 PM
2Tick je offline   Profil uživatele 2Tick   Find more posts by 2Tick   Foto galerie člena 2Tick   Click here to Send 2Tick a Private Message   Add 2Tick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katuš
Stálý Člen

Karma uživatele katuš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 69  

Pohodička Příspěvek č. 242

jaman: myslim ze vsechno je strasne individuální, ja sem třeba nikdy moc nechlastala, protože mi to nedelalo dobrě a to na zakladce se v tech 13,14 už pilo dost. Sem rada že hulim protože vim že na čemkoli jinym muže bejt člověk dost ošklivě závyslej. Ja kdyz neni co hulit tak nehulim, jako třeba teď.

Snad nikdy sem nebehala po všech znamej a zadonila o to aby me zhulili, tuhle volbu nechavam na nich

PEACE

Old Post 18-08-2005 v 18:31 PM
katuš je offline   Profil uživatele katuš   Find more posts by katuš   Foto galerie člena katuš   Click here to Send katuš a Private Message   Add katuš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 243

Ja sem si 1 brcko dal v 7 ale necejtil jsem se ze by mi neco bylo..
Potom 3 roky nic a v 10 uz jsem se s tim zacal seznamovat (hrozne me to zajmalo a ja sam sem to vyhledaval) ale ani sem moc nemusel mam o 6 let starsi sestru ktera se onehdaa pohybovala s partou kde se hulilo..
Ve 12 jsem poznal typka co mel skunky a pozval me na brko frrrrrrrrr HAHA hum.........(hulim s nim dodnes)
Dnes je mi . . . . . . . . . . . . . . . . 18

Old Post 24-01-2007 v 19:21 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 244

On je rozdíl poprvé hulit a začít hulit. Já jsem poprvé hulil v asi 14 nebo 13 letech, absolutně nic nám to neřeklo, a to jsme stáhli půl filmovky toho nejlepšího co tehdy šlo sehnat - jmenovalo se to "hrubej Čech, voe". A celkem pravidelně (se zimními pauzami) hulím od patnácti...

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 24-01-2007 v 19:39 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 245

2zvire,clandestino:
jo, to jste fakt desny machri, kdyz jste zacali hulit v 7 nebo ve 13ti... a neodpalovali jste nahodou speqa uz v matersky, kdyz si ostatni hrali s igrackama? jako sorry, ale jestli nekecate (verim ale, ze jo...), tak zacit hulit v tomhle veku nejde nazvat jinak, nez naprostym idiotismem vlastnim, i okolnich lidi, ktery vas to ucili... muzete si 100x rikat, ze jste v 7mi byli psychicky vyspely, jak jinej ve 20ti, ale aniz o tom mozna vite, huleni v tomhle veku vam mohlo pootevrit "cellar doors" do peknyho hajzlu, coz muzete tvrde pocejtit klidne az po dvacitce...

drive tady platilo nepsany pravidlo, ze deti se z tohodle vynechavaj, jak tak koukam, dneska uz neplatej zadny pravidla, bohuzel... presto, osobne kdybych nekoho videl podat speqa 7mi nebo 10ti letymu diteti, tak bych mu na miste rozkoupal koule...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 24-01-2007 v 20:50 PM

Old Post 24-01-2007 v 20:42 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 246

4C3: A machruju snad s tím? Psal jsem snad že z toho mám radost? Vždyť píšu, že nám to nic neřeklo, v tom věku jsme z toho prostě neměli rozum. Tys byl od narození dokonalá a osvícená bytost a nedělals kraviny? Tenhle thread je o tom, kdy kdo začal hulit, ne o rozjímání o věku. I já si samozřejmě myslím, že čím později, tím líp, těch 18 je asi ideálních. Ale děti ve věku okolo těch 15 prostě dělají blbosti, a netvrď, že tys byl výjimka.

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 24-01-2007 v 20:52 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 247

Charter kde to kurva bereš? Já chci taky kouřit děně XD
Začal jsem něco po 15ti a ted je marihuana tou nej kytkou co znam

Old Post 25-01-2007 v 14:35 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noiwa
Nový Člen

Karma uživatele Noiwa - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 248

jojo ja take zacal v 15.pak pul rocku jenom takovy zkouseni a pak temeř nonstop az do ted do 20ti.

Real good Time!

Old Post 25-01-2007 v 14:43 PM
Noiwa je offline   Profil uživatele Noiwa   Find more posts by Noiwa   Foto galerie člena Noiwa   Click here to Send Noiwa a Private Message   Add Noiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 249

Začal jsem hulit a pěstit ve 13ti letech,to jsem si dával tak brko měsíčně,pak týdně,pak denně,no a jak to dopadlo,udělal jsem školu i s hulením,ted je mi 22,a myslím že je to v poho
Hulil jsem,hulim,a hulit ještě budu-a jsem za to rád,za pár měsíců to bude 10 let co hulim

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 25-01-2007 v 14:49 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 250

taq v 16 padol prvy kotol.. do tych 17,5 to bolo taqe raz za 2 mesiace a ppotom shup... a je to.. skoro denne...

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 25-01-2007 v 18:23 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 251

to 4C3: JA SE S TIM NECHCI NIJAK VYVYSOVAT NECHCI S TIM NIJAK MACHROVAT!!! A ANI SE NECEJTIM JAKO MACHR KDYZ TADY PISU ZE SEM S TIM ZACAL TAK BRZO!!!
NAOPAK ME MRZI ZE JSEM ZACAL TAK BRZO!
MOHL BYCH SE VYMLOUVAT ZE JE TO TOU SPOLECNOSTI VE KTERE JSEM VYRUSTAL ALE MUZU SI ZATO SAM! JO MAS PRAVDU BYL JSEM IDIOT MOZNA ZE SEM I TED ALE NAC BRECET NAD ROZLITYM MLYKEM NEBO JAK SE TO RIKA...
p.s. ten typ co bys mu rozkopal koule je mimochodem maximalne v pohode.
Tot vse PEASE!!!

Old Post 25-01-2007 v 18:30 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 252

Ja zacal hulit ve 13 a uz ve 13 sem pestoval a nikdy sem si to nevycital



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 25-01-2007 v 21:11 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Palec nahoru 1. krát... Příspěvek č. 253

... som sa nakúril v 17-tich. A bol to skvelý zážitok, na ktorý nezabudnem.

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 26-01-2007 v 08:56 AM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 254

kolko som to vlastne mal, 19-20?

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 28-01-2007 v 20:02 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 255

Aktívnejšie som začal húliť v 16-tich... Ako nesťažujem sa bolo to fajn obdobie, možno to malo aj odvrátené stránky, ale aj tak.. Väčšina mojich kamarátov začala páliť ešte skôr..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 28-01-2007 v 20:03 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 256

Jsem začal zhruba v 16 letech .

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 29-01-2007 v 17:55 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7417700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív