Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nesmrťelné hlášky ... II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 225

kracame si tak v prilepsenej nalade po lukeapred nami si bezi liska.
ja na nu zacnem krycat:"opera rulez,opera rulez!"

kamos,ked tykoval pred barom zahlasil so zatatymi zubami:"rizek nieee"

Naposledy upravil bonkwodny 08-10-2008 v 17:00 PM

Old Post 08-10-2008 v 16:45 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boo4smoke
Nový Člen

Karma uživatele boo4smoke - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 226


,,Mně je z toho špeka nějak blbě." "Ty vole, nech toho, mi z tebe tuhne držka!"..
"Kdo chce víc, nedostane nic!"
"Seš zkouřená!" "Ne, won je ale zkouřenej víc!"
"Dal by sis taky tak moc řízky?"
"Podložky, podložky, podložky..."
"Kyklops,psopsiklop,klopsikyklooooop..."

Kdo nehulí s náma, hulí proti nám

Old Post 16-10-2008 v 12:38 PM
boo4smoke je offline   Profil uživatele boo4smoke   Find more posts by boo4smoke   Foto galerie člena boo4smoke   Click here to Send boo4smoke a Private Message   Add boo4smoke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 227

"A:Můžeš mi zavázat tkaničky?B:A proč prosim tě?A:Když se vohnu, tak si zlomim játra." (hláška jednoho notora)

Old Post 19-10-2008 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 228

podej tam to auto..

my first time

Old Post 22-10-2008 v 14:42 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 229

do kamoša se pustil nějakej pyčus že hulí a že ma problem z drogama... a kamoš na něj uplně vypukanej ,,Já nemam problem s travou, já mam problem bez travy,, :-)

Old Post 22-10-2008 v 15:00 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 230

spukaná kámoška ve vlaku:

"jak já bych chtěla dělat průvodčího, celý den bych mohla trávit ve vagionech"

Old Post 24-10-2008 v 09:01 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickjack
Nový Člen

Karma uživatele mickjack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 231

"Je mi tma..." :-D snad mluví za vše....:-D

Wazzup....
Žij, dýchej... Hul a píchej...

Old Post 01-11-2008 v 01:44 AM
mickjack je offline   Profil uživatele mickjack   Find more posts by mickjack   Foto galerie člena mickjack   Click here to Send mickjack a Private Message   Add mickjack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dracula
Stálý Člen

Karma uživatele Dracula - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dracula - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 232

vetsinou v dobre nalade kdys prez sebe rvem a kazdej chce neco rict tag kamos zavalil : Drž ticho !!! nejvic to bylo v tu chvilu ..D:

Dracula OUTDOOR 08

DRACULA OUTDOOR 2009+balkón: Masterkush , Durban Poison x Early Misty , Peking


Policajt sa pýta či tu fajčíme aj trávu
s očami jak číňan vravím Ne pijeme kávu



Old Post 01-11-2008 v 08:52 AM
Dracula je offline   Profil uživatele Dracula   Find more posts by Dracula   Foto galerie člena Dracula   Click here to Send Dracula a Private Message   Add Dracula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BejBr
Nový Člen

Karma uživatele BejBr - 70% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 233

rozhovor po icq (o filmu) při velké zhulenosti
Kámoš:tak dáš mi ten odkaz?
Já: na co odkaz?
Kámoš: Abys mi ho moh poslat ty mrdko
Já:ale na-co-odkaz
Kámoš: abych si to moh stáhnout do píči!!
Já:hele děláš si ze mně prdel?
Kámoš(po 2min ticha): tak pošli mi ten odkaz na ten film vole!!!!!!
já: vo čem se to bavíme ?
Kámoš: ty vole přece o....ja nevim
Já:nechtěl si odkaz na film?
Kámoš: dej pokoj
ok

Maryjána to je krása to přec každý ví, je vám po ní strašně dobře dokonce i vyléčí.
Na kašel i na rýmu,zapalte si marýnu,na růst vlasů,zápal kosti,trávy nění nikdy dosti.Zasaďte si taky jednu,nečumte na blbou bednu,pro pěstování i jiné věci...je tu pro nás GROWER přeci ! ! !

Old Post 01-11-2008 v 19:31 PM
BejBr je offline   Profil uživatele BejBr   Find more posts by BejBr   Foto galerie člena BejBr   Click here to Send BejBr a Private Message   Add BejBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 234

Kámoš něco řekl a pak dodal: ".. a necelý tři otazníky".

Old Post 02-11-2008 v 09:59 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 235

neni to sice přímo hláška, ale když sme byly s kámošem totálně vyhulení, tak sme vymýšleli využitelné znaky, které nejsou v ASCII tabulce vymysleli sme "okřičník" a "vytazník"

jinak třeba:
<a>: hej já už si nebudu kupovat tabák, ty kurvy to furt zdražujou a vůbec
<b>: senát, na hovno, senát, za tvý prachy PAVLE!!

<b>: stejně, já bych si z mesitu z chráněnky (tam dělaj raptoři )nic nekúpil, víš co
<a>: (je na mesitu na škole) A proč jako?
<b>: tož oni tam všeci majou takové erotické ruce
<a>: jak jako erotické?
<b>: tož na co šáhnou, to pomrdajou

<b>: prosimtě, já sem balil žiletky (brčka slimky) když ty ses tatovi ještě hongal v kulách

<a>: (balí brčko)
<c>: hej už to tak pomáli dobal
<d>: hej jo, dobal to a zahulíme..
<b>: jo, dělěj ty vemeno!

Naposledy upravil CzechMan 04-11-2008 v 12:19 PM

Old Post 02-11-2008 v 22:40 PM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 236

Cestujem vo vlaku
do kupe si po case ku mne sadli 3 cigani.
Bavili sa a tak..prisiel revizor.
Listky poprosim....
ja som dal cigani dali 2 listky...
revizor pocita , raz,dva, mam len dva listky a vy ste traja
a cigan nato pohotovo..
No ved to!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 03-11-2008 v 23:17 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 237

Este jedno cerstve pridam
Bratranec ked sa zhuli ma hlasky typu."daj tichsie balkon"alebo "otvor prosim okno,zima mi je"
alebo Volala mu mama,
Misko prsi u vas?
a on...nie...
pockaj..hej prsi
pockaj nie neprsi,mam zatiahnute rolety
mussel polozit a vypnut telefon,10min. zachvat smiechu

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 03-11-2008 v 23:24 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovec
Nový Člen

Karma uživatele Kirovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 238

Jednou jsme s figurou potkali holandana, tak sme s nim hodili rec, a kdyz odesel, tak sme zacali holandsko rozebirat:
On: Takze holandani nehuli...
Ja: *smich* zrejme..
On: taky by mi nebavilo hulit legalne..

Old Post 09-11-2008 v 23:02 PM
Kirovec je offline   Profil uživatele Kirovec   Find more posts by Kirovec   Foto galerie člena Kirovec   Click here to Send Kirovec a Private Message   Add Kirovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoo
Nový Člen

Karma uživatele antoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 239

kamosova hlaska "ako ma mohla vidiet, ked ma nepozna?"

weed every day

Old Post 10-11-2008 v 08:06 AM
antoo je offline   Profil uživatele antoo   Find more posts by antoo   Foto galerie člena antoo   Click here to Send antoo a Private Message   Add antoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 240

2 antoo - dost premakane

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 10-11-2008 v 08:13 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-06-2007 - nesmrťelné hlášky ... - 1020 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8262340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív