Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 225

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Já jen nechci dávat peníze špatným lidem... proto pěstuji...
no, tak jsem si sehnal to vápno hodně na jemno, teď bych potřeboval trošku poradit jak moc je posypat.
Mám 11l hlíny v květníku.

Průser je ten, že jsem ho přidal do vody změřil pH a nezměnilo se, tedy v prvních 2minutách.


děláš blbosti, ten přípravek stojí kolem kila a já dávám třeba na 10l jen 2ml a je to bez problémů, stim vápencem to asi nevychytáš bo se bude blbě rozpouštět a je to spíš když si mícháš substrát než tim ovlivňovat každou zálivku. http://www.growmarket.cz/produkt/es...hydroxide-250ml

Old Post 27-10-2010 v 16:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 226

Musim sehnat lepší vodu jinak to nevidim.

Old Post 27-10-2010 v 18:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 227

Tak a je to, kytka ve finiši a začala těžce žloutnout, připadá mi ale, že to je normální přecijen žloutnou jen ty největší listy nad kterými jsou ty největší palice... hlavně ty menší palice, jejich listy jsou pořád krásně zelené... tak já nevim... kytky trpí nízkým PH... ale teď z ničeho nic začala většina takto žloutnout.

Jinak přemýšlel jsem na záměrném poškozování květu v ranném období... na fotce je přesně vidět co to časem udělá...

Naposledy upravil 11-11-2010 v 23:44 PM

Old Post 29-10-2010 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukinak
Nový Člen

Karma uživatele Lukinak - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Obecné Příspěvek č. 228


Zdravím, na kytce se mě objevilo tohle, naposled jsem hnojil pred 10dny, myslel jsem že to bnude přehnojením, ale nepřipadá mě žy by se to zlepšovalo. PH by mělo bejt v poho. nevim co stim, díky za rady
(kytka je 35 dni na rustu, v hlíně)

Naposledy upravil Lukinak 30-10-2010 v 11:28 AM

Old Post 30-10-2010 v 08:25 AM
Lukinak je offline   Profil uživatele Lukinak   Find more posts by Lukinak   Foto galerie člena Lukinak   Click here to Send Lukinak a Private Message   Add Lukinak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Dotaz Příspěvek č. 229



Čím můžou listy takhle schnout?

Edit: nemám vlhkoměr a mete to pod 125 CFL, snažím se stříkat rozprašovačem tak 5x - 10x za den

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Naposledy upravil asi_sem_moc 30-10-2010 v 16:20 PM

Old Post 30-10-2010 v 12:30 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 230

Grunger: dusík to určo není (ty žluté špičky malých lístků v paličce, zelené žilky). Hoď pH nahoru, v této fázi květu může jít klidně na 6,6 - 6,8.

Lukinak: IMHO opravdu přehnojený (draslík, fosfor), ono se to projevuje opožděně. Jestli se to zlepšuje poznáš a nových listech.

asi_sem_moc: to bude nedostatkem světla, dělá se mi to taky u kytek, které jsou nejdál od světla, vlhkost mám přes 60%.

Old Post 31-10-2010 v 09:02 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 231

citace:
Původní příspěvek od 46, XY
Grunger: dusík to určo není (ty žluté špičky malých lístků v paličce, zelené žilky). Hoď pH nahoru, v této fázi květu může jít klidně na 6,6 - 6,8.

Lukinak: IMHO opravdu přehnojený (draslík, fosfor), ono se to projevuje opožděně. Jestli se to zlepšuje poznáš a nových listech.

asi_sem_moc: to bude nedostatkem světla, dělá se mi to taky u kytek, které jsou nejdál od světla, vlhkost mám přes 60%.


No to nevím, já bych právě řekl, že to bude přesně naopak, dělají mi to spíš lístky které jsou blíž... Měl jsem to stínidlo tak 8-10cm nad kytkama, teď jsem ho zvedl tak na 15-18cm, tak uvidím co to udělá, jestli se to zhorší, tak máš pravdu... Ale taky se mi zdá, že je to jak u kterych... Někdo další s radou pls?

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 31-10-2010 v 11:35 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 232



cau potreboval bych poradit z niceho nic me zezloutli listy dnes je 42 den kvetu a takhle to vypada

Old Post 31-10-2010 v 12:29 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 233

citace:
Původní příspěvek od Tr&NLL
cau potreboval bych poradit z niceho nic me zezloutli listy dnes je 42 den kvetu a takhle to vypada


Nezačal jsi to prolévat bez hnojek??

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 31-10-2010 v 18:34 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 234

porad to mirne hnojim

Old Post 31-10-2010 v 19:10 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 235

Podle mne to bude nedostatkem živin... Ale počkej na chytřejší

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 31-10-2010 v 19:33 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 236

Tr&NLL: 100% přepálený fosforem. Prolít dešťovkou.

Old Post 01-11-2010 v 13:13 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 237

46, XY - nic ve zlým, ale nechápu jak si můžeš být stoprocentně jistý že je to přepálený fosforem, když ani nevíš jakou má TR&NL teplotu,vlhkost, médium. To by mě zajímalo... ?

Old Post 01-11-2010 v 14:01 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 238

tohle dělá když se hnojí jen PKčkem...0% dusíku a plná P+K....

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 01-11-2010 v 14:04 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tr&NLL
Stálý Člen

Karma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% PěstitelskáKarma uživatele Tr&NLL - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 239

cua hele teplota 28 stupnu a vlhkost 50% hnojim to plagronem na kvet jinak nevim co je to nevim co je to P+K kdyztak mi to vysetli diky tohle je moje druhy kolo to prvni bylo bez problemu a hnojil sem to stejne a stejnyma hnojkama

Old Post 01-11-2010 v 14:09 PM
Tr&NLL je offline   Profil uživatele Tr&NLL   Find more posts by Tr&NLL   Foto galerie člena Tr&NLL   Click here to Send Tr&NLL a Private Message   Add Tr&NLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 240

Tr&NL : no jo, ale každá odruda má jinačí nároky na výživu.Mě se něco podobného třeba stalo u Power Plantu a Super Silver Haze.PP začaly žloutnout a SSH byly krásně zelené, tak sem jim přihnojil a vypadaj, že budou ok.Jinak velkou roli hrálo to, že jim byla asi zima.Nepohlídal jsem si teplotu a při nižšíh teplotách je omezený příjem dusíku... což znamená žloutnutí

Old Post 01-11-2010 v 14:14 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8845480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív