Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Nápad Příspěvek č. 225

Jednou jsme tak šli zčazení a říkám kámošovi hele ten tvůj pes je zhulenej...No a on říká...Jo no...Šak vždycky když hulím já tak on si sám příjde že chce taky....
Mě to bylo divný tak povídám a jak dlouho už hulí...a on povídá...
Nooo...takových 5 let....A já se začas strašně chechtat...protože ten jeho pes je 3 roky starej .DD

Old Post 10-09-2004 v 12:17 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jugador
Stálý Člen

Karma uživatele jugador - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 226

jestli tu uz je tak sorry...
Prijde takhle hulic do pekla a hned v prvni mistnosti najde strasnou spoustu papirku (vsechny druhy smokingu, OBCcek a vubec vsechny druhy co existuji...) vybere si ty nejoblibenejsi a narve si jich strasnou spoustu do kapes, nacez vkroci do druhe mistnosti a tam je obrovska kupa filtru vsech moznych velikosti, nabere jich teda taky co se da a de dal rikajice si:"ty wole... tak ted uz mi chybi jen naky dobry zelicko!" Ve treti mistnosti objevi hromadu palic velkou jak barak, ze vsech odrud o kterych kdy slysel nebo si o nich cetl na groweru veme co unese a otevre dalsi dvere... Dostane se ven a pred sebou vidi velkej kopec a na nem Boba marlyho.
Vyskrabe se za nim a hlasi:"ty vole tohle ma byt peklo? hned v prvni mistnosti papery, v druhe filtry a ve treti pouky, no a navic si jeste zahulim s tebou, legendou rege a rasta sveta... vzdyt to je muj splnenej sen!!!"
Bob se na nej chladne podiva a rika:"mas ohen?"
- :"ne!"
bob: " To je PEKLO!!!!!"

<a href="http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=169953#post169953" target=_blank>
moje fota
</a>

Old Post 13-09-2004 v 18:32 PM
jugador je offline   Profil uživatele jugador   Find more posts by jugador   Foto galerie člena jugador   Click here to Send jugador a Private Message   Add jugador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 227

jugador: různý variace na tenhle vtip sou tu nejmíň čtyři.

Old Post 13-09-2004 v 19:18 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jugador
Stálý Člen

Karma uživatele jugador - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 228

sorry, dosel sem tak po treti stranku a pak uz sem nemel silu dal cist...

<a href="http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=169953#post169953" target=_blank>
moje fota
</a>

Old Post 14-09-2004 v 16:17 PM
jugador je offline   Profil uživatele jugador   Find more posts by jugador   Foto galerie člena jugador   Click here to Send jugador a Private Message   Add jugador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rexi-x
Stálý Člen

Karma uživatele Rexi-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 229

a ja mam jednu z nich ale tahle je vyhafanejsi, ja ji mam vosekanou protoze sem ji slysel rozbombenej

Zewl = EX Rexi-x
:._.:._.:._.:.:._.:._.::._.:._.:._.:..:._.:._.:._.:.
"Everybody smoking mariuhana!!!"

Old Post 14-09-2004 v 17:31 PM
Rexi-x je offline   Profil uživatele Rexi-x   Find more posts by Rexi-x   Foto galerie člena Rexi-x   Click here to Send Rexi-x a Private Message   Add Rexi-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 230


hmmm.

Old Post 15-09-2004 v 08:07 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 231

Zdarec!
Tak kdo zna casopis MAXIM tak to mam s tama.
VTIP:
Lezi chlap na poli,a i kdyz je horke leto,je nabaleny.
Na zadech ma batoh,vsude kolem bzuci mouchy.
Co ma v batohu???
.....
....
...
Padák
"PEACE"

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 15-09-2004 v 08:24 AM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 232

A dalsi:
Na vyhlidkove plavbje prosí dámy stareho morskeho vlka,aby jim rekl nejaky vtip.No a Namornik se oshivá,ze zna jen same sproste.
Damy na to,at misto kazdeho sprosteho slova zakasle,ze si to domysli.
Tak namornik spusti:
"Ehm,ehm,ehm,chrchly chrchly ehm,
ehm chrchly chrchly.
Chrchly chrchly,ehm,ehm...
A doprdele, ted jsem to zkurvil!"
PEACE

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 15-09-2004 v 10:32 AM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 233

chlap piše sms stare:
dneska jsem unaveny tak žadný sex nebude jenom mi ho vykouříš a jdu spat
a stara na to:
jsem taky unavena tak si vyhon do sklenky ja to rano vypiju

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 15-09-2004 v 10:45 AM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 234

Dva týpci na čundru si sedí u ohně a prdí si svoje loňský modely a když už sou docela nakaš tak si dou lehnout. První usne jako špalek. Po hodině ho něco probudí. Zaostří přimhouřenýma očima na kamaráda a ptá se ho:"Ty si ho honíš?"
On odpovídá: "Honim."
"Moc ti to ale nejde viď?"
"To máš pravdu moc mi to nejde"
"Tak si hoň chvíli svýho, já chci spát"

Old Post 15-09-2004 v 12:45 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 235

Ještě mam takovej jeden kameňák.
Chytí skinhed zlatou rybu a o na mu řiká:"Pusť mě a já ti splním přání"
Skinhed: "Neser!!"
A rybka za týden praskla...........

Old Post 15-09-2004 v 12:50 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaspacho
Stálý Člen

Karma uživatele gaspacho - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 236

No tak vtip to neni, ale docela jsem se tomu zasmal:
Sedim s kamaradem velice prijemne zpukanej a povidame si o Holandsku (v Cimrmanove hre "Dobyti severniho polu" se akteri taky bavi o pozaru narodniho divadla a o ruznych typech kamen, kdyz je jim nejvetsi zima. Tak my se, kdyz je konopna krize, bavime o "svate zemi" ;-)).
Povidam: "Ty vole, ja bych tam chtel pristi rok jet"
On: "Do Holandska? A nemusi se tam trajektem?"

:-D

Jacob Rimmer

Old Post 16-09-2004 v 06:49 AM
gaspacho je offline   Profil uživatele gaspacho   Find more posts by gaspacho   Foto galerie člena gaspacho   Click here to Send gaspacho a Private Message   Add gaspacho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 237

dobré

Old Post 16-09-2004 v 14:14 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 238

Ta mlada generace! http://www.lugie.sk/obrazky/sranda/sranda231.jpg

Old Post 17-09-2004 v 14:09 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 239

Maggie...!!!

To vypadá fakt libově..!!! To snad ani nemůže bejt fotomontáž!!!

Geniální...!!!

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 17-09-2004 v 14:56 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 240

malej growerman

Old Post 18-09-2004 v 10:25 AM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8673300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív