Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » muj 3.indoor 400W mandala seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Autor
Téma 
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 225

hoj vetrak na pritah je zbytecnej.... tak ho bud otoc a nebo ho odelej a sniz hlucnost...

jinak jesli to mysles jako aby to foukalo cerstvej vzduch na rozstliny tak stejne tak je ofokne pasivni dira dyz budes met solidni odtahhh..
ja mam jako pritaj jen 4 pasivni diry o prumeru 70mm a teplota si hacla k tem 25-26 stupnum
a su spokojenej...

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 11-01-2006 v 07:28 AM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 226

Když už můžeš nakoupit 2*400w lampy , tak investuj ještě do stříbrné Agro folie ,cena není nijak šílená,podle obchodů od 250-350 Kč za 1,5m * 1m. Je to něco úplně jiného než bílá barva , neznám nic lepšího a je to dobrá i na údržbu . Stačí když polepíš je to místo kde jsou kytky ,metr od spodku to nemusíš dát.

Old Post 11-01-2006 v 07:34 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 227

2scrat>hele ona je ta dira na ten pritah udelana primo vlevo uplne dole(na ty prostredni fotce je trochu videt uplne dole) myslel jsem ze ten vetrak by tam jako foukal studenej vzduch od spoda a jeden odtah uprostred a jeden odtah nahore (zitra to nafotim lepe) myslis ze to nema smysl a neochladi to aspon trochu?mam vetry ze tech 800Wbude moc topit
2metalsodik>ja tu folii mam (na 1.fotce pestirny je tam trochu videt srulovana v rohu)mel jsem ji nainstalovanou predtim a moc me nenadchla tak jsem ji strhal urcite to izoluje teplo a ty bily steny to trochu chladej tady stoji 2eu/m mam asi 10 metru ja tu folii puvodne schovavam na pozdejsi prebudovani na rizkarno/matkarnu ale nahlodl jsi mne a prosimte ja jsem ji tam mel instalovanou tou vic lesklou stranou mozna se to tam ma dat tou stranou matnejsi a to byl duvod me nespokojenosti
myslite ze bych k tem pritahum mel pridelat ty trubky od stinitka a propojit s odtahama?shodilo by to nejake stupne dolu?
panove diky za rady moc si jich cenim presne tohle ted potrebuju

Naposledy upravil 11-01-2006 v 08:02 AM

Old Post 11-01-2006 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 228

hh ty me nechapes te vetrak je zbytecnej foukanim do vnitr ..to ti vykon chlazeni nezvedne..

dole udelej pasivni diry co nejvic aby to tama mohlo dobre nabirat

ten vetrak bych bejt tebou dal na ten aluflex a tahnout jeste pres stinitko do stropu.
chapej cim silnejsi udelas vyfuk tim vic to bude nasavat a nemusis tam mit vetraky

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 11-01-2006 v 19:13 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 229

2scrat>mas totalni pravdu dneska jsem zkousel teploty (nevylezlo to nad 28 ) a s pustenym ci vypnutym pritahem byla teplota stejna takze asi ten vetrak vyndam a dam tam misto nej mrizku na pasivni pritah
kazdopadne diru do stropu udelat nemuzu pac je tam deska skrine a je to dost draha stavebnice a diru ve dreve tezko zamaskujes takze nevim jak ten vetrak nejlip vyuzit kazdopadne nahazuju novej thread a davam tam dnesni trochu podrobnejsi fotky tak please jukni jestli tam mam jeste nejaky mouchy

Old Post 11-01-2006 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 230

2puljec>ten molitan jsem dal po obvodu jak jsio rikal a trochu to pomohlo dam tam ale jeste ty gumove podlozky mezi sroubky a uvidim co to udela diky za radu k+

Old Post 11-01-2006 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 231





no a tady je uplne posledni palicka z tyhle varky je to palicka yamuny a byla vyborna
chut trochu ostrejsi zato vyborna
aroma typicke skunkove a high bych prirovnal k horici hlave a naproste zmatenosti cvilku i motani se pri chuzi
s kvalitou tady toho koureni jsem byl nadmiru spokojen jen snad vetsi vynos chybel ale i tak to bylo dobre

Old Post 18-02-2006 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MandalaMike
Sponsor

Karma uživatele MandalaMike - 94% PěstitelskáKarma uživatele MandalaMike - 94% PěstitelskáKarma uživatele MandalaMike - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 232

Hi deth!
This is a great report on the Limited Collectors Edition! Ok, I don't get everything you wrote... good reason to learn Czech though *lol*, but the photos say a million words!! Super quality and the plants grew really healthy indoor.
Well, I hope you were satisfied with the smoke too... the photos look dee-licious enough.
Btw can we post some of your pics online in the Mandala gallery?

Keep up the good work,
Mike

www.mandalaseeds.com

Old Post 19-03-2006 v 14:25 PM
MandalaMike je offline   Profil uživatele MandalaMike   Find more posts by MandalaMike   Foto galerie člena MandalaMike   Click here to Send MandalaMike a Private Message   Add MandalaMike to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MandalaMike! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 233

Lobista jeden!Řekni mu, že jedeš Mandalu jenom proto, že bydlíš ve španělsku

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 19-03-2006 v 14:41 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 234

2mandalaMike> it s a honor for me see this words in my thread
limited edition was very good choice the harvest was realy killing and heavy my friend was abslolutely dead after every joint of this harvest
the taste of shanhigh (my favorite plant) was so nice
every strain was finaly with nice taste and very deep high
and big bang and yamuna>>>WOW!!first puf and explosion and hot wawe in my brain.
next harvest i want to try the hasberry (if it coming to my local growshop)its looking very nice and strong
if u like post some of my pictures to your website just do it i will be glad and honored with that
sorry for my terrible english language

2apofiss> hehehe
vybral jsem mandalu ze 2 duvodu
1.hulil jsem na spanabisu v barcelone s nekym z mandaly u jejich stanku a po 3 prdech jsem musel utyct na vzduch
2.kamos dojel primo tuhle varku semen indoor a prinesli mi ochutnat od kazdeho modelu do tydne jsem mell ty seminka taky maji dobrou cenu 100%klicivost a ty dardy!!
jinak tady maj v growshopech snad vsechny seedbanky (dutch passion nirvana paradise....)
nebejt tech trech smrticich prdu yamuny asi bych do toho nesel coz by pro mne byla velka ztrata

Naposledy upravil 19-03-2006 v 20:33 PM

Old Post 19-03-2006 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EzrevTHC
Nový Člen

Karma uživatele EzrevTHC - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 235

muj prekrasny indoorek

Old Post 29-03-2006 v 17:55 PM
EzrevTHC je offline   Profil uživatele EzrevTHC   Find more posts by EzrevTHC   Foto galerie člena EzrevTHC   Click here to Send EzrevTHC a Private Message   Add EzrevTHC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2012 - Prvo prvy Indoor 400w 25x kanabia seeds - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3727850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív