Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
rroman
Stálý Člen

Karma uživatele rroman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 241

roman uz egzistoval tak rroman

vrrrrrrrrrr ... vrrrrrrrrrrr

Old Post 16-06-2004 v 17:24 PM
rroman je offline   Profil uživatele rroman   Find more posts by rroman   Foto galerie člena rroman   Click here to Send rroman a Private Message   Add rroman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dolma
Stálý Člen

Karma uživatele dolma - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 242


Dolma (tibetsky) = Green Tara = zelená bohyně Tara. Zelená Tara je průvodkyní a ochránkyní na tripu... é teda průvodkyní po nekonečných hlubinách mysli. Sedí si na krásném lotosu, vznáší se na vodě a usmívá se... pokud není zrovna naštvaná, to se pak strašlivě šklebí a všechny démony tak rychle zažene.

Om tare tutare ture svaha

But maybe that sheriffs also smoke kif or sniff coke, when
already also a pope takes dope!

Old Post 18-06-2004 v 08:57 AM
dolma je offline   Profil uživatele dolma   Find more posts by dolma   Foto galerie člena dolma   Click here to Send dolma a Private Message   Add dolma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 243

HeHe.....Mam nick podle jednoho modydku,kterej jsem kdysi ochutnal v Rotterdamu.Ted jsem koukal na stranky jedny seedbanky( http://www.cannabisseeds.org/en-us/dept_11.html) a v nabidce vidim Killer Queen!


Killer Queen

Indoor

This is for those looking for raw potency at any cost!! G-13 is the very potent mother, and C99 as the pollen source is no slouch either, but it's a guess how they will combine. This is a prototype release to test the waters. G-13 should add to the punch, C99 should improve yield and flavour. Plus something caused the G-13 clones to produce seeds smaller than I was hoping. Small like the Sweet Tooth Surprise. Reaction to excess UV? So for these two reasons, despite the excellent genetics, I would like to keep the price down. Only enough seeds for 100 orders were sent to market.

Specifications: ~ Flowering: 45-55 days ~ Height: 70-100 cm ~ (12 seeds)

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 23-08-2004 v 13:03 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 244

som jeden z X MEN-ov ten najtvrdsiiiiiiiiiiiiiiii )))

Old Post 23-08-2004 v 14:42 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 245

No zkuste hadat........

Old Post 24-08-2004 v 14:37 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clone
Stálý Člen

Karma uživatele Clone - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 246

mne ju vymyslel hotmail ,registstroval som sa chcel som mat clon@...
ale on mi dal ze clone8, tak som povedal ,ok

Old Post 24-08-2004 v 17:42 PM
Clone je offline   Profil uživatele Clone   Find more posts by Clone   Foto galerie člena Clone   Click here to Send Clone a Private Message   Add Clone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Clone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 247

ve Star Warz byly v tom posledním dílu takoví ti malí medvídci, pořád cosi kouřili a bydleli na stromě . No a jmenovalie se wookies. Jak sem ale zjistil, tak si takhle říká aj jeden 2stepovej producent z UK. Ale dělá dobrou music, takže RESPECT!!!

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 26-08-2004 v 10:49 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liana
Nový Člen

Karma uživatele Liana - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 248

Moje skutečné jméno je taky na L. Líbí se mi to písmeno, vyvolává ve mně příjemné asociace... Jako plynutí vody .... Láska...to je taky na l. Romantika no... Většinu svých nicků na všech možných serverech mám něco od L. Jako malé mi říkali Lili, pár lidí mě tak dodnes oslovuje. Ale změna je život.. A taky z jedné pralesní liány je moc dobrej čaj, teď si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje... Má růžovou barvu a je moc zdravej... Ještě mám ve spíži jednu větvičku, co mi přivezla známá z Peru.

Old Post 27-08-2004 v 11:14 AM
Liana je offline   Profil uživatele Liana   Find more posts by Liana   Foto galerie člena Liana   Click here to Send Liana a Private Message   Add Liana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 249

lapacho? hele dvě z mých Lásek byly na L
zajímavý

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-08-2004 v 11:21 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 250

Dude: LSD a lysohlavky?

Old Post 27-08-2004 v 11:36 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 251

OT - Proper ty si vůl - náhodou jedna z nich byla mou první láskou

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-08-2004 v 12:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintell
Nový Člen

Karma uživatele mintell - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 252

mintell-mna tak proste wolaju šeci.mam to už asi od 13-ky!!!A samozrejme nikto newie prečo!

Old Post 27-08-2004 v 13:31 PM
mintell je offline   Profil uživatele mintell   Find more posts by mintell   Foto galerie člena mintell   Click here to Send mintell a Private Message   Add mintell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 253

Lidi mi řikaj Novis, z důvodu, který ani nemusím uvádět
Hyena byla jediná psovitá šelma volná jako mailová adresa, tak sem po ní vyjel... a už se se mnou táhne takový 3 roky.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 27-08-2004 v 18:26 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liana
Nový Člen

Karma uživatele Liana - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 254

Dude: Fakt si nevzpomínám! Až si vzpomenu, dám vědět. Je to skvělej čaj. Ale lapacho to není... Jojo..a já mám navíc iniciály L.V. Hezký ne..?

Old Post 27-08-2004 v 21:16 PM
Liana je offline   Profil uživatele Liana   Find more posts by Liana   Foto galerie člena Liana   Click here to Send Liana a Private Message   Add Liana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liana
Nový Člen

Karma uživatele Liana - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 255

Dude: VELCACORA! :-)

Old Post 27-08-2004 v 21:19 PM
Liana je offline   Profil uživatele Liana   Find more posts by Liana   Foto galerie člena Liana   Click here to Send Liana a Private Message   Add Liana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WtF
Stálý Člen

Karma uživatele WtF - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 256

What The Fuck
pouzivam to vsude... americas army , CS , UO proste vsude :p)

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci...

Old Post 30-08-2004 v 00:35 AM
WtF je offline   Profil uživatele WtF   Find more posts by WtF   Foto galerie člena WtF   Click here to Send WtF a Private Message   Add WtF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8216700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív