Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 225

Též OCB Slim Premium

Old Post 18-05-2006 v 17:48 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshbrain
Nový Člen

Karma uživatele freshbrain - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 226

ja pouzivam vyhradne znaky OCB, jak 100´s, kratky tak i role ta je podle me nejlepsi co na trhu je, jediny co se ji vzdalene priblizuje je role Smoking Deluxe. Ale jinak OCB fOrEwEr. Peace, man

Old Post 19-05-2006 v 15:10 PM
freshbrain je offline   Profil uživatele freshbrain   Find more posts by freshbrain   Foto galerie člena freshbrain   Click here to Send freshbrain a Private Message   Add freshbrain to your buddy list     Navštiv homepage uživatele freshbrain! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 227


Tak tohle mně dneska rosekalo. Mezi letákama o výbojkách v mém oblíbeném G-shopu najdu tohle

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 19-05-2006 v 16:09 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 228

jedny zlatý smouky, prosím!
tady máte, 17,- korun.
(20,-) to je dobrý, kupte si něco na sebe.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 19-05-2006 v 20:25 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 229

OCB slim premium-natural arabic gum ;-)

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 08-06-2006 v 02:16 AM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 230

No to by mě zajímalo, kde se daj sehnat bílý OCBčka.......neví to náhodou někdo???............u nás seženu stěží OCB Premium( maj to ve dvou trafikách v celym městě ).......Ale ty bíly to musí bejt Luxus - natural Arabic gun...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 08-06-2006 v 10:28 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ramzes
Nový Člen

Karma uživatele Ramzes - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 231

Mno jako souhlasi s temi co pouzivaji nejvic OCB jsou to nej papirky a nejvic na pi** jsou Smouky pac vubec nelepej

Old Post 08-06-2006 v 20:49 PM
Ramzes je offline   Profil uživatele Ramzes   Find more posts by Ramzes   Foto galerie člena Ramzes   Click here to Send Ramzes a Private Message   Add Ramzes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 232

Mr. Figaro:

cheché, to jsem si taky myslel..

hele, bílý OCBčka, to budou nějaký mordy..

a wono néé..

bílý OCB jsou fakt na hovno, maj diwnej nepříjemnej papír, ze kterýho se IMO nemotá moc dobře..

to už jsou lepší party in house, co byly jednou v reflexu..
a to nekecám..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-06-2006 v 21:53 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 233

no já nevim...před nedávnem jsem byl nucenej do smokingů balit...a vida, zvyknul jsem si na ně, a dokonce se mi do nich balí celkem stejně jako do OCBček

Old Post 08-06-2006 v 22:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 234

OCBééééééééééééééé

Old Post 08-06-2006 v 22:43 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 235

smouky byly dlouho super, ale pak jedna várka vůbec nelepila, cimž si to u mě kluci ze Španělska rozházeli a od tý doby pužívám jen rollsy Millenium z mýho oblíbenýho shopu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 08-06-2006 v 22:54 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 236

Kwjetoň: no, zrovna včera jsem si zlatý smouky koupil a ony fakt nelepily a to jsem se těšil na to, jak si dám jointa u ohně. asi změním značku...

Old Post 10-06-2006 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 237

futeW:
být tebou, tak přejdu na rollsy..
zvykneš si na ně rychle, to ti garantuju..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 10-06-2006 v 21:05 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 238

OCB rollsky slim
OCB rolls normal

aanebo zlaty skoming

největší shit ocb bílý fakt nechápu proč nelepí .)) přjde mi to důležitý aby jako lepily )

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 10-06-2006 v 22:07 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 239

OCB Slim Premium

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 11-06-2006 v 07:42 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 240

OCB Slim Premium taky sem tam shánim nějaký ochucený papírky.. posledně sem balil do Golden Wrap Chocolate Flavored celkem chuťovka

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 11-06-2006 v 09:14 AM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0792960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív