Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 241

citace:
Původní příspěvek od ween
zdar, máte někdo pozitivní hodnocení BIOHEAVEN? ze začátku jsem ho zkoušel, ale myslím, že květinky jedou i bez něj v pohodě, když se staráte.. čili - má to smysl poměr CENA / VÝKON? díky. ween


Podle mýho,jedinej skutečnej "booster" kterej má nějakej smysl a poměr cena-výkon je víc než příznivej, je PK 13/14...a nic ti po něm nezasmrádne a nekazí se..

Old Post 05-04-2012 v 20:31 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 242

Tak nad to je ještě TOPMAX tento booster bobtná a zvýrazní chuť i vůni a nemusí se vůbec proplachovat je to přírodní produkt !

Old Post 05-04-2012 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Podle mýho,jedinej skutečnej "booster" kterej má nějakej smysl a poměr cena-výkon je víc než příznivej, je PK 13/14...a nic ti po něm nezasmrádne a nekazí se..


zdar pane Edo.. od které firmy by jsi doporučil? díky. ween

carpe diem

Old Post 05-04-2012 v 21:34 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 244

citace:
Původní příspěvek od vrrn
BioBizz je urcite jedna z nejlepsich znacek na organicky hnojiva. O tom zadna
Na Bio heaven jsem dojela jednu sklizen, ted jedu dalsi a musim rict, ze se sice o moc nezvednul vynos, za to takhle tvrdy palice jsem uz dlouho nemela. Takze dle me to na to vliv melo. Horsi je to s cenou. Ta je opravdu vysoka a jeste nevim, jestli to za to stoji, pac se tam toho leje celkem dost..( 1 litr/1 790,-)



podobny nazor mam na ten bioheaven ... po jeho pouziti jsem mel vzdycky tvrde palice s nadherne sladkou vuni ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 07-04-2012 v 15:44 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 245

citace:
Původní příspěvek od vousac
Tak nad to je ještě TOPMAX tento booster bobtná a zvýrazní chuť i vůni a nemusí se vůbec proplachovat je to přírodní produkt !


Cena.. x výkon..? A většina biohnojiv,přír.produktů.. má dost drsnej odér,bez průplachu bych to do huby asi nedal..
Poměr cena a výkon/g zde.. http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8 ,příspěvek č.119

ween : Já léta používám PK od Atami,bez chuti a bez zápachu,dávkuju dle návodu a kytím to svědčí..Tvrdé a sněhové palice..

Naposledy upravil EDA45 07-04-2012 v 16:09 PM

Old Post 07-04-2012 v 15:53 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 246

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Podle mýho,jedinej skutečnej "booster" kterej má nějakej smysl a poměr cena-výkon je víc než příznivej, je PK 13/14...a nic ti po něm nezasmrádne a nekazí se..


PK 13/14 je čisté hnojivo, to nemá s boostermi nič spoločného. Že funguje dobre, tak s tým súhlasím

ween: najlepší booster je žiadny booster. Ten výnos, čo ti v peňaženke zostane po jeho nekúpení bude vždy vyšší, než výnos ktorý by ti booster zrobil na palicach

Old Post 07-04-2012 v 16:52 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 247

citace:
Původní příspěvek od Antitalent


PK 13/14 je čisté hnojivo, to nemá s boostermi nič spoločného. Že funguje dobre, tak s tým súhlasím

ween: najlepší booster je žiadny booster. Ten výnos, čo ti v peňaženke zostane po jeho nekúpení bude vždy vyšší, než výnos ktorý by ti booster zrobil na palicach

Jistě,PaK ve vyšší koncentraci..
Slovo booster je v uvozovkách.., použito ve smyslu toho,že jako booster funguje,OČIVIDNĚ FUNGUJE.. a je za babku
Ale nikomu to nechci tlačit..
Osobně sem vyzkoušel kdysi Bloombastic a Superthrive a už bych za to nedal ani kačku

Old Post 07-04-2012 v 17:55 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od Antitalent


ween: najlepší booster je žiadny booster. Ten výnos, čo ti v peňaženke zostane po jeho nekúpení bude vždy vyšší, než výnos ktorý by ti booster zrobil na palicach


Mám opačnou skutečnost ,protože jsem to tak zkoušel jednu s boosterem druhou bez a ta s boosterem dala težší větší voňavější a chutnější palice a výnos zaplatil další 3 boostery .Pro mě to smysl má ,už to mám odzkoušeno.

Old Post 07-04-2012 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od vousac


Mám opačnou skutečnost ,protože jsem to tak zkoušel jednu s boosterem druhou bez a ta s boosterem dala težší větší voňavější a chutnější palice a výnos zaplatil další 3 boostery .Pro mě to smysl má ,už to mám odzkoušeno.




Naprosto stejná genetika ze stejné matky v obou případech..??

Jinak... http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8

Old Post 07-04-2012 v 18:06 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 250

Ano semena z jedné várky neboli z jedné matky

Old Post 07-04-2012 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od EDA45




Naprosto stejná genetika ze stejné matky v obou případech..??

Jinak... http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=8


Něco podobného jsem provedl s Deimosem minulý rok
z 5 dvě jeli TOPMAX až do sklizně a další 3 bez TOPMAXu rozdíl na kytku minimálně 20g první várka rozdána asi 20 lidem(vzorky s TOPMAXEM)
po 14 dnech druhá várka opět 20 lidem (BEZ TOPMAXU)
odezva byla taková že první várku si vyžádali všichni znovu druhou jen někdo.
Mnoho lidí si kvalitu první várky spletlo s indoor skunkem

(těch testů proběhlo víc ale pochybuju zájem zde podle dosavadních ohlasů)

Old Post 07-04-2012 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 252

citace:
Původní příspěvek od vousac


Něco podobného jsem provedl s Deimosem minulý rok
z 5 dvě jeli TOPMAX až do sklizně a další 3 bez TOPMAXu rozdíl na kytku minimálně 20g první várka rozdána asi 20 lidem(vzorky s TOPMAXEM)
po 14 dnech druhá várka opět 20 lidem (BEZ TOPMAXU)
odezva byla taková že první várku si vyžádali všichni znovu druhou jen někdo.
Mnoho lidí si kvalitu první várky spletlo s indoor skunkem

(těch testů proběhlo víc ale pochybuju zájem zde podle dosavadních ohlasů)


No dal sem odkaz na zdokumentovanej test topmaxu na stejné genetice tady na groweru od renomovaného zahradníka a malý rozdíl v g na kytce tam je,ovšem nárůst nákladů na g z kytky s topmaxem je víc než 100procentní..

Já tehdy jel bloombastic a superthrive na klonech z jedné matky půl na půl a rozdíl byl zanedbatelný,ovšem v peněžence značný..

Old Post 07-04-2012 v 18:50 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 253

já sem věděl že to neprojde :-) nevadí booster si kupuju nadále a jsem s nim spokojený to jestli funguje si pokud bude chtít otestuje každý sám.

Old Post 07-04-2012 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 254

citace:
Původní příspěvek od vousac
já sem věděl že to neprojde :-) nevadí booster si kupuju nadále a jsem s nim spokojený to jestli funguje si pokud bude chtít otestuje každý sám.


Ale dyk jo,co člověk, to zkušenost,názor a každý tak nějak věří tomu svýmu..

Old Post 07-04-2012 v 19:02 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 255

citace:
Původní příspěvek od vousac
já sem věděl že to neprojde :-) nevadí booster si kupuju nadále a jsem s nim spokojený to jestli funguje si pokud bude chtít otestuje každý sám.


Musím, ale vyzdvihnout skvělou chuť palic z kytek, které dostaly Top-Max.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 08-04-2012 v 21:11 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 256

Ahoj zemědělci..
jedu svoje první kolo a nakoupil jsem nějaký hnojky od Bio bizzu a trošičku mě zarazila koncentrace jednotlivých typů hnojiv. Chtěl bych se zeptat těch co mají s těmito hniojvy zkušenost jestli je normální, že grow složka je proti Bloom strašně tuhá, je to skoro jako kaše, sotva to teče a musím použít dost síly abych to vůbec nabral do injekční stříkačky. Bloom složka má konzistenci (normální) asi jako plnotučné mléko (až na tu barvu). Všechny bio hnojky (vč. enzimů a dalších doplňků) skladuji v lednici (při t 5 stupňů C, navíc vše zabalené do černé igelitové tašky kvůli světlu). Najde se mezi Vámi někdo kdo tohle taky vypozoroval (tudíš by to mělo být asi OK) nebo je třeba možný, že když to rozlejvali do flašek, že jsem dostal nějakou usazeninu ze dna nádrže ve které to připravili než to rozlili do balení ve kterých to pak prodávají nám pěstitelům, tím pádem by moje balení grow hnojiva bylo nějakým způsobem koncentrovanější než je standart. Kytky jsem nespalil, ale dával jsem jim jen 2 ml/l a vyrostli za dva týdny o 30 cm (těsně po přepnutí na květ). Ted dávám už jen 1 ml/l + bloom něco málo přes 3 ml/l, a dneska mi začíná 3. týden květu. A ted začnu přidávat topmax (zatim nebyly kačky ale v týdnu už budu moc holkám zase přilepšit

Old Post 09-04-2012 v 18:40 PM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0884060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív