Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Pohodička Příspěvek č. 225

mno kdyz sem skous po prve hulit tak me potom capli nasi, to mi bylo 14... celkem v klidku sme si pokecali(tatik takovi to jako: co ti to prinasi?) ten rok mi dovolili pestit 1 kviti ve skleniku s podminkou ze to bude jen pro me(k 15ckam sem dostal od sestry knizku marihuana zakazana medcina)... nemel sem zkusenosti tak bylo kviti mali, ale pekny:"]... mno pak sem mel 18 doma zase kiti(az dotet) a to uz je v poho(miluju svi rodice)... kourit konopi se jim nechtele jelikoz to sou odnauceni kuraci(tatik prestal kolem 40tky a mamca asi v 35)... tak co asi? se sestrou sme udali pekne kureci rizky na divoko a k tomu bramboracky/mamca o tom vedela, ale tatik ne a byla to fakt sila/... tatik zbastil jenom 1 a uz nechtel ja si dal se sestrou 3 a mamca zdlabla 4(uz driv sem mel podezreni ze mamca byla takovej hipizacek za comansu a tohle me utvrdilo)...

premejslel sem jestli je naka rada... a ona je! bejt v klidu, rozhodne se s rodicema nehadat a hlavne ty informace(jak pro tak proti jinak vam neuverej)! rozumny rodice uznaj ze je lepsi dat si fajku/spicka nez nekde vychlasta 2flasi vodky a pak se rvat, blit a buch vi co este...

drzim palce vsem, kazdej sme nako zacinali at uz v 14 nebo 24!

Old Post 24-12-2003 v 20:12 PM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul.2000
Nový Člen

Karma uživatele Paul.2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 226

Jak tak koukam tak mate skoro vsichni vpoho rodice ... jakoze bych je chtel mit taky [kua]. Jakoze poprve kdyz nato prisly tak sem se jeste vykecal ze sme to z kamosama zkousely a byla pohodicka ale podruhe to me nasli v postely palku bigbloodu [cca 15g vrsek a celou kytku samana ] jakoze vse skoncily nekde nevim kde .... dva dny potom co to nasli tak matka hlasi " ty me ktomu nic nereknes?" no a ja rikam k cemu? no k tomu ze ses dyler .... jakoze v tu chvily sem nepochopil , zeli sem nikdy nedyloval jakoze ve velkym . Matka dome hned zacala valit na co sem tam mel ty dileraky ... [ mel sem v posteli tak cca 200 2g dyleraku] a ja sem ji rekl ze to bylo na elektro soucastky do skoly .. no jakoze to jaks taks proslo a pak se ptala na co sem tam mel tydve kabele listi a ty palice ... [Matka ani nevi co se stoho huli ... haze vsechno do stejne skupiny je ji jedno jestli hje to huleni nebo crack ... pro nu sou to drogy a ja su pry fetak ] jakoze tak 21 tydny sem mel doma peklo a od te doby uz nemam doma nic radsi ....

P.S. nechcete nekdo vymenit rodice?

Old Post 25-12-2003 v 19:27 PM
Paul.2000 je offline   Profil uživatele Paul.2000   Find more posts by Paul.2000   Foto galerie člena Paul.2000     Add Paul.2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 227

paul.2000:: myslím si, že to je/byla blbost, když si ji "lhal" - s těma dýlerákama ... Kdybys ji to možná řekl normálně popravdě na co to máš, tak by si nemyslela že dýluješ apod. připadne mi to horší než kdyby veděla, že hulíš - jaks sám říkal, tak o tom "věděli" už předtím... Dalo by se to třeba v pohodě vysvětlit ... ale je to u každýho jiný ... Jen je chválihodný, že už doma ničím nepokoušíš

Já například dávám do dýleráků většinou úplně jiný věci než duno

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 25-12-2003 v 19:37 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edamaslo
Stálý Člen

Karma uživatele edamaslo - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 24 

Palec nahoru Příspěvek č. 228

2Paul.2000: presne jak rikala bb lepsi je nelhat!

vzivote sem nekupoval konopicko, ale jednou pred 3 lety sem mel v lete strasnou chut na nakej caras tak sem si koupil na jednu kallllllllllbicky cca 4 gramiky(jelikoz out este nebyl zralej:')... a co se nestalo? mamca me dala prat kalhoty a hned to zacalo"ty to jako dyyylujes?" tak sem rek "ne mami to mam pro sebe..." dle me vestina rodicu bude mnohem raci kdyz budou vedet ze to mas pro sebe nez ze se to snazis prodavat (logicky -> prodej -> moch bys sedet docela dlouho => toho se rodice nejvic bojej!)

happy holy(smoked) days

--no-more-space-for-thieves-->

Old Post 26-12-2003 v 10:58 AM
edamaslo je offline   Profil uživatele edamaslo   Find more posts by edamaslo   Foto galerie člena edamaslo   Click here to Send edamaslo a Private Message   Add edamaslo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Dříve mladí a neklidní, teď už klidní a.... Příspěvek č. 229

Naštěstí moji rodiče nebyli v mládí ti nudní a nuzní gaučáci, to právě naopak. Táta hrál v kapele, máma chodila na koncerty... A protože na nich vidím, že sice nejsou odpůrci trvního systému, ale zároveň se o tom se mnou nechtěj bavit, takže o žádnou diskusi jsem se zatim nepokoušel. Navíc jim vyhovuje, že nechlastám, dobře se učim, neflákám se... Akorát s babičkou jsem se o ganže bavil a ačkoli to moc nebrala, snažila se mě aspoň vyslechnout. Ehm, a teď mne omluvte, mám jízdu v autoškole...

Old Post 26-12-2003 v 12:39 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul.2000
Nový Člen

Karma uživatele Paul.2000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 230

blueberka:
No jakoze fakt neznas moje rodice jim je jedno jestli bych to mel na zeli nebo na neco uplne jinyho proste moje rodina je zabita ve veci huleni a pestovani coz me dost sere ...

Old Post 26-12-2003 v 15:49 PM
Paul.2000 je offline   Profil uživatele Paul.2000   Find more posts by Paul.2000   Foto galerie člena Paul.2000     Add Paul.2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 231

Ja byvam s fotrom a s jeho priatelkov. O tom ze hulim nevie a ani sa mu to nechystam povedat (mozno casom), ale porozpraval som sa s nim o pestovani a bezproblemu mi povolil zhotovit aj skrinu...
Teraz mam 3 krasne rastlinky a najblizsie planujem takych 7...

iťs funny friend!

Old Post 26-12-2003 v 20:08 PM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 232

2adamo: to si mu rekl, ze to mas na okrasny ucely ?

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-12-2003 v 20:31 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 233

On sa ani nepital naco to chcem pestovat, inac som mu povedal ze sa mi trava ako rastlina paci. Akurat pripomenul ze si mozem spravit pekny maler...

iťs funny friend!

Old Post 27-12-2003 v 10:30 AM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 234

citace:
Původní příspěvek od Paul.2000
blueberka:
No jakoze fakt neznas moje rodice jim je jedno jestli bych to mel na zeli nebo na neco uplne jinyho proste moje rodina je zabita ve veci huleni a pestovani coz me dost sere ...


O to nejde, jde o to, že si takhle myslej, že to prodáváš!! ... Jediná podmínka u mě doma byla ta, že to nebudu prodávat, pak ať si klidně pěstuju, ale nesmím to prodávat, kvůli tomu aby na nás nepřišli a já(nebo nedejbože i rodiče) z toho měla postih ze strany naší milované Policie ...
Rodiče se bojí nejen o Tebe, ale i o sebe ... pořád to jsou ještě tvý rodiče a bojej se co by se mohlo stát ... A ještě k tomu, jestli to viděj jako hodně lidí/rodičů jako "rozjezdovou" drogu, tak se nediv, že to berou takhle ... "Pak bys mohl začít prodávat herák a nebo ho dokonce brát" .. myslím, že to je taky věc, která by je napadla...
Chce to jako u předchozích "případů" to v pohodě vysvětlit ... mírovou cestou

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 28-12-2003 v 10:49 AM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 235

citace:
Původní příspěvek od Soundsystem
blueberka: Ok blizi se vanoce tak najde knizku pod stromeckem Ale to uz tam pak asi nic nenajdu ja


Tak jak to dopadlo? .... teda pokud si to uskutečnil. Snad seš živej a zdravej

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 28-12-2003 v 10:52 AM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awsak
Nový Člen

Karma uživatele awsak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 236

na mojí maminu si nemůžu stěžovat.. nikdy trávu nekouřila, ale moje první zasetí konopí okomentovala pouze: "doufám, že mě za to nezavřou!" ) no a teď se o kytí fakt ráda stará, protože je to taková zahradnice a kytky všeho druhy má fakt ráda.. ke kouření nebo jinýmu požívání trávy bych jí asi nedonutila, ale hlavně že je tolerantní.. přeju všem takový rodiče..

Old Post 30-12-2003 v 21:55 PM
awsak je offline   Profil uživatele awsak   Find more posts by awsak   Foto galerie člena awsak   Click here to Send awsak a Private Message   Add awsak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele awsak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 237

no moje matka uz nema co rikat. Uz bouzel vi ze neprestanu kourit travu. takze mami: DEKUJI ZE ME NECHAVAS
ale jiste ze me nenechava akorat sem nezjistil kam dava to huleni co me zabavuje....ale urcite to nevyhazuje

Old Post 31-12-2003 v 16:12 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 238

vyhulenec jeden.....zhulena matka..tak to by asi fakt dopadlo jako z te pernikove veze

Old Post 31-12-2003 v 16:14 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Moje mama Příspěvek č. 239


a co jako ze kluk pestuje

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Naposledy upravil olo 13-02-2004 v 17:49 PM

Old Post 13-02-2004 v 16:47 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 240

Malá masáš

Ubalíme čistý brko????????

Old Post 13-02-2004 v 17:12 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4209410 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív