Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 225

No taky bych to rád fotil, ale nevim kdo ma digital (spis ho nikdo nema)
Je to dost velká výška a tak bych to rad zaznamenal

NO a jištěni mam taky nejaky nedokonaly, zkusim nakreslit jak sem myslel to privazovani

potom to sem vlozim

pěstuju protože žiju...

Old Post 02-06-2003 v 14:18 PM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 226


no tak sem to nejak zvladnul:

-červene jsou provazy
-žlutě jsou tyčky cumici z hliny, ktery se napojujou na provazy až budou kyti větši
-to hnědy je strom a hlina
-to zeleny jsou kyti (kybl je taky zelenej)

NO u mě na stromě je to trochu jiny ale skoro by se to tomuhle mohlo podobat, nakreslete vaše řešení(kdž nemáte dig.foťák)
nakreslete jaky to tam mate a treba to nekomu pomuze (mě)

pěstuju protože žiju...

Old Post 02-06-2003 v 14:37 PM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 227

mmmm... zajimava myšlenka ale beztak neverim ze tento rok neco zklidim ja sem zasel poprve a to nevim jak se vydari

pěstuju protože žiju...

Old Post 02-06-2003 v 15:21 PM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Felix
Nový Člen

Karma uživatele Felix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 228

tak to jo diky ses hodnej ale ja sem z ŠTBK(Šternberka) a to je 17km od Olomouce a to je daleko, takovy lidi by věly bejt všude cau

pěstuju protože žiju...

Old Post 02-06-2003 v 16:11 PM
Felix je offline   Profil uživatele Felix   Find more posts by Felix   Foto galerie člena Felix   Click here to Send Felix a Private Message   Add Felix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Felix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 229


Takové to mám já ........

Old Post 04-06-2003 v 12:57 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 230

Fakt hezký.......ještě to tak vidět v reálu...

Old Post 04-06-2003 v 14:59 PM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Obecné Příspěvek č. 231

Zkuste to jako ja. Najděte si velkou školku tak s 5m smrčkama nebo borovičkama. Svažte 3 stromky dohromady a nahoře vam vznikne takovy pěkny hnizdečko,kam se da docela jednoduše vynest 40-ti litrový pytel. Mam tam 2x20cm kytky a roste to perfektně. Mají opravdu velký listy a uz sou tam aj pestíky.
tak zdar stromovým kytkám!!!!!!!

Old Post 05-06-2003 v 11:27 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dustmaker
Stálý Člen

Karma uživatele Dustmaker - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 232

Já se na to byl tedka mrknout, poněvač jsem byl u dědy a tam má ta kytka tak kolem 1,10 a tak jsem lezl na stromy se mrknout jak jsou na tom ostatní krasavice, páč jsem si myslel, že to vedro jich muselo spoustu oddělat a ono hovno...Ta nejlepší kočanda má tak kolem 90 cm, pak tam je ještě jedna podobná a ostatní aspoň žijou, což mě potěšilo nejvíc, páč jsem je deset dní nezalejval. Bohužel nemám digital a malovat taky moc neumím takže vám to asi nic moc nepomůže. No ale napsat jsem to tak nějak musel. Znáte to,ne?

Old Post 09-06-2003 v 18:24 PM
Dustmaker je offline   Profil uživatele Dustmaker   Find more posts by Dustmaker   Foto galerie člena Dustmaker   Click here to Send Dustmaker a Private Message   Add Dustmaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dustmaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Pohodička Svatá pravda.... Příspěvek č. 233

Tak to je fakt,člověk ani nemusí mít digitál,ani nemusí umět kreslit,stačí když umí psát...sdfsmxveoriuvmbnmtrkh.Každý grower se určitě rád "pochlubí" svými úspěchy .Ani já na tom nejsem jinak.Kytky rostou krásně a ta největší má skoro metr,škoda ale je,že dvě kyti budu muset dát na zem(do země),protože není nahoře na stromě místo....Tak doufám,že nebude čorka!Čím dál tím víc začínám uvažovat o indoor pěstování........Jestli to ale letos na tom stromě výjde,tak se na to vyprdnu(možná).
Zasaď si sám... JohnB

Old Post 10-06-2003 v 09:55 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murcielago
Nový Člen

Karma uživatele Murcielago - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 234

Mozna mam lepsi napad nez stromy, jestli mate pobliz nekde rybnicek s rakosim tak poslouchejte - U nas na rybniku je asi 1,5m dlouhy rakosi a v tom rakosi sou stary el. sloupy okolo tech sloupu to vysekame aby tam byla hladina a na sloupy zavesime vedra s kytkama tak aby vedra byla tak 5cm ponoreny ve vode pak mas po problemech s sklizni nikdo se ti tam nedostane .......

Old Post 13-06-2003 v 08:08 AM
Murcielago je offline   Profil uživatele Murcielago   Find more posts by Murcielago   Foto galerie člena Murcielago   Click here to Send Murcielago a Private Message   Add Murcielago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Nápad :-))))))))))) Příspěvek č. 235

Docela good nápad,ale bohužel ne každý z nás má takové možnosti....Pošli foto...Já asi žádné nepošlu,protože mi kámoška nepučí digifoť.Říká,že bych s ním mohl spadnout a něco by se s NÍM stalo .Tak nevím .Ale nějak ji zkusím přesvědčit !!!

Zasaď si sám... JohnB

Old Post 13-06-2003 v 09:11 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasquatch
Nový Člen

Karma uživatele Sasquatch - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sasquatch - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 236

Ja letos pestuju prvni rok a po dlouhem zvazovani jsem se rozhodl pestovat na strome.Docela jsem to tam vychytal.Vyhlidl jsem dva hodne vysoky smrky blizko u sebe spojil je lavkou-proste dve late a na to postavit kyble chce to privazat a pak to drzi jak pribity.Urcite je dost dulezity mit tam nejakou tyc ke ktere je mozne kytku prichytit protoze tam nahore opravdu nekdy brutalne fouka.Je docela fuska lizt porad nahoru a dolu,ale verim,ze to stoji za to.A taky tam muzete sadit pristi rok a mate to v klidku!!- A urcite je lepsi si kytky predpestovat nekde v "klidku"

Old Post 19-06-2003 v 20:03 PM
Sasquatch je offline   Profil uživatele Sasquatch   Find more posts by Sasquatch   Foto galerie člena Sasquatch     Add Sasquatch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 237

No a já tam zase asi budu mít prd-už druhym rokem to chci zkusit. Sem měl ject do Anglie tak si řikam, že to tam uschne, tak tam nic nedam a nakonec jedu leda do ****** a na stromě mam prd, ale mam ještě jednu Belladnnu v záloze, tak jí tam možná frknu-má tak 30cm. O výkendu vyzkoušim mé stromolezecké schopnosti (fakt nemam ponětí jestli tam vylezu) a uvidim, ale kdyby ste viděli tem strom-no nádhera, voda blízko, ale já furt jenom kecam a houby dělam.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 19-06-2003 v 23:00 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murcielago
Nový Člen

Karma uživatele Murcielago - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 238

Na to foto si musis pockat ale bude

PEACE

Old Post 20-06-2003 v 08:33 AM
Murcielago je offline   Profil uživatele Murcielago   Find more posts by Murcielago   Foto galerie člena Murcielago   Click here to Send Murcielago a Private Message   Add Murcielago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Obecné Jsem tu zas Příspěvek č. 239

Zdravíčko Groweři,právě jsem zjistil,že jsem se na ty svoje miláčky nebyl už týden podívat.....Když ale průběžně pršelo,tak asi budou v poho .Jelikož přes víkend plánujeme bečku,tak se asi na kyti zase nedostane .Doufám,že to beze mě ještě nějaký čásek vydrží!!!Stejně si myslím,že je lepší zajít za kytkama jednou za čas(není-li to nutné)a pak se kochat pokrokem,který ve svém růstu dosáhly.... Už se na to těším!!!
Zasaď si sám... JohnB

Old Post 20-06-2003 v 11:55 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gjlamer
Nový Člen

Karma uživatele gjlamer - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 240

Zajimavy napad to pestovani na strome. Pote co mi loni sezrali kytky slimaci jsem se jal tento napad taky vyzkouset. Ale nejsem takovej megaloman, takze sem misto kyblu pouzil 2l PET lahve, pro kazdou kytku jeden a zatim 5 jich rozvesil po stromech. Co myslite, bude tomu stacit puda? Asi to budu muset chodit i prihnojovat... Zatim nebylo dlouhy suchy obdobi, takze sem ani nemusel jit zalivat. Uvidime. Kdyztak hodim naky foto.

Old Post 20-06-2003 v 14:07 PM
gjlamer je offline   Profil uživatele gjlamer   Find more posts by gjlamer   Foto galerie člena gjlamer     Add gjlamer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0812200 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív