Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
gogoslav
Nový Člen

Karma uživatele gogoslav - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4 

Hydroponie pls help!!..tmave fleky na listech a usychani Příspěvek č. 225



Zdravicko....nevite nekdo cim muze byt ze se na listech delaji suche fleky az do tmava . postupne pres cely list ktery uschne..nejdrive jsem to mel jen na par listkach behem tydne je to na vsech kytkach.
je t 5 dni co prorostly korinky kostkou rokwool a dal jsem je na rohoze. koreny jsou prorostle do rohoze ale kytka se zastavila a bojim se ze do tydne bude ponich..:-(..

Old Post 15-03-2012 v 11:27 AM
gogoslav je offline   Profil uživatele gogoslav   Find more posts by gogoslav   Foto galerie člena gogoslav   Click here to Send gogoslav a Private Message   Add gogoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 226

to jsem měl přesně taky, ale jen na prostřední kytce, ostatních osm bylo úplně v pořádku,takže ph, ec a podobně jsem zavrhl. nechal jsem ji tam, a vypustila jen jednu delší větvi ale jinak je bezezměny. Myslel jsem si že to je nedostatečným prokořeněním, ale když říkáš že to je v pořádku, tak nevím no...někdo zkušenější ti určitě poradí.

Old Post 15-03-2012 v 11:39 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 227

To gogoslav,
vypadá to na listovou plíseň,
-nepíšeš jakou mají vzdušnou vlhkost (předpokládám,že to máš v nějakém boxe) a jak to zalíváš. Třeba by postačovalo nechat RW kostky troch proschnout aby bylo v kořenovém systému víc vzdušnosti,pokud nedáváš čistou vodu ale mícháš hnojení,tak to nemusí slabý kořenový systém skousnout.
Takže dej víc detailů,tím se může upřesnit diagnóza.
Pokud ti tady nikdo neporadí,skus třeba požádat přes PMko některého moderátora,kluci jsou ochotní a jak si najdou čas tak odpoví.

mimacka

Old Post 15-03-2012 v 12:03 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoslav
Nový Člen

Karma uživatele gogoslav - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 228

Vlhkost je asi 60% zalyva 2x pred noci a pred dnem naredenym risotonikem
... Zda se mi ze je to ze dne na den horsi ...:-( je to v boxu svetlo 600w teplo den- 26/27
V noci 18/19 rosim jen na noc.

Old Post 15-03-2012 v 12:20 PM
gogoslav je offline   Profil uživatele gogoslav   Find more posts by gogoslav   Foto galerie člena gogoslav   Click here to Send gogoslav a Private Message   Add gogoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od gogoslav
Vlhkost je asi 60% zalyva 2x pred noci a pred dnem naredenym risotonikem
... Zda se mi ze je to ze dne na den horsi ...:-( je to v boxu svetlo 600w teplo den- 26/27
V noci 18/19 rosim jen na noc.


A co dostávají jíst? Rizotonic je kořeňák.. už pátej den je držíš o hladu, z čeho má rúst? No tak roste z živin uloženejch ve spodních listech a ty odcházej.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-03-2012 v 12:32 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoslav
Nový Člen

Karma uživatele gogoslav - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 230

daval jsem jim hnojivo jen postrikem na listy...redene bylo dostatecne myslim, protoze jsem nechtel davat malym kytickam velkou davku( nebo standartni), takze jsem redil o trosicku vice..
nechtel jsem zalyvat z duvodu ze jsou asi prelite..:-(....pokud nekdo vite jak toto nejak rychle vyresit a dostat prebytecnou vodu z rokwoolu, budu vdecny za radu...
dale se mi obevilo na kostkach zelene fleky..jak rasy...predpokladam ze je to plisen...vite nekdo o hodnem prostredu nebo postupu jak se toho zbavit...?

Old Post 15-03-2012 v 18:00 PM
gogoslav je offline   Profil uživatele gogoslav   Find more posts by gogoslav   Foto galerie člena gogoslav   Click here to Send gogoslav a Private Message   Add gogoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoslav
Nový Člen

Karma uživatele gogoslav - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 231

....s rokwoolem nemam zkusenosti je to prvni pokus. bylo mi receno ze pokud maji kvetniky odvod vody, tak ze nelze prelit....skutecnost je asi trohu jina..:-(..drzel jsem se rad a ted nestacim napravovt problemy/skody...-(

Old Post 15-03-2012 v 18:04 PM
gogoslav je offline   Profil uživatele gogoslav   Find more posts by gogoslav   Foto galerie člena gogoslav   Click here to Send gogoslav a Private Message   Add gogoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 232


citace:
Původní příspěvek od bezdechu


To je kořeňák, ne hnojivo.. udělej lepčí foto problému, na listech jsou zřejmě skvrny po postřiku a zmíněné fleky se mi špatně identifikují.

Ale jestli myslíš to světlání okrajú na jednom ze spodních listú. To bude genetická odchylka. Nestresuj z toho a v klidu dojedeš.


Mám ty klony 3 dny, přesadil jsem je do BioCanna Bio Terra plus a nic kromě toho BioRhizotonicu jsem tam nedával. Tady je snad lepší fotka. Žádný postřik na nich není. Dík

Old Post 15-03-2012 v 18:24 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 233

citace:
Původní příspěvek od raymond


Mám ty klony 3 dny, přesadil jsem je do BioCanna Bio Terra plus a nic kromě toho BioRhizotonicu jsem tam nedával. Tady je snad lepší fotka. Žádný postřik na nich není. Dík


Tak to jsem ještě neviděl.. je to i na novejch listech?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-03-2012 v 18:44 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 234



citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Tak to jsem ještě neviděl.. je to i na novejch listech?


Jo, ale ne na všech kytkách.
Fotka bez ruky je jiná kytka, to jaksi divně žloutne, fotka s rukou je stejná kytka.

Old Post 15-03-2012 v 19:22 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 235

Aby to nebyla nějaká plíseň.. fakt netuším..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-03-2012 v 19:26 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Re: Re: Re: Re: problém Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od mysak

Podle čeho soudis Jarmile..
ješte jsem myslel ze by to mohlo byt přebuřene dusikem

na přebytek dusíku bych to neviděl, jelikož jak jse psal proběhly proplachy... ten deficit je mi milejší/

Old Post 18-03-2012 v 01:08 AM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 237



NA listech se mi delaj tecky takovy rezavy tecky a listy jakoby zesvetlej , ale jenom treba pulka listku nebo rapiku . Nvm co to je este sem nemel , a na listech sou takovy bily carky , ale to mi prislo ze je usazena voda , tak nvm.

Old Post 19-03-2012 v 16:14 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZkourenejPes
Stálý Člen

Karma uživatele ZkourenejPes - 83% PěstitelskáKarma uživatele ZkourenejPes - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 238



Kytky vypadali super , kdyz byli na rustu . Ted sou 19 dni po prepnuti na12/12 a kvetou asi 11 dni . Nvm hnojeni , ph a takovy veci funguju uz dva roky porad stejne a tohle se mi nikdy nestalo u zdany odrudy. Tak prosim poradte . Jestli to neni nakej hmyz sem este premyslel , dvakrat sem si vsiml , ze mi z boxu vylitla takova mala okridlena potvora , ale , kdyz sem po necem partal , tak sem nic nenasel , akrot ty rezavy tecky sou jakoby z obou stran listu , ale jinak na spodni strane listu nic neni podle me.

Old Post 19-03-2012 v 16:21 PM
ZkourenejPes je offline   Profil uživatele ZkourenejPes   Find more posts by ZkourenejPes   Foto galerie člena ZkourenejPes   Click here to Send ZkourenejPes a Private Message   Add ZkourenejPes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

pro raymond Příspěvek č. 239

citace:
Původní příspěvek od raymond


Jo, ale ne na všech kytkách.
Fotka bez ruky je jiná kytka, to jaksi divně žloutne, fotka s rukou je stejná kytka.


Ahoj.
Zrovna to mám taky. už jsem to měl na řízcích, když jsem je donesl domů a nezbavil jsem se toho do teď. jsem ve 20dni květu.
kdesi jsem četl, že to bude nějakej druh plísně, ale na postřik to nereaguje. listy jsou světle zelené a flekaté, jak zebra. kroutí se na tu stranu, kde světlaj.
už to nestříkám a to, co tak zesvětlá a začne se kroutit odstřihnu a je
ostatní listí krásně zelené a prospívá.

Old Post 20-03-2012 v 19:50 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 240



čau lidi co myslíte že by tomu mohlo chybět? nějaká blokace živin vlivem ph myslim, protože ho nijak neupravuju ani neměřím a pražská voda má kolem 7 mi řikal kámoš.

Old Post 21-03-2012 v 02:23 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0978180 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív